Zakup i dostawa elementów ogrodzenia systemu panelowego na potrzeby wykonania ogrodzenia lodowiska.

Miejski Osrodek Sportu i Rekreacji

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00329173
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00329173/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-08 09:21
Lokalizacja
Ruda Śląska, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-97b72221-b80e-4396-ad8f-d6e0d80cb604
Identyfikator
6411006579
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

OgrodzeniaElementy ogrodzeńGotowe panele ogrodzeniowe

Wykonawcy

1 przyznane

ANDRZEJ RADZISZEWSKIRozprza, PL · lot 0
63 934,94 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00329173 z dnia 2026-07-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa elementów ogrodzenia systemu panelowego na potrzeby wykonania ogrodzenia lodowiska.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Osrodek Sportu i Rekreacji

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 270227993

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gen.Hallera 14 A

1.5.2.) Miejscowość: Ruda Śląska

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-709

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dt@mosir.rsl.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mosir.rsl.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-97b72221-b80e-4396-ad8f-d6e0d80cb604

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa elementów ogrodzenia systemu panelowego na potrzeby wykonania ogrodzenia lodowiska.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-97b72221-b80e-4396-ad8f-d6e0d80cb604

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00329173

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00042310/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Wymiana infrastruktury lodowiska przy ulicy Bytomskiej 15 w Rudzie Śląskiej – etap I „Zakup i dostawa elementów ogrodzenia systemu panelowego na potrzeby wykonania ogrodzenia lodowiska”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00252737

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DT.261.17.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje zakup i dostawę elementów ogrodzenia panelowego (systemowego) na potrzeby wykonania ogrodzenia lodowiska zlokalizowanego na terenie ośrodka Burloch Arena im. Grażyny Dziedzic przy ulicy Bytomskiej 15 w Rudzie Śląskiej – Orzegowie. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie w szczególności do dostarczenia przęsła paneli ogrodzenia (2D ocynkowanych ogniowo lub galwanicznie i malowanych proszkowo) i słupków stalowych ocynkowanych ogniowo lub galwanicznie o przekroju zamkniętym malowanych proszkowo w kolorze RAL 7016 lub równoważny wraz z niezbędnymi akcesoriami (obejmy, śruby).

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ oraz:
- dokumentacja techniczna - załącznik nr 3.1
- projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 4

4.5.3.) Główny kod CPV: 34928200-0 - Ogrodzenia

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34928220-6 - Elementy ogrodzeń

44231000-8 - Gotowe panele ogrodzeniowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 63934,94 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 63934,94 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 63934,94 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Andrzej Radziszewski Z.P.U.H. MET-BUD

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7711738086

7.3.3) Ulica: ul. Piotrkowska 9

7.3.4) Miejscowość: Niechcice

7.3.5) Kod pocztowy: 97-340

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 63934,94 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-08-31
2026-07-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy