Budowa oświetlenia drogowego w Gminie Trawniki w 2026 r.
GMINA TRAWNIKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00329242
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00329242/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-08 09:34
- Lokalizacja
- Trawniki, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3123d0cf-e680-4b0b-9d36-ede81a25a802
- Identyfikator
- 7122994873
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00329242 z dnia 2026-07-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia drogowego w Gminie Trawniki w 2026 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TRAWNIKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019840
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 605
1.5.2.) Miejscowość: Trawniki
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-044
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: trawniki@trawniki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://trawniki.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13010981.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa oświetlenia drogowego w Gminie Trawniki w 2026 r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3123d0cf-e680-4b0b-9d36-ede81a25a802
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00329242
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00025117/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Budowa oświetlenia ulicznego w Gminie Trawniki w 2026r.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00259853
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RRG.271.8.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na budowie oświetlenia drogowego w Gminie Trawniki w 2026 r.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie oświetlenia drogowego w miejscowościach Trawniki-Kolonia, Oleśniki i Struża-Kolonia:
2.1. Trawniki Kolonia, droga powiatowa nr 2119 L.
2.2. Oleśniki, droga gminna nr 105839 L.
2.3. Struża Kolonia, droga wojewódzka nr 829.
Przy realizacji zadania należy uwzględnić pełną obsługę geodezyjną tzn. wytyczenie oraz inwentaryzację powykonawczą.
Zamawiający zaleca dokonanie wizji w terenie, gdzie będą realizowane roboty będące przedmiotem zamówienia, by Wykonawca zdobył wszelkie informacje które mogą być konieczne do przygotowania oferty i podpisania umowy.
Przed realizacją zadania należy zapoznać się z uwarunkowaniami terenowymi szczególnie z uwzględnieniem wykonania przewiertów pod istniejącymi drogami o utwardzeniu bitumicznym i podjazdami utwardzonymi nawierzchnią bitumiczną lub kostką brukową. Zamawiający wymaga wykonania ułożenia linii zasilającej pod zjazdami i drogami utwardzonymi kostką brukową lub nawierzchnia bitumiczną metodą bezinwazyjną (przewiert, przepych). Należy również uwzględnić (sprawdzić w terenie) możliwość wykonania prac ziemnych poprzez urządzenia mechaniczne (wykop koparką). W razie niemożliwości wykonania prac za pomocą sprzętu mechanicznego należy przewidzieć wykonanie wykopów ręcznie.
Do dokumentacji powykonawczej należy dołączyć protokół ze sprawdzenia, odbioru częściowego lub końcowego dokonany przez PGE Dystrybucja S.A. Oddział Lublin wykonany dla poszczególnych odcinków potwierdzający prawidłowość wykonania linii oświetleniowej.
Wszelkie niezbędne zgłoszenia pod kątem konieczności wykonania prac na majątku stanowiącym własność PGE Dystrybucja S.A. Oddział Lublin oraz ewentualne opłaty leżą po stronie Wykonawcy
Wykonawca przy wycenie wartości zamówienia powinien uwzględnić koszty dokonania opłat za zajętość pasa drogowego na czas realizacji prac oraz ewentualną konieczność wykonania czasowej organizacji ruchu (jeśli jest wymagana przez zarządcę drogi) – wszelkie zgłoszenia i odbiory po stronie Wykonawcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45000000-7 - Roboty budowlane
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 349320,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1275202,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 349320,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ELMATIC Radosław Policha
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL5641799347
7.3.4) Miejscowość: Fajsławice
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 349320,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 130 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |