WYKONANIE R/B POLEGAJĄCYCH NA MODERNIZACJI I USPRAWNIENIU INSTALACJI GRZEWCZYCH W AULACH WYKŁADOWYCH W BUD. NR 23 KAMPUSU UKSW PRZY UL. WÓYCICKIEGO 1/3 W WARSZAWIE NA PODSTAWIE DOKUMENTACJI PROJEK.
UNIWERSYTET KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W WARSZAWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00329269
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00329269/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-08 09:40
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-581f7578-6c15-46c9-9232-f70821f11fff
- Identyfikator
- 5250012946
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00329269 z dnia 2026-07-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
WYKONANIE R/B POLEGAJĄCYCH NA MODERNIZACJI
I USPRAWNIENIU INSTALACJI GRZEWCZYCH W AULACH WYKŁADOWYCH
W BUD. NR 23 KAMPUSU UKSW PRZY UL. WÓYCICKIEGO 1/3 W WARSZAWIE NA PODSTAWIE DOKUMENTACJI PROJEK.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W WARSZAWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001956
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Dewajtis 5
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-815
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@uksw.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/uksw
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/uksw1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
WYKONANIE R/B POLEGAJĄCYCH NA MODERNIZACJII USPRAWNIENIU INSTALACJI GRZEWCZYCH W AULACH WYKŁADOWYCH
W BUD. NR 23 KAMPUSU UKSW PRZY UL. WÓYCICKIEGO 1/3 W WARSZAWIE NA PODSTAWIE DOKUMENTACJI PROJEK.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-581f7578-6c15-46c9-9232-f70821f11fff
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00329269
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00248193
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.371.05.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1033654,20 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia polega na wykonaniu robót budowlanych na podstawie Dokumentacji projektowej i STWIORB, uruchomieniu i regulacji wykonanej instalacji oraz przekazaniu Zamawiającemu dokumentacji powykonawczej dla modernizacji systemu grzewczego auli wykładowych w budynku nr 23 Kampusu UKSW przy
ul. Wóycickiego 1/3 w Warszawie.:
2. System modernizacji obejmuje:
2.1. instalację wentylacji mechanicznej jako głównego źródła ciepła w pomieszczeniach auli,
2.2. instalacje CT w obrębie central wentylacyjnych,
2.3. instalację CCH w obrębie central wentylacyjnych,
2.4. instalację automatyki i sterowania central wentylacyjnych i ogrzewania auli – adaptacja istniejącej instalacji automatyki, sterowników i instalacji BMS,
2.5. instalację elektryczną zasilania urządzeń central wentylacyjnych oraz osprzętu wentylacyjnego – adaptacja istniejących przyłączy elektrycznych i instalacji zasilania elektrycznego dla modernizowanych central wentylacyjnych.
3. Szczegółowo przedmiot zamówienia określony został w:
3.1. Opisie Przedmiotu Zamówienia (Załącznik Nr 5 do SWZ),
3.2. Dokumentacji Projektowej (Załącznik Nr 1 do OPZ), zawierającej:
i Projekt Wykonawczy – instalacje sanitarne - część opisowa oraz część rysunkowa wraz z załącznikami,
ii Specyfikację Techniczną Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych
(STWIORB) – Instalacje Sanitarne,
iii Przedmiar robót wykonany na podstawie projektu wykonawczego – instalacje sanitarne,
3.3. Istotnych postanowieniach umowy (Załącznik Nr 6 do SWZ).
Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej
z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Zamawiający wymaga dokonania wizji lokalnej w obiektach Zamawiającego i przy obecności przedstawiciela Zamawiającego, z zachowaniem dyspozycji art. 131 ust. 2 pkt 1) ustawy Pzp
Wizja jest możliwa w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godzinach
8.00 – 14.00, po uprzednim uzgodnieniu terminu telefonicznie lub e-mailem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331230-7 - Instalowanie urządzeń chłodzących
45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1088550,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1383780,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1088550,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Budo-com Sp. z o.o, Sp.k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9522082450
7.3.3) Ulica: 1 Praskiego Pułku WP 17/5
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 05-075
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1088550,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-20| 2026-07-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |