Zagospodarowanie skweru w miejscowości Dziepółć
Gmina Radomsko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00329292
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00329292/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-08 09:45
- Lokalizacja
- Radomsko, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-36ff7008-dfc7-4f20-a5e2-2cb54375592f
- Identyfikator
- 7722260671
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00329292 z dnia 2026-07-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie skweru w miejscowości Dziepółć
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Radomsko
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648209
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piłsudskiego 34
1.5.2.) Miejscowość: Radomsko
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-500
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 44 683 27 07
1.5.8.) Numer faksu: 44 685 13 60
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gmina-radomsko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gmina-radomsko.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-36ff7008-dfc7-4f20-a5e2-2cb54375592f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie skweru w miejscowości Dziepółć2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-36ff7008-dfc7-4f20-a5e2-2cb54375592f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00329292
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00020695/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Zagospodarowanie skweru w miejscowości Dziepółć
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Plan Strategiczny dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 (PS WPR 2023-2027) 13.1WDR LEADER/Rozwój lokalny Kierowany przez Społeczność - Wdrażanie LSR z wyłączeniem projektów grantowych2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00261745
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KZP.271.24.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 271268,63 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Zagospodarowanie skweru w miejscowości Dziepółć na działce 568 obr. Dziepółć, obejmujące:
1) Zagospodarowanie terenu w zakresie robót:
- przygotowanie terenu (roboty przygotowawcze i rozbiórkowe),
- utwardzenie powierzchni gruntu działki o nawierzchni żwirowej (komunikacja
wewnętrzna - nawierzchnia z kruszywa z możliwością przejazdu, nawierzchnia
z kruszywa dla pieszych (szerokość ciągu pieszego jednokierunkowego powinna wynosić co najmniej 0,75 m, dwukierunkowego 1,20 m),
- zastosowanie obrzeży betonowych o wymiarach 30 x 8 cm z wypełnieniem spoin zaprawą cementową.
- ogrodzenie działki ogrodzeniem panelowym o wysokości 150 cm wraz z 2 bramami i furtą,
- montaż obiektów małej architektury (5 ławek, 6 koszy na odpady),
- zamontowanie 5 lamp solarnych,
- wykonanie nasadzeń zieleni (drzewa liściaste, drzewa i krzewy iglaste,
krzewy liściaste),
- wykonanie systemu nawadniania,
- wykonanie trawników dywanowych siewem na gruncie,
- roboty porządkowe
2) Wykonawca zobowiązany jest także m.in. do wykonania innych czynności przewidzianych w rozdziale III pkt 2 oraz w §4 ust. 2 projektu umowy.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ponadto zawierają:
1) Projekt zagospodarowania terenu wraz z mapą – 2 egz.,
2) Projekt budowlany – 2 egz.,
3) Projekt wykonawczy – 1 egz.,
4) Przedmiar robót – 1 egz.,
5) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót – 1 egz.,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 188700,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 469000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 188700,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:
zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KUBIKdom Mirosław Kubik
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7721868181
7.3.3) Ulica: Przybyszów 11
7.3.4) Miejscowość: Kobiele Wielkie
7.3.5) Kod pocztowy: 97-524
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 188700,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |