„Utworzenie strzelnicy pneumatycznej typu zamkniętego”
Gmina Miejska Głogów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00329307
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00329307/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-08 09:48
- Lokalizacja
- Głogów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8fd77c0b-e885-43df-94d6-3b2b1e43a697
- Identyfikator
- 6930012466
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00329307 z dnia 2026-07-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Utworzenie strzelnicy pneumatycznej typu zamkniętego”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Głogów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647297
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 10
1.5.2.) Miejscowość: Głogów
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-200
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@glogow.um.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.glogow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://glogow-um.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Utworzenie strzelnicy pneumatycznej typu zamkniętego”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8fd77c0b-e885-43df-94d6-3b2b1e43a697
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00329307
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00029348/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.26 Utworzenie strzelnicy pneumatycznej typu zamkniętego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00224882
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP 271.19.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W zakresie zamówienia przewidziano m. in. następujące prace:
branża budowlana obejmuje m.in.:
- prace wyburzeniowe i remontowe m.in.: likwidacja istniejącego podestu, podwieszonych ażurowych sufitów, demontaż istniejących wykładzin podłogowych dywanowych i z PVC, demontaż osłony grzejników,
- wykonanie ścianek działowych,
- wykonanie (instalowanie) obudowy w systemie suchej zabudowy z zabezpieczeniami (na ścianie tylnej stanowiącej kulochwyt) z płyt gipsowo kartonowych i płyty wiórowej MFP montowanych na stelażu stalowym systemowym i pokrytych dodatkowo płytami styropianu twardego gr. 5 cm oraz wełny skalnej mineralnej twardej gr. 10 cm zabezpieczonej welonem szklanym,
- wykonanie sufitów podwieszanych systemowych,
- wykonanie maskownic okien z materiału zaciemniającego (tkanina podgumowana),
- wykonanie wylewki cienkowarstwowej celem wyrównania podłoża,
- wykonanie nowej osłony grzejników,
- ułożenie nowych wykładzin,
- położenie tapety,
- malowanie ścian farbami akrylowo-kompozytowymi przeznaczonymi do pomieszczeń użyteczności publicznej,
- zamontowanie przesłon dla oświetlenia pomieszczenia strzelnicy pneumatycznej z blachy stalowej powlekanej.
branża elektryczna obejmuje m.in.:
- usunięcie i demontaż istniejących opraw oświetleniowych,
- przesunięcie jednego z dwóch klimatyzatorów sufitowych z dostosowaniem do wydzielonych pomieszczeń strzelnicy,
- wykonanie nowej instalacji elektrycznej i oświetleniowej dla nowo wydzielonych pomieszczeń,
- wykonanie nowej instalacji gniazd zasilania stanowisk z urządzeniami pneumatycznymi,
- wykonanie oświetlenia (lampy LED) celów-tarcz.
Ponadto, w ramach zadania przewiduje się zakup i montaż wyposażenia strzelnicy m.in.:
- urządzenia pneumatyczne – karabinki i pistolety,
- wychwytywacze śrutu (kulochwyty),
- transportery tarcz (tarczociągi) z górnym układem szynowym do strzelań do celów stałych wraz z możliwością zaprogramowania odległości zatrzymania tarcz,
- urządzenia do podświetlenia tarcz strzelniczych,
- stoły strzeleckie i stół dla instruktora,
- przesłony między stanowiskowe (ekrany rozdzielające) z płyty poliwęglanowej litej,
- okulary ochronne bezodpryskowe,
- apteczka medyczna,
- tablica informacyjna, opracowanie i zatwierdzenie regulaminu korzystania ze strzelnicy pneumatycznej oraz opracowanie i zatwierdzenie warunków bezpieczeństwa podczas przebywania na strzelnicy,
- śrut i tarcze strzeleckie,
- szafę do przechowywania broni i akcesoriów strzeleckich.
W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do uzyskania i przekazania Zamawiającemu wszelkich niezbędnych i koniecznych dokumentów umożliwiających użytkowanie i funkcjonowanie obiektu po zakończeniu robót i jego wyposażeniu.
Szczegółowy opis i zakres wykonania przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa, w skład której wchodzą projekt techniczny i wykonawczy, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót budowlanych (dalej STWiORB) oraz przedmiar robót które są załącznikami do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37535000-7 - Karuzele, huśtawki, wyposażenie strzelnic i parków zabaw
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 674742,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 722860,51 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 674742,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUD-DOM S.J. J.Marcinkowski, A.Stawiński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6931865900
7.3.3) Ulica: Topolowa 2
7.3.4) Miejscowość: Głogów
7.3.5) Kod pocztowy: 67-200
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
prace elektryczne - podwykonawca nie znany na etapie składania oferty
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 674742,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 140 dni
| 2026-07-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |