Budowa boiska piłkarskiego, bieżni prostej 6-torowej z budynkiem zaplecza w Dźwirzynie

GMINA KOŁOBRZEG

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00329333
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00329333/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-08 09:54
Lokalizacja
Kołobrzeg, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-91ed256c-49f1-4e01-a13f-29802e24238b
Identyfikator
6711787463
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowychRoboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymiInstalacyjne roboty elektrotechniczneInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowejRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychRoboty budowlane w zakresie parkingówRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

ILONA STAŃCZYKDąbrowa Górnicza, PL · lot 0
13 186 830 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00329333 z dnia 2026-07-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa boiska piłkarskiego, bieżni prostej 6-torowej z budynkiem zaplecza w Dźwirzynie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOŁOBRZEG

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920713

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Trzebiatowska 48A

1.5.2.) Miejscowość: Kołobrzeg

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-100

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gmina.kolobrzeg.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gmina.kolobrzeg.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gmina-kolobrzeg.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa boiska piłkarskiego, bieżni prostej 6-torowej z budynkiem zaplecza w Dźwirzynie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-91ed256c-49f1-4e01-a13f-29802e24238b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00329333

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00098977/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Budowa boiska wielofunkcyjnego z budynkiem zaplecza spotrowego w Dźwirzynie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00179590

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.5.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa boiska wielofunkcyjnego z budynkiem zaplecza, obsługi urządzeń i użytkowników przy ul. Sportowej, na dz. nr 819/1 i 819/2 obręb Dźwirzyno w Gminie Kołobrzeg. Zadanie jest dofinansowywane ze Środków Rozwoju Kultury Fizycznej Zadania Inwestycyjnego w Ramach Programu „Rozwoju Infrastruktury Sportowej w Województwach – Edycja 2025”.
1. Realizacja przedsięwzięcia wymaga wykonania następujących elementów funkcjonalnych:
1) boisko do piłki nożnej o wymiarach brutto 116 x 74 m,
2) bieżnia sportowa jednostronna sześciotorowa o wymiarach 130,2x7,47m
3) trybuny o powierzchni 154m2
4) parterowy budynek zaplecza sportowego, obsługi urządzeń i użytkowników. Obiekt pomieści pomieszczenia biurowe, sanitariaty, szatnie dla zawodników, część konferencyjną a także warsztat, garaże i magazyny wraz z zapleczem socjalnym.
a. Powierzchnia zabudowy 1 401,90 m2.
b. Kubatura 6 984 m3
5) utwardzenie terenu, dojścia, dojazd, miejsca postojowe dla pojazdów, nad kanałem melioracyjnym należy ułożyć 2 kładki

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13186830,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 24370113,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13186830,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe GRETASPORT Ilona Stańczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 629-130-41-61

7.3.3) Ulica: ul. Podlesie

7.3.4) Miejscowość: Dąbrowa Górnicza

7.3.5) Kod pocztowy: 41-303

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Roboty rozbiórkowe, podbudowy pod nawierzchnie sztuczne, budynek zaplecza sportowego, utwardzenia terenu, dojścia dojazdy, miejsca postojowe, instalacje zewnętrzne, instalacje wewnętrzne.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13186830,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-07-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane