Wymiana poszycia wraz z termomodernizacją dachu w siedzibie Prokuratury Rejonowej w Zabrzu
PROKURATURA OKRĘGOWA W GLIWICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00329362
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00329362/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-08 10:00
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fb4321be-bc08-418c-83f2-369bf945da05
- Identyfikator
- 6312338551
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00329362 z dnia 2026-07-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana poszycia wraz z termomodernizacją dachu w siedzibie Prokuratury Rejonowej w Zabrzu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PROKURATURA OKRĘGOWA W GLIWICACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 277733742
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Stanisława Dubois 16
1.5.2.) Miejscowość: Gliwice
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-102
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.pogli@prokuratura.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/po-gliwice
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fb4321be-bc08-418c-83f2-369bf945da051.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana poszycia wraz z termomodernizacją dachu w siedzibie Prokuratury Rejonowej w Zabrzu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb4321be-bc08-418c-83f2-369bf945da05
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00329362
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00102672/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Wymiana poszycia wraz z termomodernizacją dachu w siedzibie Prokuratury Rejonowej w Zabrzu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00259331
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 3014-7.261.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wymiana poszycia wraz z termomodernizacją dachu budynku Prokuratury Rejonowej w Zabrzu przy ul. Alojzego Pawliczka 1. Zakres zadania obejmować ma: wykonanie izolacji poziomej przeciwwilgociowej i termicznej dachu, nadmurowanie ścian attykowych, wykonanie izolacji termicznej pionowej ścian attyki, wymianę kominów, orynnowania dachu i oświetlenia zainstalowanego na dachu oraz korektę drabin technicznych. Ponadto zakres prac wymagać będzie korekty instalacji odgromowej – bez zmian jej parametrów oraz odtworzenie obróbek blacharskich ścian attykowych.
Pozioma izolacja termiczna wykonana ma zostać z twardej wełny mineralnej,
o wytrzymałości na naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu nie mniejszej niż 70 kPa oraz o współczynniku przewodzenia ciepła nie większym niż 0,04 W/(mK).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261214-7 - Kładzenie dachów bitumicznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45261910-6 - Naprawa dachów
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45321000-3 - Izolacja cieplna
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 740000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 861000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 740000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Julia Kozłowska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5010084805
7.3.3) Ulica: Piotrowice Małe
7.3.4) Miejscowość: Jemielno
7.3.5) Kod pocztowy: 56-209
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 740000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
| 2026-07-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |