Przebudowa w zakresie p.poż i termomodernizacja Domu Studenckiego Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu przy ul. Wspólnej 11 – Etap I
Akademia Nauk Stosowanych w Elblągu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00329446
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00329446/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-08 10:13
- Lokalizacja
- Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d2138278-06a9-4d38-a7e9-be04aa8c2f05
- Identyfikator
- 5782490793
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00329446 z dnia 2026-07-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa w zakresie p.poż i termomodernizacja Domu Studenckiego Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu przy ul. Wspólnej 11 – Etap I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Nauk Stosowanych w Elblągu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170711628
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Elbląg
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@ans-elblag.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ans-elblag.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d2138278-06a9-4d38-a7e9-be04aa8c2f051.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa w zakresie p.poż i termomodernizacja Domu Studenckiego Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu przy ul. Wspólnej 11 – Etap I2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d2138278-06a9-4d38-a7e9-be04aa8c2f05
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00329446
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00055385/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa w zakresie p.poż i termomodernizacja Domu Studenckiego przy ul. Wspólnej 11 – Etap I: roboty bud. Instalacyjne w zakresie p.poż, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00267494
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZL/TP/252/08/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 5688061,91 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest przebudowa w zakresie p.poż. Domu Studenckiego przy ul. Wspólnej 11 w ramach Etapu I.3) Zakres zamówienie obejmuję w szczególności:
a) Roboty budowlane w zakresie przebudowy p.poż:
- wykonanie miejscowych przebudów stropodachu wraz z montażem 4 kompletów klap dymowych,
- wykonanie przebudowy ściany zewnętrznej w celu wykonania nowego wyjścia ewakuacyjnego na zewnątrz budynku, wraz z podestem, schodami zewnętrznymi i montażem nowych drzwi zewnętrznych,
- wykonanie obudowy przegród budowlanych w systemie przeciwpożarowym,
- dostawa i montaż drzwi wewnętrznych dwuskrzydłowych aluminiowo-szklonych z witryną oraz naświetlem 2 szt. o wymaganej klasie odporności ogniowej.
- dostawa i montaż drzwi wewnętrznych stalowych 8 szt. o wymaganej klasie odporności ogniowej i klasie antywłamaniowości RC3.
- dostawa i montaż drzwi wewnętrznych stalowych 77 szt. o wymaganej klasie odporności ogniowej,
- dostawa i montaż drzwi wewnętrznych płycinowych 99 szt. o wymaganej klasie odporności ogniowej,
b) Instalacje oświetlenia awaryjnego w zakresie ochrony p.poż:
c) Instalacje Systemu Sygnalizacji Pożaru (dalej SSP):
d) Przebudowę pomieszczenia nr 12 – Recepcji przy portierni w celu zapewnienia całodobowej obsługi centrali sygnalizacji pożarowej oraz monitoringu obiektu w zakresie ochrony p.poż.
e) Wydzielenie pomieszczenia nr 116 - Serwerowni w klasie odporności ogniowej REI120 w zakresie ochrony p.poż.
f) Roboty budowlane w zakresie termomodernizacji:
- izolacja termiczna kominów w przestrzeni stropodachowej, izolacja termiczna i przeciwwilgociowa stropodachu części płaskiej,
- wykonanie izolacji termicznej kominów w przestrzeni stropodachowej,
- wykonanie izolacji termicznej nad stropem poddasza,
- wykonanie izolacji przeciwwilgociowej stropodachu,
- wykonanie 3szt włazów stałych umożliwiających dostęp do przestrzeni stropodachowej od wnętrza budynku,
- ocieplenie kominów w przestrzeni stropodachowej,
- wymiana zaworów kulowych i odpowietrzników.
4) Szczegółowo zakres zamówienia, warunki gwarancji i sposób realizacji i odbioru robót określony został w:
a) Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym ZAŁĄCZNIK Nr 1 do SWZ,
b) Dokumentacji technicznej, projektowej stanowiącej ZAŁĄCZNIK Nr 2 do SWZ,
c) Projekcie umowy stanowiącym ZAŁĄCZNIK Nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
44482000-2 - Urządzenia przeciwpożarowe
31518200-2 - Oświetlenie awaryjne
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 3161563,61 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest wymiana stolarki okiennej i drzwiowej zewnętrznej Domu Studenckiego przy ul. Wspólnej 11 w ramach Etap I.3) Zakres zamówienie obejmuję w szczególności:
a) roboty budowlane w zakresie w zakresie termomodernizacji:
- wymiana (dostawa i montaż) okien połaciowych ok 79 szt. wraz z kołnierzami uszczelniającymi,
- wymiana (dostawa i montaż) 2 szt. włazów dachowych wraz z kołnierzami uszczelniającymi,
- wymiana (dostawa i montaż) 3 szt. okien połaciowych w segmencie „A” na okna oddymiające, wyposażone w siłowniki, z podłączeniem do systemu SSP i oddymiania, wraz z kołnierzami uszczelniającymi,
- wymiana (dostawa i montaż) 3 szt. bram garażowych,
- wymiana (dostawa i montaż) okien zewnętrznych na profilu pvc w klasie antywłamaniowości RC2 29 szt. wraz z parapetami wewnętrznymi,
- wymiana (dostawa i montaż) okien zewnętrznych na profilu aluminiowym w klasie antywłamaniowości RC2 i w klasie przeciwpożarowej EI30 2szt. wraz z parapetami wewnętrznymi,
- wymiana (dostawa i montaż) okien zewnętrznych na profilu pvc ok. 204 szt. wraz z parapetami wewnętrznymi,
- wymiana (dostawa i montaż) drzwi zewnętrznych stalowych technicznych 1 szt. do wentylatorowi,
- wymiana (dostawa i montaż) drzwi zewnętrznych aluminiowych w klasie antywłamaniowości RC3 2 szt.,
- wymiana (dostawa i montaż) drzwi zewnętrznych aluminiowych 10 szt., w tym 2 szt witryn bocznych wejścia głównego, 4 szt. drzwi napowietrzających,
4) Szczegółowo zakres zamówienia, warunki gwarancji i sposób realizacji i odbioru robót określony został w:
a) Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym ZAŁĄCZNIK Nr 1 do SWZ,
b) Dokumentacji technicznej, projektowej stanowiącej ZAŁĄCZNIK Nr 2 do SWZ,
c) Projekcie umowy stanowiącym ZAŁĄCZNIK Nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
44221000-5 - Okna, drzwi i podobne elementy
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 2105160,39 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3443040,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3676637,65 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3676637,65 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Defero Instalacje Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 523686627
7.3.3) Ulica: ul. Kazimierza Siemianowicza 2
7.3.4) Miejscowość: Sieradz
7.3.5) Kod pocztowy: 98-200
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3676637,65 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2154276,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2154276,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2154276,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Ogólnobudowlany Tomasz Klecha
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 002810766
7.3.3) Ulica: ul. Rawska 18B
7.3.4) Miejscowość: Elbląg
7.3.5) Kod pocztowy: 82-300
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
następujący zakres prac: montaż instalacji systemu sygnalizacji pożaru oraz oświetlenia awaryjnego dla Podwykonawcy: INS-TECH Bartłomiej Pietrzak, 98-290 Warta, Miedźno 24, NIP: 8272314403, REGON:367693361.
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2154276,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
| 2026-07-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |