Dostawa pomocy dydaktycznych w ramach projektu „Poprawa jakości i dostępności kształcenia zawodowego w ZS nr 2 CKU w Pyrzycach”

Powiat Pyrzycki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00329500
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00329500/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-08 10:22
Lokalizacja
Pyrzyce, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8347469f-9d2a-417a-84b5-a598057d9a83
Identyfikator
8531457417
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pomoce dydaktycznePomoce naukoweRóżny sprzęt i artykuły biuroweUrządzenia komputeroweMonitory dotykowePrzyrządy do pomiaruKabel, drut i podobne wyrobySprzęt spawalniczyWózki widłowe, pojazdy techniczne, kolejowe wózki ciągnącePrzemysłowy sprzęt kuchennyZastawa kuchennaArtykuły cateringoweBezzałogowe statki powietrzneUsługi szkolenia specjalistycznego

Wykonawcy

3 przyznane

WILANKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 1
146 714 PLN
METALZBYT-HURT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMIĘDZYRZECZE DOLNE, PL · lot 2
128 863,68 PLN
NEW LIFE PROPERTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 4
100 150,43 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00329500 z dnia 2026-07-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa pomocy dydaktycznych w ramach projektu „Poprawa jakości i dostępności kształcenia zawodowego w ZS nr 2 CKU w Pyrzycach”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Pyrzycki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684166

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lipiańska 4

1.5.2.) Miejscowość: Pyrzyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 74-200

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.) Numer telefonu: 918811300

1.5.8.) Numer faksu: 915065500

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@pyrzyce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pyrzyce.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8347469f-9d2a-417a-84b5-a598057d9a83

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa pomocy dydaktycznych w ramach projektu „Poprawa jakości i dostępności kształcenia zawodowego w ZS nr 2 CKU w Pyrzycach”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8347469f-9d2a-417a-84b5-a598057d9a83

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00329500

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00057890/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa pomocy dydaktycznych w ramach projektu „Poprawa jakości i dostępności kształcenia zawodowego w ZS nr 2 CKU w Pyrzycach”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt „Poprawa jakości i dostępności kształcenia zawodowego w ZS nr 2 CKU w Pyrzycach”, realizowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, numer projektu FEPZ.06.11-IP.01-0003/25

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00242353

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.272.4.2026.EC

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1 – „Pomoce dydaktyczne do prowadzenia zajęć”

Przedmiotem zamówienia jest dostawa pomocy dydaktycznych na potrzeby realizacji projektu pn. „Poprawa jakości i dostępności kształcenia zawodowego w ZS nr 2 CKU w Pyrzycach” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027. Nr projektu: FEPZ.06.11-IP.01-0003/25.

Szczegółowy opis znajduje się w załączniku w załączniku 5 OPZ/ 5a - Część nr 1 – „Pomoce dydaktyczne do prowadzenia zajęć”

UWAGA!
-Wszystkie dostarczone produkty muszą być fabrycznie nowe, wolne od wad, pełnowartościowe oraz spełniać wymagania jakościowe i bezpieczeństwa zgodne z obowiązującymi przepisami prawa.

-Wykonawca jest zobowiązany dostarczyć przedmiot zamówienia bezpośrednio do Zespołu Szkół CKU nr 2, ul. Młodych Techników 5, 74-200 Pyrzyce, w terminie oraz godzinie ustalonych z Zamawiającym.

Przykładowe pozycje z załącznika 5a - mikroskopy, modele szkieletów, segregatory, przyrządy geometryczne

4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39162000-5 - Pomoce naukowe

30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe

4.5.5.) Wartość części: 98443,09 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 – „Monitory interaktywne i komputery stacjonarne"

Przedmiotem zamówienia jest dostawa monitorów interaktywnych i komputerów stacjonarnych na potrzeby realizacji projektu pn. „Poprawa jakości i dostępności kształcenia zawodowego w ZS nr 2 CKU w Pyrzycach” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027. Nr projektu: FEPZ.06.11-IP.01-0003/25.

Szczegółowy opis znajduje się w załączniku w załączniku 5 OPZ/ 5b - Część nr 2 –"Monitory interaktywne i komputery stacjonarne”

Załącznik 5b opisuje:
- Monitor interaktywny – 13 szt.
- Komputer stacjonarny z monitorem w liczbie 20 zestawów

do opisu przedmiotu zamówienia w części 2 dodatkowo należy wykorzystać załączniki:
5b.1 Tabelę wydajności procesorów – dotyczy Części 2;
5b.2 Tabelę wydajności kart graficznych – dotyczy Części 2.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30231320-6 - Monitory dotykowe

4.5.5.) Wartość części: 192376,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 3 – „Specjalistyczne pomoce dydaktyczne dla elektryków”

Przedmiotem zamówienia jest dostawa pomocy dydaktycznych dla elektryków na potrzeby realizacji projektu pn. „Poprawa jakości i
dostępności kształcenia zawodowego w ZS nr 2 CKU w Pyrzycach” współfinansowanego ze środków Europejskiego
Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027. Nr projektu: FEPZ.06.11-IP.01-0003/25.

Szczegółowy opis znajduje się w załączniku w załączniku 5 OPZ/ 5c - Część nr 3 – „Specjalistyczne pomoce dydaktyczne dla elektryków"

UWAGA!
-Wszystkie dostarczone produkty muszą być fabrycznie nowe, wolne od wad, pełnowartościowe oraz spełniać wymagania
jakościowe i bezpieczeństwa zgodne z obowiązującymi przepisami prawa.
-Wykonawca jest zobowiązany dostarczyć przedmiot zamówienia bezpośrednio do Zespołu Szkół CKU nr 2, ul. Młodych Techników 5, 74-200 Pyrzyce, w terminie oraz godzinie ustalonych z Zamawiającym.

Przykładowe pozycje z załącznika 5c - Wielofunkcyjny zestaw mierników
parametrów instalacji elektrycznych +kamera termowizyjna, kable, klimatyzatory itp. Część pozycji wymaga montażu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 38300000-8 - Przyrządy do pomiaru

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

44300000-3 - Kabel, drut i podobne wyroby

4.5.5.) Wartość części: 107808,54 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 4 – „Specjalistyczne pomoce dydaktyczne dla mechaników"

Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych pomocy dydaktycznych dla mechaników na potrzeby realizacji projektu pn. „Poprawa jakości i dostępności kształcenia zawodowego w ZS nr 2 CKU w Pyrzycach” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027. Nr projektu: FEPZ.06.11-IP.01-0003/25.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku w załączniku 5 OPZ/ 5d - Część nr 4 „Specjalistyczne pomoce dydaktyczne dla mechaników". Wśród pozycji można wymienić: wózek podnośnikowy, agregaty spawalnicze, Spawarka półautomat MIGOMAT MIG MAG MMA

4.5.3.) Główny kod CPV: 42662000-4 - Sprzęt spawalniczy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

42415000-8 - Wózki widłowe, pojazdy techniczne, kolejowe wózki ciągnące

4.5.5.) Wartość części: 24918,70 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 5 – „Specjalistyczne pomoce dydaktyczne dla gastronomii"

Przedmiotem zamówienia jest dostawa specjalistycznych pomocy dydaktycznych do gastronomii na potrzeby realizacji projektu pn. „Poprawa jakości i dostępności kształcenia zawodowego w ZS nr 2 CKU w Pyrzycach” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027. Nr projektu: FEPZ.06.11-IP.01-0003/25.

Szczegółowy opis znajduje się w załączniku w załączniku 5 OPZ/ 5e - Część nr 5 – „Specjalistyczne pomoce dydaktyczne dla gastronomii”

Przykładowe pozycje z załącznika 5e - garnki, patelnie, kieliszki, kruszarki do lodu, płyty grzewcze itp.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39314000-6 - Przemysłowy sprzęt kuchenny

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39221100-8 - Zastawa kuchenna

39222000-4 - Artykuły cateringowe

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

4.5.5.) Wartość części: 85749,00 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 6 - "Zakup dronów wraz z kursami na pilota drona
STS-01, STS-02"

Przedmiotem zamówienia jest dostawa dronów wraz z kursami na pilota drona STS-01, STS-02 na potrzeby realizacji projektu pn. „Poprawa jakości i dostępności kształcenia zawodowego w ZS nr 2 CKU w Pyrzycach” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027. Nr projektu: FEPZ.06.11-IP.01-0003/25.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku w załączniku 5 OPZ/ 5f - Część nr 6 Zakup dronów wraz z kursami na pilota drona.

W przypadku części nr 6 termin 60 dni jako jedno z kryterium oceny ofert dotyczy wyłącznie dostawy dronów wraz z wyposażeniem.

Usługi szkoleniowe (4 szkolenia) będą realizowane zgodnie z harmonogramem uzgodnionym z Zamawiającym, nie później niż do dnia 31.08.2029 r., w tym wszystkie kursy, egzaminy, wydanie dokumentów potwierdzających ukończenie szkoleń oraz końcowe rozliczenie przedmiotu umowy.
Wstępny harmonogram na lata szkolne:
a) rok szkolny 2026/2027 – 1 szkolenie dla 6 uczniów/uczennic (M/K) oraz 1 nauczyciela,
b) rok szkolny 2027/2028 – 2 szkolenie dla 6 uczniów/uczennic (M/K) oraz 1 nauczyciela – razem 12 uczniów i 2 nauczycieli
c) rok szkolny 2028/2029 – 1 szkolenie dla 6 uczniów/uczennic (M/K) oraz 1 nauczyciela.

Ostateczny harmonogram po wyłonieniu Wykonawcy będzie ustalany corocznie z Zamawiającym.

Liczba uczestników kursów - łącznie: 28 osób, w tym: • 24 uczniów/uczennic, • 4 nauczycieli.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34711200-6 - Bezzałogowe statki powietrzne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

4.5.5.) Wartość części: 174053,66 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia w części nr 1 kwotę 121 085,00 zł brutto.
Najkorzystniejsza oferta opiewała na kwotę 142 147,41 zł brutto. Cena tej oferty przewyższała kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia. Zamawiający na dany moment postępowania nie miał możliwości zwiększenia środków finansowych do wysokości ceny najkorzystniejszej oferty, wobec czego unieważnił tę część postępowania.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 142147,41 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 193543,00 PLN

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 146714 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 393271,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 146714,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wilanka Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7010819923

7.3.3) Ulica: ul. Kwarty 23 c

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-991

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 146714,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 128863,68 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 375526,38 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 128863,68 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: METALZBYT-HURT SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5471598442

7.3.3) Ulica: ul. Usługowa 4

7.3.4) Miejscowość: Międzyrzecze Dolne

7.3.5) Kod pocztowy: 43-392

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 128863,68 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia w części nr 4 kwotę 30 650,00 zł brutto.
W postępowaniu złożono cztery oferty. Najkorzystniejsza oferta opiewała na kwotę 40 487,91 zł brutto. Cena tej oferty przewyższała kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia. Zamawiający nie miał na tym etapie postępowania możliwości zwiększenia środków finansowych do wysokości ceny najkorzystniejszej oferty, wobec czego postępowanie w tej części zostało unieważnione.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 40487,91 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 122458,80 PLN

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 100150,43 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 121441,59 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 100150,43 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: New Life Property Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5242902720

7.3.3) Ulica: ul. Nowogrodzka 64/43

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-014

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 100150,43 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W części nr 6 postępowania została złożona jedna oferta. Oferta ta została uznana za spełniającą wymagania określone w SWZ oraz OPZ i została wybrana jako najkorzystniejsza w części nr 6 postępowania.

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty została zamieszczona na stronie prowadzonego postępowania w dniu 15.06.2026 r.

Po dokonaniu wyboru oferty Zamawiający zaprosił Wykonawcę do podpisania umowy. Planowana data podpisania umowy została wyznaczona na dzień 24.06.2026 r. W dniu 26.06.2026 r. Wykonawca przekazał Zamawiającemu wiadomość e-mail, w której poinformował, że rezygnuje z podpisania umowy w przedmiotowym postępowaniu. Wykonawca wskazał, że przyczyną rezygnacji jest brak dostępności u producenta części produktów objętych przedmiotem zamówienia, co uniemożliwia mu realizację zamówienia w terminie i na warunkach określonych w SWZ.

Treść wiadomości Wykonawcy jednoznacznie wskazywała na brak zamiaru zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Zamawiający uznał powyższe za uchylenie się Wykonawcy od zawarcia umowy. W związku z tym, że w części nr 6 postępowania została złożona tylko jedna oferta, Zamawiający nie miał możliwości dokonania ponownego badania i oceny ofert spośród pozostałych wykonawców, o której mowa w art. 263 ustawy Pzp.

Wobec powyższego Zamawiający unieważnił postępowanie w części nr 6 na podstawie art. 255 pkt 7
w zw. z art. 263 oraz art. 259 ustawy Prawo zamówień publicznych.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 199318,45 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 199318,45 PLN

2026-07-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy