Dostawa lekkiego specjalnego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerniczynie

Gmina Hrubieszów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00520134
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00520134/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-09-27 12:49
Lokalizacja
Hrubieszów, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-970cae7c-84dd-4f97-bc5e-dbc6c8aed767
Identyfikator
9191735733
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wozy strażackie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00520134 z dnia 2024-09-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa lekkiego specjalnego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerniczynie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Hrubieszów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368782

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: B. Prusa 8

1.5.2.) Miejscowość: Hrubieszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-500

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 846 962 681

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://ughrubieszow.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-970cae7c-84dd-4f97-bc5e-dbc6c8aed767

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

1.9.) Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie

Zamawiający 2

1.2.) Nazwa zamawiającego: Ochotnicza Straż Pożarna w Czerniczynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 95107273

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 125

1.5.2.) Miejscowość: Czerniczyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-500

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 606373088

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: paluchslawomir@poczta.onet.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.facebook.com/ospczerniczyn

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa lekkiego specjalnego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerniczynie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-970cae7c-84dd-4f97-bc5e-dbc6c8aed767

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00520134

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00071245/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Dostawa lekkiego specjalnego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerniczynie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00477607

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIPG.271.19.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 335000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego lekkiego specjalnego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Czerniczynie.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 swz.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34144210-3 - Wozy strażackie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i zamawiający nie może jej zwiększyć

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

2024-09-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy