Remont drogi gminnej 656539P Bądków Pierwszy - Boleszczyn
Gmina Przykona
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00329570
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00329570/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-08 10:37
- Lokalizacja
- Przykona, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-37becd48-2465-49a0-93d0-7f5d3716fd5e
- Identyfikator
- 6681858329
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00329570 z dnia 2026-07-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej 656539P Bądków Pierwszy - Boleszczyn
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Przykona
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6681858329
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Szkolna 7
1.5.2.) Miejscowość: Przykona
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-731
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 632791010
1.5.8.) Numer faksu: 632791022
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przykona@przykona.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przykona.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/przykona1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi gminnej 656539P Bądków Pierwszy - Boleszczyn2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-37becd48-2465-49a0-93d0-7f5d3716fd5e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00329570
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00019036/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Remont drogi gminnej 656539P Badków Pierwszy - Boleszczyn
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00270779
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RRG.271.13.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 847975,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem powyższego zamówienia jest realizacja zadania pn. „Remont drogi gminnej 656539P Bądków Pierwszy- Boleszczyn.”
W zakres inwestycji wchodzą następujące roboty:
- roboty pomiarowe,
- roboty rozbiórkowe - korekcyjne frezowanie istniejącej nawierzchni w zakresie od 2-4cm miejsc wymagających profilowania przekroju podłużnego i poprzecznego
- ścinka poboczy gruntowych
- roboty ziemne,
- naprawa niedrożnego przepustu
- oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową
- wyrównanie profilu poprzecznego poprzez ułożenie warstwy wyrównawczej z betonowej asfaltowego AC11 W dla KR-3-4 średnio w ilości ok. 75kg/m2
- wykonanie warstwy ścieralna z betonowej asfaltowego AC 11S dla KR-3-4 gr. 4 cm,
- uzupełnienie istniejących nawierzchni zjazdów z kruszywem łamanym stabilizowanym mechanicznie 0-31,5mm
- uzupełnienie poboczy kruszywem łamanym 0-31,5mm na szerokości 0,75m gr. 10cm
- profilowanie przyległego pasa w granicach pasa drogowego
- uporządkowanie placu budowy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (zakres robót) oraz warunki ich realizacji określają (Plan Orientacyjny, Opis Techniczny, Plan zagospodarowania terenu, Przekroje Normalne, Przedmiary robót- kosztorys ofertowy, SSTWiORB) nazwane dokumentacją techniczną, która stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
W/w dokumenty stanowią materiały pomocnicze dla przygotowania oferty. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają także projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do umowy stanowiące załącznik nr 5 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 826106,13 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1034153,25 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 826106,13 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiebiorstwo Robót Drogowo - Mostowych S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 666-10-04-943
7.3.3) Ulica: Toruńska
7.3.4) Miejscowość: Koło
7.3.5) Kod pocztowy: 62-600
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 826106,13 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |