Modernizacja kompleksu sportowego „Moje boisko – Orlik 2012” przy Szkole Podstawowej nr 4 w Elblągu przy ul. A. Mickiewicza 41 w Elblągu w ramach zadania (...)
GMINA MIASTO ELBLĄG NA PRAWACH POWIATU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00329591
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00329591/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-08 10:42
- Lokalizacja
- Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-80734a0d-839f-4dc6-9b3f-520c6de724e9
- Identyfikator
- 5783051446
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00329591 z dnia 2026-07-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego „Moje boisko – Orlik 2012”
przy Szkole Podstawowej nr 4 w Elblągu przy ul. A. Mickiewicza 41 w Elblągu w ramach zadania (...)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO ELBLĄG NA PRAWACH POWIATU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747715
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Łączności 1
1.5.2.) Miejscowość: Elbląg
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@umelblag.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.elblag.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12952931.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Administracja samorządowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja kompleksu sportowego „Moje boisko – Orlik 2012”przy Szkole Podstawowej nr 4 w Elblągu przy ul. A. Mickiewicza 41 w Elblągu w ramach zadania (...)
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-80734a0d-839f-4dc6-9b3f-520c6de724e9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00329591
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00042245/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.16 Wykonanie robót budowlanych dot. wymiany nawierzchni, wymiany oświetlenia i modernizacji kontenerów sanitarno - szatniowych na istniejącym Orliku przy SP 4 ul. Mickiewicza 41 w Elblągu.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00218890
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.271.46.2026.AS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1108211,80 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja wielofunkcyjnego kompleksu sportowego przy Szkole Podstawowej nr 4 przy ul. Mickiewicza 41 w Elblągu (działka nr 316/4 obr.16).
2. Zakres zamówienia obejmuje:
1) wymianę nawierzchni z trawy syntetycznej,
2) regeneracja nawierzchni poliuretanowej wraz z malowaniem linii,
3) wymiana oświetlenia,
4) dostawa i montaż bramek do unihokeja – 2 szt.,
5) dostawa i montaż metalowych siatek do koszykówki – 2 szt.
6) dostawę siedzisk na dużym boisku (4 siedziska),
7) renowację drewnianych ławek i śmietników – 1 kpl.,
8) wymianę bojlera – 1 kpl i grzejników – 10 kpl.,
9) wymianę umywalki – 1 kpl oraz baterii umywalkowych – 5 kpl.,
10) wymianę wykładziny PCW,
11) roboty malarskie kontenerów,
12) wykonanie zadaszenia między kontenerami,
13) wykonanie i umieszczenie na terenie budowy, w widocznym miejscu, niezwłocznie po rozpoczęciu prac budowlanych, tablicy informacyjnej o wymiarach 180 cm x 120 cm, według wzoru udostępnionego pod adresem: https://www.gov.pl/web/premier/dzialania-informacyjne; montaż tablicy zgodnie z zapisami § 5 ust. 3 pkt 2 i § 5 ust. 5 - 7 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 maja 2021 r. (t.j. Dz.U. 2021 poz. 953 z późn. zm.) w sprawie określenia działań informacyjnych podejmowanych przez podmioty realizujące zadania finansowane lub dofinansowane z budżetu państwa lub z państwowych funduszy celowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 937506,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1318339,58 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 937506,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Urbanize Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5571702815
7.3.3) Ulica: Augustyna Szamarzewskiego 21/2
7.3.4) Miejscowość: Poznań
7.3.5) Kod pocztowy: 60-514
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 937506,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |