Zagospodarowanie terenu stadionu sportowego Koźle przy ul. B. Chrobrego 31 w Kędzierzynie-Koźlu - modernizacja stadionu w Koźlu, roboty dotyczące instalacji elektrycznych i oświetlenia.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00520142
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00520142/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-27 12:50
- Lokalizacja
- Kędzierzyn-Koźle, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c1106dae-13bb-4cdb-9b9d-1445be5361fa
- Identyfikator
- 7491954792
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00520142 z dnia 2024-09-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu stadionu sportowego Koźle przy ul. B. Chrobrego 31 w Kędzierzynie-Koźlu - modernizacja stadionu w Koźlu, roboty dotyczące instalacji elektrycznych i oświetlenia.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 532437162
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 29
1.5.2.) Miejscowość: Kędzierzyn-Koźle
1.5.3.) Kod pocztowy: 47-220
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mosirkk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mosirkk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c1106dae-13bb-4cdb-9b9d-1445be5361fa1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu stadionu sportowego Koźle przy ul. B. Chrobrego 31 w Kędzierzynie-Koźlu - modernizacja stadionu w Koźlu, roboty dotyczące instalacji elektrycznych i oświetlenia.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c1106dae-13bb-4cdb-9b9d-1445be5361fa
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00520142
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00083418/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Zagospodarowanie terenu stadionu sportowego Koźle przy ul. B. Chrobrego 31 w Kędzierzynie-Koźlu - modernizacja stadionu w Koźlu, roboty dotyczące instalacji elektrycznych i oświetlenia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00467300
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MOSiR.051.03.01.01.2024.D
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana pn.:
„Zagospodarowanie terenu stadionu sportowego Koźle przy ul. B. Chrobrego 31 w Kędzierzynie-Koźlu - modernizacja stadionu w Koźlu, roboty dotyczące instalacji elektrycznych i oświetlenia.”
UWAGA: zamówienie obejmuje wykonanie wyłącznie oświetlenia, w zakresie wskazanym w dokumentacji projektowej, w szczególności w opisie branży elektrycznej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
a) Wykonanie robót ziemnych,
b) Budowa wydzielonej kablowej sieci oświetlenia ulicznego,
c) Montaż szafki oświetleniowej,
d) Montaż i stawianie słupów oświetleniowych 9 szt.,
e) Uzbrojenie stanowisk słupowych,
f) Montaż opraw oświetlenia zewnętrznego 27 szt. (3 oprawy oświetleniowe na każdy słup oświetleniowy),
g) Uporządkowanie terenu po przeprowadzonych pracach.
Oświetlenie terenu zaprojektowano przyjmując odpowiednie kryteria zgodnie z normą” PN-EN 12193 „Światło i oświetlenie w sporcie”.
Zgodnie z w/w normą poziome natężenie oświetlenia dla obiektów sportowych klasy III (trening, rekreacja) ustalono na poziomie min. 75 lx. Zasilanie w energię elektryczną projektowanej instalacji elektrycznej odbywać się będzie z istniejącej sieci oświetleniowej na terenie obiektu. Z projektowanej szafki oświetleniowej zasilone zostaną wszystkie elementy projektowanej instalacji elektrycznej. W celu oświetlenia boisk przewidziano montaż punktów świetlnych zrealizowanych za pomocą opraw ze źródłami światła LED.
Zamawiający posiada decyzję Starosty Kędzierzyńsko-Kozielskiego w przedmiocie udzielenia pozwolenia na budowę (decyzja nr 1/187/2022), którą załącza do postępowania w zał. nr 5.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 245754 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 334000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 245754 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wielobranżowy Zakład Elektryczno-Budowlany "ELBOR" Waldemar i Wiesława Boruta
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 160051281
7.3.3) Ulica: Królowej Jadwigi 25
7.3.4) Miejscowość: Kędzierzyn-Koźle
7.3.5) Kod pocztowy: 47-232
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 245754 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-15| 2024-09-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |