Skompletowanie i dostawa 100 zestawów edukacyjnych na potrzeby CNK w ramach programu Nauka dla Ciebie.
Centrum Nauki Kopernik
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00329663
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00329663/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-08 10:54
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e8be4a5a-26db-448a-8c22-38eca4105ed3
- Identyfikator
- 7010025169
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pomoce dydaktyczne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00329663 z dnia 2026-07-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Skompletowanie i dostawa 100 zestawów edukacyjnych na potrzeby CNK w ramach programu Nauka dla Ciebie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Nauki Kopernik
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140603313
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wybrzeże Kościuszkowskie 20
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-390
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 22 596 41 11
1.5.8.) Numer faksu: 22 596 41 13
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@kopernik.org.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kopernik.org.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13044911.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Instytucje kultury wpisane do RIK
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Kulturalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Skompletowanie i dostawa 100 zestawów edukacyjnych na potrzeby CNK w ramach programu Nauka dla Ciebie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e8be4a5a-26db-448a-8c22-38eca4105ed3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00329663
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00016066/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.11 Dostawa zestawów edukacyjnych dla szkół uczestniczących w programie Nauka dla Ciebie [U/166 - INSP]
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00263242
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.260.27.2026.ASH
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest skompletowanie i dostawa 100 sztuk zestawów edukacyjnych na potrzeby Centrum Nauki Kopernik w ramach realizacji programu Nauka dla Ciebie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w:
1) Załączniku nr 1 w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, w tym również:
a) załącznik nr 1.1 – Wzór składania ulotki
2) Załączniku nr 2 w projektowanych postanowieniach umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39162100-6 - Pomoce dydaktyczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu zostały złożone dwie oferty. Zamawiający w pierwszej kolejności dokonał wyboru oferty złożonej przez Ragnarok Studio Natalia Guzik-Ryś, ul. Nowosądecka 31/02, 30-683 Kraków, NIP: 6831981570 spośród ofert niepodlegających odrzuceniu, zgodnie z kryteriami określonymi w SWZ. Następnie wezwał wskazanego powyżej Wykonawcę do podpisania umowy. Wykonawca uchylił się od podpisania umowy w sprawie zamówienia publicznego i przesłał informację o odstąpieniu od podpisania umowy. Druga oferta złożona przez GoMa Mariusz Markut ul. Kazimierza Mireckiego 13, 37-450 Stalowa Wola NIP: 865-001-04-15, została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 5 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych. Z powodu braku innych ofert pozostałych w przedmiotowym postępowaniu, Zamawiający na podstawie art. 255 pkt.7 w związku z art. 263 ustawy Prawo zamówień publicznych dokonał unieważnienia postępowania.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 166050 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 166050 PLN
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Przedmiot zamówienia realizowany i finansowany jest w ramach wspólnego programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Centrum Nauki Kopernik pod nazwa Nauka dla Ciebie. Program Nauka dla Ciebie finansowany jest w ramach dotacji Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego na podstawie umowy z dnia 23 października 2023 r. nr MEiN/2023/DPI/3079.| 2026-07-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |