Remont pomieszczeń socjalno-sanitarnych w budynku socjalno-biurowym Gminnego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Sp. z o.o. w Bogatyni przy ulicy Zgorzeleckiej.
GMINNE PRZEDSIĘBIORSTWO OCZYSZCZANIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00329844
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00329844/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-08 11:23
- Lokalizacja
- Bogatynia, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-71a3667e-1cd2-4c5b-a7f9-2afc04229b6e
- Identyfikator
- 6151557318
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00329844 z dnia 2026-07-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń socjalno-sanitarnych w budynku socjalno-biurowym Gminnego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Sp. z o.o. w Bogatyni przy ulicy Zgorzeleckiej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINNE PRZEDSIĘBIORSTWO OCZYSZCZANIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230409567
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jana Kilińskiego 17
1.5.2.) Miejscowość: Bogatynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-920
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 757732028
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gpo@gpobogatynia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gpobogatynia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-71a3667e-1cd2-4c5b-a7f9-2afc04229b6e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont pomieszczeń socjalno-sanitarnych w budynku socjalno-biurowym Gminnego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Sp. z o.o. w Bogatyni przy ulicy Zgorzeleckiej.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-71a3667e-1cd2-4c5b-a7f9-2afc04229b6e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00329844
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00074704
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: EZ.02.01.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w zakresie remontu pomieszczeń socjalno-sanitarnych w budynku socjalno-biurowym Gminnego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Sp. z o.o, zlokalizowanym przy ul. Zgorzeleckiej w Bogatyni.
Ogólny zakres robót obejmuje:
1) Roboty rozbiórkowe:
demontaż ścianek z płyty regipsowej,
demontaż posadzki z płytek gresowych,
demontaż płytek ściennych,
wykucie bruzd pod instalację wodną,
demontaż istniejących urządzeń sanitarnych,
demontaż stolarki drzwiowej,
2) Roboty przygotowawcze:
wyrównanie posadzek masą samopoziomującą o grubości ok.2cm,
wyrównanie ścian - średnia grubość 1cm tynkiem maszynowym,
wykonanie ścian działowych,
przygotowanie ścian i sufitów do malowania,
wymiana i montaż kratek wentylacyjnych,
3) Prace glazurnicze:
ułożenie gresu na posadzce,
ułożenie płytek ściennych,
4) Prace instalacyjne:
przebudowa instalacji wodno-kanalizacyjnej,
montaż urządzeń sanitarnych,
montaż kabin prysznicowych,
montaż odwodnienia liniowego,
wymiana grzejników wraz z zaworami,
5) Prace budowlane - wykończeniowe
osadzenie stolarki drzwiowej,
dwukrotne malowanie ścian i sufitów,
6) Roboty porządkowe:
uporządkowanie terenu robót, mycie po robotach,
wywóz i utylizacja odpadów pochodzących z remontu.
Szczegółowy zakres robót określa załącznik nr 1 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) oraz przedmiary robót stanowiące załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45442100-8 - Roboty malarskie
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 338250,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 123000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: G-Bud Grzegorz Nawrocki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6151496516
7.3.4) Miejscowość: Zgorzelec
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 123000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2026-07-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |