Odbudowa infrastruktury drogowej w Złotym Stoku

GMINA ZŁOTY STOK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00329938
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00329938/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-08 11:39
Lokalizacja
Złoty Stok, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9310bc0b-87da-4a3d-b3ef-6ffdd00485c8
Identyfikator
8871635183
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

3 przyznane

DAMIAN MARGOWNICZYStary Gierałtów, PL · lot 0
1 080 581,99 PLN
DAMIAN MARGOWNICZYStary Gierałtów, PL · lot 1
395 054,46 PLN
DAMIAN MARGOWNICZYStary Gierałtów, PL · lot 2
496 833,62 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00329938 z dnia 2026-07-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Odbudowa infrastruktury drogowej w Złotym Stoku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZŁOTY STOK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718484

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 22

1.5.2.) Miejscowość: Złoty Stok

1.5.3.) Kod pocztowy: 57-250

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zlotystok.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zlotystok.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zlotystok.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Odbudowa infrastruktury drogowej w Złotym Stoku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9310bc0b-87da-4a3d-b3ef-6ffdd00485c8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00329938

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00070099/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Odbudowa infrastruktury drogowej w Złotym Stoku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00251587

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RL.271.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2457388,09 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I: Odbudowa ul. Niskiej w Złotym Stoku w km.0+000-0+202

Zadanie obejmuje odbudowę (drogi zniszczonej w wyniku powodzi w 2024r.):
- jezdni, chodnika oraz poboczy,
- elementów ulic (krawężniki oraz obrzeża),
- elementów odwodnienia drogi w tym kanalizacji deszczowej,
- elementów oświetlenia ulicznego,
- sieci wodociągowej.
W ramach zadania przewidziano odtworzenie istniejących elementów drogi gminnej oraz sieci wodociągowej bez zmiany ich parametrów charakterystycznych takich jak długość oraz szerokość.
Przedmiotowy odcinek jednokierunkowej drogi gminnej rozpoczyna się za skrzyżowaniem z drogą gminną (ul. Wiejska), a kończy przy skrzyżowaniu ulic Działkowa oraz Krótka. Całkowita długość odcinka drogi objętej odbudową wynosi 202,0m. Obecnie w pasie drogowym ul. Niskiej zlokalizowana jest jezdnia o nawierzchni betonowej (trylinka) o średniej szerokości 4,5m. Po stronie prawej występuje chodnik z płytek betonowych o średniej szerokości 2,0m. Po stronie lewej występuje ściek z kostki kamiennej oraz pobocze gruntowe lokalnie umocnione. Stan techniczny elementów drogi określono jako niezadowalający z uwagi na występujące liczne uszkodzenia w tym, deformacje, spękania oraz wyboje. Dostęp do terenów przyległych do drogi realizowany jest poprzez ist. zjazdy zwykłe oraz dojścia piesze. Występuje kanalizacja deszczowa oraz oświetlenie uliczne, które również przewidziano do odbudowy. Droga publiczna zlokalizowana jest w obszarze zabudowanym o dopuszczalnej prędkości 50 km/h. Natężenie ruchu określono jako małe do umiarkowanego. Natężenie ruchu pieszych małe. W obrębie pasa drogowego występuje infrastruktura w postaci: sieci wodociągowej, kanalizacji deszczowej, kanalizacji sanitarnej, sieci teletechnicznej oraz sieci energetycznej. Nie wyklucza się występowania infrastruktury nieoznaczonej na mapie.
Projektowane zagospodarowanie terenu

Długość drogi: 202,0m
Kategoria drogi: Droga gminna
Klasa drogi: D-dojazdowa
Pasy ruchu: Jeden jednokierunkowy pas ruchu o szerokości 4,5m
Szerokość jezdni: 4,5m
Prędkość projektowa: 30 km/h
Prędkość dopuszczalna na drodze: 50 km/h
Rodzaj nawierzchni jezdni: Beton asfaltowy
Pobocza: Po stronie lewej za ściekiem z kostki kamiennej zaprojektowano pobocza umocnione z kostki betonowej, szerokość zmienna do granicy pasa drogowego
Drogi dla pieszych: Po stronie prawej zaprojektowano odbudowę chodnika z kostki betonowej, średnia szerokość 2,0m
Drogi dla pieszych i rowerów: Nie występują
Zjazdy: Nawierzchnia zjazdów jak dla pobocza umocnionego oraz chodnika: kostka betonowa (kolor szary). Nawierzchnia zjazdów na działkach nr 570/1 oraz 570/8 – beton asfaltowy
Pozostałe elementy dróg: Zaprojektowano odbudowę kanalizacji deszczowej oraz oświetlenia ulicznego. Szczegółowy opis w projekcie technicznym

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.5.) Wartość części: 1428478,56 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II: Odbudowa ul. Krótkiej w Złotym Stoku w km. 0+000-0+097
Zadanie obejmuje odbudowę (drogi zniszczonej w wyniku powodzi w 2024r.):
- jezdni oraz poboczy,
- elementów ulic (krawężniki oraz obrzeża),
- elementów odwodnienia drogi w tym kanalizacji deszczowej,
- elementów oświetlenia ulicznego,
- sieci wodociągowej.
W ramach zadania przewidziano odtworzenie istniejących elementów drogi gminnej oraz sieci wodociągowej bez zmiany ich parametrów charakterystycznych takich jak długość oraz szerokość.
Przedmiotowy odcinek drogi gminnej rozpoczyna się za skrzyżowaniem z droga wojewódzką nr 390 (ul. Sudecka), a kończy przy skrzyżowaniu ulic: Niska oraz Działkowa. Całkowita długość odcinka drogi objętej odbudową wynosi 97,0m. Obecnie w pasie drogowym ul. Krótkiej zlokalizowana jest jezdnia o nawierzchni bitumicznej o średniej szerokości 3,0m. Po obu stronach jezdni zlokalizowane są pobocza umocnione z masy bitumicznej o szerokości od 0,5 do 1,5m. Występuje kanalizacja deszczowa oraz oświetlenie uliczne, które również przewidziano do odbudowy. Droga publiczna zlokalizowana jest w obszarze zabudowanym o dopuszczalnej prędkości 50 km/h. Natężenie ruchu określono jako małe do umiarkowanego. Natężenie ruchu pieszych małe. W obrębie pasa drogowego występuje infrastruktura w postaci: sieci wodociągowej, kanalizacji deszczowej, kanalizacji sanitarnej, sieci teletechnicznej oraz sieci energetycznej. Nie wyklucza się występowania infrastruktury nieoznaczonej na mapie.
Projektowane zagospodarowanie terenu

Długość drogi: 97,0m
Kategoria drogi: Droga gminna
Klasa drogi: D-dojazdowa
Pasy ruchu: Jeden jednokierunkowy pas ruchu o szerokości 3,0m
Szerokość jezdni: 3,0m
Prędkość projektowa: 20 km/h
Prędkość dopuszczalna na drodze: 20 km/h (planowana strefa zamieszkania)
Rodzaj nawierzchni jezdni: Beton asfaltowy
Pobocza: Umocnione z kostki kamiennej granitowej surowo-łupanej 9/11 o szerokości 0,5 – 1,5m
Drogi dla pieszych: Nie występują
Drogi dla pieszych i rowerów: Nie występują
Zjazdy: Nawierzchnia zjazdów jak dla pobocza umocnionego: kostka kamienna granitowa surowo-łupana 9/11
Pozostałe elementy dróg: Zaprojektowano odbudowę kanalizacji deszczowej oraz oświetlenia ulicznego. Szczegółowy opis w projekcie technicznym

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.5.) Wartość części: 424088,34 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III: Odbudowa ul. Działkowej w Złotym Stoku w km.0+000-0+147
Zadanie obejmuje odbudowę (drogi zniszczonej w wyniku powodzi w 2024r.):
- jezdni oraz poboczy,
- elementów ulic (krawężniki oraz obrzeża),
- elementów odwodnienia drogi w tym kanalizacji deszczowej,
- elementów oświetlenia ulicznego,
- sieci wodociągowej.
W ramach zadania przewidziano odtworzenie istniejących elementów drogi gminnej oraz sieci wodociągowej bez zmiany ich parametrów charakterystycznych takich jak długość oraz szerokość.
Przedmiotowy odcinek drogi gminnej rozpoczyna się za skrzyżowaniem z drogą krajową nr 33, a kończy przy skrzyżowaniu ulic: Niska oraz Krótka. Całkowita długość drogi objętej odbudową wynosi 147,0m. Obecnie w pasie drogowym ul. Działkowej zlokalizowana jest jezdnia o nawierzchni bitumicznej o średniej szerokości 5,2m. Po stronie prawej występuje chodnik z kostki betonowej o średniej szerokości 2,0m – stan techniczny dobry, pozostaje bez zmian. Po stronie lewej występuje pobocze gruntowe oraz lokalnie chodnik z kostki betonowej w dobrym stanie technicznym. Dostęp do terenów przyległych do drogi realizowany jest poprzez ist. zjazdy zwykłe oraz dojścia piesze. Występuje kanalizacja deszczowa oraz oświetlenie uliczne, które również przewidziano do odbudowy. Droga publiczna zlokalizowana jest w obszarze zabudowanym o dopuszczalnej prędkości 50 km/h. Natężenie ruchu określono jako małe do umiarkowanego. Natężenie ruchu pieszych małe. W obrębie pasa drogowego występuje infrastruktura w postaci: sieci wodociągowej, kanalizacji deszczowej, kanalizacji sanitarnej, sieci teletechnicznej oraz sieci energetycznej. Nie wyklucza się występowania infrastruktury nieoznaczonej na mapie.
Projektowane zagospodarowanie terenu

Długość drogi: 147,0m
Kategoria drogi: Droga gminna
Klasa drogi: D-dojazdowa
Pasy ruchu: Dwa pasu ruchu o szerokości 2,6m każdy
Szerokość jezdni: 5,2m
Prędkość projektowa: 30 km/h
Prędkość dopuszczalna na drodze: 50 km/h
Rodzaj nawierzchni jezdni: Beton asfaltowy
Pobocza: Po stronie lewej zaprojektowano pobocza gruntowe z kruszywa łamanego o szerokości 1,0m. W km 0+109 – 0+116 strona lewa zaprojektowano pobocza umocnione o średniej szerokości 1,5m z kostki betonowej. Na odcinku końcowym po stronie lewej przewidziano pobocza umocnione z kostki kamiennej 9/11 o szerokości 1,0m – nawiązanie do ul. Krótkiej
Drogi dla pieszych: Chodnik po stronie prawej – parametry bez zmian (przewidziano lokalne odtworzenia po odbudowie sieci. Po stronie lewej przewidziano odbudowę chodnika w obrębie przejścia dla pieszych. Nawierzchnia chodników: kostka betonowa (kolor szary)
Drogi dla pieszych i rowerów: Nie występują
Zjazdy: Nawierzchnia zjazdów jak dla pobocza umocnionego: kostka betonowa (kolor szary)
Pozostałe elementy dróg: Zaprojektowano odbudowę kanalizacji deszczowej oraz oświetlenia ulicznego. Szczegółowy opis w projekcie technicznym

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.5.) Wartość części: 604821,19 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1080581,99 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1694000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1080581,99 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): CHAMPION DAMIAN MARGOWNICZY

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: ARES DANIEL ŁOPATYŃSKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8811500433

7.3.4) Miejscowość: STARY GIERAŁTÓW

7.3.5) Kod pocztowy: 57-550

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1080581,99 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 395054,46 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 669000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 395054,46 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): CHAMPION DAMIAN MARGOWNICZY

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: ARES DANIEL ŁOPATYŃSKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8811500433

7.3.4) Miejscowość: STARY GIERAŁTÓW

7.3.5) Kod pocztowy: 57-550

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 395054,46 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 496833,62 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1615795,04 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 496833,62 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): CHAMPION DAMIAN MRGOWNICZY

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: ARES DANIEL ŁOPATYŃSKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8811500433

7.3.4) Miejscowość: STARY GIERAŁTÓW

7.3.5) Kod pocztowy: 57-550

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 496833,62 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane