Modernizacja kompleksów sportowych "Moje Boisko - Orlik 2012" przy Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Debrznie oraz przy Powiatowej Bursie Szkolnej w Człuchowie
POWIAT CZŁUCHOWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00329942
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00329942/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-08 11:41
- Lokalizacja
- Człuchów, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5326a955-9a7a-41db-9ba2-04bf20ff7e5a
- Identyfikator
- 8431529488
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00329942 z dnia 2026-07-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksów sportowych "Moje Boisko - Orlik 2012" przy Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Debrznie oraz przy Powiatowej Bursie Szkolnej w Człuchowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT CZŁUCHOWSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979660
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Wojska Polskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Człuchów
1.5.3.) Kod pocztowy: 77-300
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@czluchow.org.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.powiatczluchowski.org.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13102321.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja kompleksów sportowych "Moje Boisko - Orlik 2012" przy Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Debrznie oraz przy Powiatowej Bursie Szkolnej w Człuchowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5326a955-9a7a-41db-9ba2-04bf20ff7e5a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00329942
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00012527/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.17 Modernizacja kompleksów sportowych „Moje Boisko – Orlik 20212” na terenie powiatu człuchowskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00248103
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.18.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj” pn. „Modernizacja kompleksów sportowych "Moje Boisko - Orlik 2012" przy Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Debrznie oraz przy Powiatowej Bursie Szkolnej w Człuchowie”, na które składają się :Część 1 - Remont zespołu boisk sportowych na terenie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Debrznie,
2. Na przedmiot zamówienia w zakresie realizowanej części składają się:
1) opracowanie dokumentacji projektowej wraz z nadzorem autorskim, zgodnie z obowiązującymi przepisami, uzyskanie niezbędnych opinii, uzgodnień, decyzji administracyjnych niezbędnych do zaprojektowania, wybudowania, uruchomienia i przekazania do użytkowania w/w inwestycji, w oparciu o zapisy w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ) oraz Programów Funkcjonalno-Użytkowych (PFU) stanowiących odpowiednio dla części 1 – Załącznik nr 8 do SWZ, a dla części 2 – Załącznik nr 9 do SWZ;
2) wykonanie na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej, robót budowlanych, dostaw i montażu wyposażenia, wykonanie prób, badań, pomiarów i odbiorów, uporządkowanie terenu oraz sporządzenie i przekazanie dokumentacji powykonawczej.
Na etapie realizacji Wykonawca zobowiązany będzie przedłożyć Zamawiającemu dokumentację odbiorową potwierdzającą zgodność wbudowanego systemu nawierzchni z wymaganiami PFU oraz wytycznymi technicznymi MSiT, obejmującą co najmniej:
• raport/sprawozdanie z badań kompletnego systemu nawierzchni, tj. trawy syntetycznej bezzasypowej wraz z matą amortyzującą, potwierdzające zgodność z PN-EN 15330-1 lub normą równoważną;
• sprawozdanie z badań wydane przez akredytowane laboratorium w zakresie zawartości metali ciężkich oraz WWA — o ile dotyczy zastosowanego systemu;
• atest PZH lub dokument równoważny;
• dokument gwarancyjny producenta/dostawcy systemu;
• instrukcję użytkowania i konserwacji nawierzchni.
3. Zadanie jest realizowane ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Modernizacji Kompleksów Sportowych "Moje Boisko - Orlik 2012 - edycja 2025.
4. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w Programie Funkcjonalno-Użytkowym (PFU) dla części 1, stanowiący Załącznik nr 8 – Program Funkcjonalno – Użytkowy remontu zespołu boisk sportowych na terenie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Debrznie
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45236110-4 - Wyrównywanie nawierzchni boisk sportowych
37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 870336,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj” pn. „Modernizacja kompleksów sportowych "Moje Boisko - Orlik 2012" przy Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Debrznie oraz przy Powiatowej Bursie Szkolnej w Człuchowie”, na które składają się :Część 2 - Remont boiska piłkarskiego na terenie Powiatowej Bursy Szkolnej w Człuchowie.
2. Na przedmiot zamówienia w zakresie realizowanej części składają się:
1) opracowanie dokumentacji projektowej wraz z nadzorem autorskim, zgodnie z obowiązującymi przepisami, uzyskanie niezbędnych opinii, uzgodnień, decyzji administracyjnych niezbędnych do zaprojektowania, wybudowania, uruchomienia i przekazania do użytkowania w/w inwestycji, w oparciu o zapisy w specyfikacji warunków zamówienia (SWZ) oraz Programów Funkcjonalno-Użytkowych (PFU) stanowiących odpowiednio dla części 1 – Załącznik nr 8 do SWZ, a dla części 2 – Załącznik nr 9 do SWZ;
2) wykonanie na podstawie opracowanej dokumentacji projektowej, robót budowlanych, dostaw i montażu wyposażenia, wykonanie prób, badań, pomiarów i odbiorów, uporządkowanie terenu oraz sporządzenie i przekazanie dokumentacji powykonawczej.
Na etapie realizacji Wykonawca zobowiązany będzie przedłożyć Zamawiającemu dokumentację odbiorową potwierdzającą zgodność wbudowanego systemu nawierzchni z wymaganiami PFU oraz wytycznymi technicznymi MSiT, obejmującą co najmniej:
• raport/sprawozdanie z badań kompletnego systemu nawierzchni, tj. trawy syntetycznej bezzasypowej wraz z matą amortyzującą, potwierdzające zgodność z PN-EN 15330-1 lub normą równoważną;
• sprawozdanie z badań wydane przez akredytowane laboratorium w zakresie zawartości metali ciężkich oraz WWA — o ile dotyczy zastosowanego systemu;
• atest PZH lub dokument równoważny;
• dokument gwarancyjny producenta/dostawcy systemu;
• instrukcję użytkowania i konserwacji nawierzchni.
3. Zadanie jest realizowane ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Modernizacji Kompleksów Sportowych "Moje Boisko - Orlik 2012 - edycja 2025.
4. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w Programie Funkcjonalno-Użytkowym (PFU) dla części 2, stanowiący Załącznik nr 9 - Program Funkcjonalno – Użytkowy remontu boiska piłkarskiego na terenie Powiatowej Bursy Szkolnej w Człuchowie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45236110-4 - Wyrównywanie nawierzchni boisk sportowych
37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 869815,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 859276,41 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1891967,55 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 859276,41 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Solid Stet Sp. z o.o. Sp. k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8522601903
7.3.3) Ulica: Międzyparkowa 12a/6
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.5) Kod pocztowy: 71-346
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 859276,41 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 612855,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1697400,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 612855,70 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Solid -Stet Sp. z o.o. Sp. k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8522601903
7.3.3) Ulica: Międzyparkowa 12a/6
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.5) Kod pocztowy: 71-346
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 612855,70 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |