Budowa magazynu Obrony Cywilnej w Białych Błotach (PSZOK) w ramach zadania "Budowa magazynów OC"

Gmina Białe Błota

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00329961
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00329961/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-08 11:44
Lokalizacja
Białe Błota, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-02a7893b-aaa9-4b9d-abde-9441376c3dbc
Identyfikator
5542841796
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie magazynów i przemysłowych obiektów budowlanychRoboty budowlane w zakresie budowy magazynówRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

Wykonawcy

1 przyznane

VINPLAN BUDOWNICTWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄInowrocław, PL · lot 0
282 777 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00329961 z dnia 2026-07-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa magazynu Obrony Cywilnej w Białych Błotach (PSZOK) w ramach zadania "Budowa magazynów OC"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Białe Błota

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350636

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szubińska 7

1.5.2.) Miejscowość: Białe Błota

1.5.3.) Kod pocztowy: 86-005

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.7.) Numer telefonu: 523111700

1.5.8.) Numer faksu: 523111733

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@bialeblota.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.bialeblota.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/bialeblota

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa magazynu Obrony Cywilnej w Białych Błotach (PSZOK) w ramach zadania "Budowa magazynów OC"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-02a7893b-aaa9-4b9d-abde-9441376c3dbc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00329961

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00046301/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Budowa magazynów OC

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00255127

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.23.2026.RZP3

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 789307,04 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 229048,58 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa magazynu Obrony Cywilnej w Białych Błotach (PSZOK) w ramach zadania „Budowa magazynów OC”.
Przedmiotem zamówienia jest budowa magazynu Obrony Cywilnej na terenie PSZOK w Białych Błotach, działka nr ewid. 40/30 obręb Białe Błota, zaadaptowanego z magazynu na odpady niebezpieczne, który został zaprojektowany w ramach zamierzenia inwestycyjnego pn.: „Rozbudowa i Przebudowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Białych Błotach”. Roboty budowlane polegają na budowie jednego magazynu na odpady niebezpieczne oznaczonego w projekcie jako budynek nr 4 bez instalacji elektrycznej – z przeznaczeniem na magazyn Obronny Cywilnej. Budynek magazynu stanowić ma obiekt parterowy, niepodpiwniczony, kryty dachem jednospadowym, na planie prostokąta, w którym składowane będą materiały i sprzęt służące do ochrony ludności. Ściany i dach magazynu obudowane płytą warstwową. Magazyn nie będzie przeznaczony na stały pobyt ludzi. Brama segmentowa z wbudowanymi drzwiami 90/200 oraz przeszkleniami. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia opisany został w projekcie umowy oraz Tomie III SWZ. Wymagane parametry techniczne zostały podane w dokumentacji projektowej.
Specyfikację Warunków Zamówienia oraz wszelkie dokumenty stanowiące jej załączniki Zamawiający udostępnia na stronie dedykowanej platformy zakupowej pod linkiem https://platformazakupowa.pl/pn/bialeblota

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45213200-5 - Roboty budowlane w zakresie magazynów i przemysłowych obiektów budowlanych

45213221-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy magazynów

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 282777,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 700000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 282777,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: VINPLAN BUDOWNICTWO Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 556 278 26 25

7.3.3) Ulica: Karola Libelta 7

7.3.4) Miejscowość: Inowrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 88-100

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 282777,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane