Remont instalacji elektrycznej zgodnie z dokumentacją projektowo-kosztorysową w budynku użytkowym Przychodni Medycznej przy ul. Kosmonautów 10 w Koninie
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Koninie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00330102
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00330102/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-08 12:06
- Lokalizacja
- Konin, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-78543f76-0ffa-4e3d-b5ae-e53911937486
- Identyfikator
- 6650001214
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00330102 z dnia 2026-07-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont instalacji elektrycznej zgodnie z dokumentacją projektowo-kosztorysową w budynku użytkowym Przychodni Medycznej przy
ul. Kosmonautów 10 w Koninie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Koninie
1.3.) Oddział zamawiającego: PGKiM Sp. z o.o. w Koninie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 310018543
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marii Dąbrowskiej 8
1.5.2.) Miejscowość: Konin
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-510
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 6324228276
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pgkim.konin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pgkim.konin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-78543f76-0ffa-4e3d-b5ae-e539119374861.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Usługi komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont instalacji elektrycznej zgodnie z dokumentacją projektowo-kosztorysową w budynku użytkowym Przychodni Medycznej przyul. Kosmonautów 10 w Koninie
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-78543f76-0ffa-4e3d-b5ae-e53911937486
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00330102
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00012550/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Remont instalacji elektrycznej zgodnie z dokumentacją projektowo-kosztorysową w budynku użytkowym Przychodni Medycznej przy ul. Kosmonautów 10 w Koninie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00220132
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-12/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Remont instalacji elektrycznej zgodnie
z dokumentacją projektowo-kosztorysową w budynku użytkowym Przychodni Medycznej przy ul. Kosmonautów 10 w Koninie.
Zakres robót obejmuje:
- instalację elektryczną oświetlenia wewnętrznego;
- instalację elektryczną oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego;
- instalację elektryczną gniazd wtykowych;
- instalację ochrony przeciwporażeniowej;
- instalację ogromową i uziomową;
- instalację zasilania platformy schodowej;
- instalację teletechniczną.
UWAGA
Ze względu na specyfikę prowadzonej działalności w budynku (przychodnia lekarska, która będzie czynna w trakcie remontu), wykonawca zobowiązany jest wykonać przedmiot zamówienia mając na uwadze następujące warunki.
1. Obiekt otwarty będzie i udostępniony Wykonawcy na potrzeby wykonywania prac
w dni robocze od godz. 06:00 do godz. 20:00, w soboty od godz. 08:00 do godz. 18:00.
2. Prace powodujące największy hałas, takie jak kucie bruzd i wiercenia, wykonywane będą od godz. 06:00 do godz. 10:00 oraz od godz. 14:00 do godz. 20:00.
3. Przed przystąpieniem do prac należy dokonać zabezpieczenia przed uszkodzeniem
i zabrudzeniem znajdujących się w pomieszczeniach sprzętów, aparatury medycznej, mebli, itd.
4. Prace będą mogły być prowadzone sukcesywnie w poszczególnych pomieszczeniach (gabinetach), po wcześniejszym uzgodnieniu harmonogramu prac z użytkownikami budynku.
5. Dla planowych i awaryjnych wyłączeń napięcia powyżej 1 godziny, Wykonawca musi zapewnić źródła zasilania rezerwowego w postaci agregatu prądotwórczego dla wszystkich urządzeń elektrycznych znajdujących się w budynku ze szczególnym uwzględnieniem zasilania chłodziarki, w której przechowywane są m.in. szczepionki wymagające przechowywania w określonych temperaturach.
6. Wszelkie prace należy wykonywać w sposób najmniej uciążliwy dla personelu
i pacjentów oraz w sposób zapewniający ciągłość funkcjonowania obiektu.
7. O każdym planowanym wyłączeniu napięcia należy poinformować użytkownika budynku-gabinetu stomatologicznego, co najmniej jeden dzień wcześniej, aby można było odwołać pacjentów i ustalić z nimi inny termin wizyty (podać godziny od... do...).
8. Wykonawca zobowiązany jest do utrzymania terenu robót w należytym porządku
w trakcie realizacji prac oraz do jego uprzątnięcia po ich zakończeniu. W szczególności wykonawca usunie wszelkie odpady, pozostałości materiałów budowlanych, zanieczyszczenia oraz przywróci teren do stanu nie gorszego niż przed rozpoczęciem robót.
Szczegółowy zakres robot budowlanych określa przedmiar robót i dokumentacja projektowo-kosztorysowa stanowiące załączniki nr 5 i nr 6 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 260904,47 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 375741,85 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 260904,47 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GR INSTAL S.C.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9562189154
7.3.4) Miejscowość: Toruń
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 260904,47 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-07-31| 2026-07-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |