Usługi społeczne wspierające rodzinę – trening umiejętności wychowawczych i klub małego dziecka

Centrum Pomocy Społecznej w Iławie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00330111
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00330111/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-08 12:08
Lokalizacja
Iława, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-253c4455-b27d-46d3-a208-1039563a7c98
Identyfikator
7440004945
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkoleniowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00330111 z dnia 2026-07-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi społeczne wspierające rodzinę – trening umiejętności wychowawczych i klub małego dziecka

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Pomocy Społecznej w Iławie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 004450214

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Grunwaldzka 6 A

1.5.2.) Miejscowość: Iława

1.5.3.) Kod pocztowy: 14-200

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@cus.ilawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://cus.miastoilawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/cus_ilawa

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługi społeczne wspierające rodzinę – trening umiejętności wychowawczych i klub małego dziecka

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-253c4455-b27d-46d3-a208-1039563a7c98

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00330111

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00048796/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Trening umiejętności wychowawczych i klub małego dziecka

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt „Centrum Usług Społecznych w Iławie” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Program Regionalny Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 3 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa społeczna polegająca na zorganizowaniu i przeprowadzeniu warsztatów wspierających rodzinę – trening umiejętności wychowawczych i klub małego dziecka:

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego doszło do istotnej i niemożliwej do usunięcia wady na etapie przygotowania dokumentów zamówienia, która uniemożliwia obiektywne, porównywalne i zgodne z ustawą Pzp ocenienie złożonych ofert.
2026-07-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi