Zabytkowe pogranicze pięknieje odnawiamy i udostępniamy historyczne atrakcje na trans.szlaku zMuszyny do Sabinowa cz.EuroVelo11opracowanie i druk folderów turystycznych,map turystycznych,gry miejskiej

Miasto i Gmina Uzdrowiskowa Muszyna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00330130
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00330130/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-08 12:12
Lokalizacja
Muszyna, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1f6eb300-1f8c-44dd-94d4-8d277214628d
Identyfikator
7343472601
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi drukowania i powiązaneUsługi drukowaniaUsługi związane z drukowaniemUsługi projektów graficznychUsługi składuUsługi korektorskieDrukarskie usługi wykańczalniczeUsługi drukowania i dostawyUsługi fotograficzne i pomocniczeUsługi tworzenia dzieł artystycznych i literackich oraz przekładu

Wykonawcy

3 przyznane

AGENCJA WYDAWNICZA "WIT" TADEUSZ OGÓREK, SYLWIA OGÓREK SPÓŁKA CYWILNAPiwniczna – Zdrój, PL · lot 0
58 099,74 PLN
AGENCJA WYDAWNICZA "WIT" TADEUSZ OGÓREK, SYLWIA OGÓREK SPÓŁKA CYWILNAPiwniczna – Zdrój, PL · lot 1
18 028,5 PLN
AGENCJA WYDAWNICZA "WIT" TADEUSZ OGÓREK, SYLWIA OGÓREK SPÓŁKA CYWILNAPiwniczna – Zdrój, PL · lot 2
53 791,33 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00330130 z dnia 2026-07-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zabytkowe pogranicze pięknieje odnawiamy i udostępniamy historyczne atrakcje na trans.szlaku zMuszyny do Sabinowa cz.EuroVelo11opracowanie i druk folderów turystycznych,map turystycznych,gry miejskiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Uzdrowiskowa Muszyna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893061

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 31

1.5.2.) Miejscowość: Muszyna

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-370

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: 184714009

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@muszyna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.muszyna.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/muszyna

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zabytkowe pogranicze pięknieje odnawiamy i udostępniamy historyczne atrakcje na trans.szlaku zMuszyny do Sabinowa cz.EuroVelo11opracowanie i druk folderów turystycznych,map turystycznych,gry miejskiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1f6eb300-1f8c-44dd-94d4-8d277214628d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00330130

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00011820/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.16 Opracowanie i druk folderów informacyjnych turystycznych, map informacyjnych turystycznych, gry miejskiej turystycznej – zabytkowe pogranicze pięknieje

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

projekt pt. „Zabytkowe pogranicze pięknieje - odnawiamy i udostępniamy historyczne atrakcje na transgranicznym szlaku z Muszyny do Sabinowa (części EuroVelo11)” dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg Polska – Słowacja 2021-2027: priorytet 3.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00270391

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Zp.271.25.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 104305,71 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 1 – folder turystyczny
Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie przez Wykonawcę projektu graficznego, a następnie skład, przygotowanie do druku, druk i dostawa folderu turystycznego atrakcji pogranicza polsko-słowackiego Gminy Muszyna i Sabinova (SK).
Nakład: 10 000 egz.
Format: 11,5x23 cm.
Środek: 48 stron, zadruk pełen kolor, papier kreda 130g/m2.
Okładka: Kreda 300 g/m2 + folia mat, okładka z bigowanymi skrzydełkami z dwóch stron, (skrzydełko 50 mm), szyta drutem. Na okładkach plan miasta Muszyny w skali 1: 10 000 lub zbliżony, mapa Muszyny i okolic w skali 1: 100 000 lub zbliżona, mapa dojazdowa/plan obrazujący Muszynę i Sabinov (SK).
ISBN: Folder powinien posiadać numer ISBN, który zapewnia Wykonawca.

Zamówienie obejmuje: opracowanie merytoryczne, w tym tekstowe w języku polskim (z korektą polonistyczną), tłumaczenie na język słowacki, opracowanie graficzne, zakup map, prawa autorskie do opracowanej dokumentacji, aktualne zdjęcia, skład, łamanie, bigowanie, wydruk, dostawa gotowych materiałów do Zamawiającego.
Materiał będzie zawierał największe atrakcje: przyrodnicze, historyczne (zabytki), kulturalne Gminy Muszyna i pobliskiej Słowacji (np. zamki w Plavcu i Starej Lubowni, zabytki w Sabinovie). Przy opisach atrakcji będą umieszczone kody QR z linkami (wskazanymi przez Zamawiającego) do bardziej rozwiniętych informacji na temat atrakcji. Zdjęcia wykorzystane w folderze muszą być wykonane profesjonalnie. Jakość zdjęć będzie weryfikowana pod względem jakości technicznej, właściwej dla zdjęć wykorzystywanych w publikacjach (m.in. ostrość, światło) i merytorycznej (zgodnie ze wskazaniem Zamawiającego). Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia Zamawiającemu minimum 400 różnych zdjęć, w różnych porach roku, wykonanych w lokalizacjach przeznaczonych do umieszczenia na folderze, z których Zamawiający dokona wyboru minimum 100 zdjęć do umieszczenia w folderze.
Teksty i materiały graficzne (zdjęcia) umieszczone w folderze w zakresie koniecznym do wykonania zamówienia muszą być wolne od wad prawnych, nie naruszać praw osób trzecich oraz nie być ograniczone w żadnym zakresie.

Na podstawie art. 95 ustawy Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy (w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy osób wykonujących wskazane w pkt. 3.5.2 SWZ czynności związane z realizacją przedmiotu zamówienia.

Rodzaj czynności związanych z realizacją zamówienia, których dotyczą wymagania zatrudnienia na podstawie stosunku pracy przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia:
- przygotowanie do druku;
- druk.

Sposób weryfikacji przez Zamawiającego zatrudnienia tych osób oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań zostały określone przez Zamawiającego w załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

79810000-5 - Usługi drukowania

79820000-8 - Usługi związane z drukowaniem

79822500-7 - Usługi projektów graficznych

79822000-2 - Usługi składu

79821100-6 - Usługi korektorskie

79821000-5 - Drukarskie usługi wykańczalnicze

79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy

79960000-1 - Usługi fotograficzne i pomocnicze

92310000-7 - Usługi tworzenia dzieł artystycznych i literackich oraz przekładu

4.5.5.) Wartość części: 47714,12 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2 - mapa turystyczna
Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie przez Wykonawcę projektu graficznego, a następnie skład, przygotowanie do druku, druk i dostawę 10 000 szt. map turystycznych lokalizujących atrakcje pogranicza polsko-słowackiego Gminy Muszyna i Sabinova (SK).

Nakład: 10 000 egz.
Format: B2 - jedna karta składana do formatu mapy.
Okładki mapy: stanowić będą powierzchnie widoczne po jej złożeniu
Zadruk: Obustronny w pełnym kolorze, papier bezdrzewny, matowy, powlekany o gramaturze co najmniej 115g/m²
Skala mapy: 1:50 000 lub zbliżona, skala planu centrum Muszyny: 1:15 000 lub zbliżona, mapa/plan dojazdowy z Muszyny do Sabinova (SK).
ISBN: Mapa powinna posiadać numer ISBN, który zapewnia Wykonawca.

Zamówienie obejmuje: opracowanie merytoryczne, w tym tekstowe w języku polskim (z korektą polonistyczną), tłumaczenie na język słowacki, opracowanie graficzne, zakup mapy, prawa autorskie do opracowanej dokumentacji, aktualne zdjęcia, skład, łamanie, wydruk, falcowanie, dostawa gotowych materiałów do Zamawiającego.
Materiał będzie zawierał mapę stanowiącą zobrazowanie przestrzeni terenu Gminy Muszyna i pogranicza polsko-słowackiego, mapę dojazdową do Sabinova (SK). W opracowaniu, należy zaznaczyć wszystkie największe atrakcje: przyrodnicze, historyczne (zabytki), kulturalne. Publikacja powinna zwierać plan centrum Muszyny i teksty o atrakcjach nawiązujące do zdjęć. Mapa będzie zawierać podstawową infrastrukturę turystyczną: szlaki turystyczne piesze, rowerowe, narciarskie, atrakcje wodne (spływy pontonowe, baseny), przyrodnicze, historyczne, legendę do mapy. Mapa będzie zawierać informacje o najciekawszych trasach pogranicza Gminy Muszyna i Sabinova dla zmotoryzowanych, turystów pieszych, rowerowych, kajakowych. Mapa zawierała będzie aktualne zdjęcia atrakcji Gminy Muszyna i Sabinova nawiązujących do opisów znajdujących się na mapie.
Zdjęcia wykorzystane w mapie muszą być wykonane profesjonalnie. Jakość zdjęć będzie weryfikowana pod względem jakości technicznej, właściwej dla zdjęć wykorzystywanych w publikacjach (m.in. ostrość, światło) i merytorycznej (zgodnie ze wskazaniem Zamawiającego). Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia Zamawiającemu minimum 325 różnych zdjęć wykonanych w lokalizacjach przeznaczonych do umieszczenia na mapie, z których Zamawiający dokona wyboru minimum 65 zdjęć do umieszczenia w mapie.
Teksty i materiały graficzne (zdjęcia) umieszczone w mapie w zakresie koniecznym do wykonania zamówienia muszą być wolne od wad prawnych, nie naruszać praw osób trzecich oraz nie być ograniczone w żadnym zakresie.

Na podstawie art. 95 ustawy Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy (w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy osób wykonujących wskazane w pkt. 3.5.2 SWZ czynności związane z realizacją przedmiotu zamówienia.

Rodzaj czynności związanych z realizacją zamówienia, których dotyczą wymagania zatrudnienia na podstawie stosunku pracy przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia:
- przygotowanie do druku;
- druk.

Sposób weryfikacji przez Zamawiającego zatrudnienia tych osób oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań zostały określone przez Zamawiającego w załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego

4.5.3.) Główny kod CPV: 79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

79810000-5 - Usługi drukowania

79820000-8 - Usługi związane z drukowaniem

79822500-7 - Usługi projektów graficznych

79822000-2 - Usługi składu

79821100-6 - Usługi korektorskie

79821000-5 - Drukarskie usługi wykańczalnicze

79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy

79960000-1 - Usługi fotograficzne i pomocnicze

92310000-7 - Usługi tworzenia dzieł artystycznych i literackich oraz przekładu

4.5.5.) Wartość części: 13618,48 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 3 – gra miejska
Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie przez Wykonawcę projektu graficznego, a następnie skład, przygotowanie do druku, druk i dostawę 1000 bloków (w każdym bloku 100 kartek) gry miejskiej.

Nakład: 1000 bloków (w każdym bloku 100 kartek klejonych).
Format bloku: A3.
Papier offsetowy 90g, zadruk 4+4 CMYK, bloki klejone po długim boku po 100 kartek.
Zakres usługi: opracowanie merytoryczne tekstu i redakcyjne w języku polskim, opracowanie fotograficzne, rysunkowe, wykonanie tłumaczenia na język słowacki, projekt graficzny, redakcja techniczna, wykonanie techniczne, skład, łamanie, korekta tekstów i techniczna, wykonanie próbnego wydruku do akceptacji przez Zamawiającego, druk i dostawa do siedziby Zamawiającego. Zakres tematyczny: gra miejska - dotycząca atrakcji gminy Muszyna. Sposób prezentacji gry powinien być przyjazny dla dzieci. Na rewersie gry zamieszczona mapa/plan.
W opracowaniu, należy zaznaczyć wszystkie największe atrakcje: przyrodnicze, historyczne (zabytki), kulturalne. Gra na rewersie powinna zwierać plan centrum Muszyny i zdjęcia atrakcji. Plan będzie zawierać podstawową infrastrukturę turystyczną: szlaki turystyczne piesze, rowerowe, narciarskie, atrakcje wodne (spływy pontonowe, baseny), przyrodnicze, historyczne, legendę do planu. Plan zawierał będzie aktualne zdjęcia atrakcji Gminy Muszyna.
Zdjęcia wykorzystane w grze muszą być wykonane profesjonalnie. Jakość zdjęć będzie weryfikowana pod względem jakości technicznej, właściwej dla zdjęć wykorzystywanych w publikacjach (m.in. ostrość, światło) i merytorycznej (zgodnie ze wskazaniem Zamawiającego). Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia Zamawiającemu minimum 100 różnych zdjęć wykonanych w lokalizacjach przeznaczonych do umieszczenia w publikacji, z których Zamawiający dokona wyboru minimum 25 zdjęć do umieszczenia w publikacji.
Teksty i materiały graficzne (zdjęcia) umieszczone w publikacji w zakresie koniecznym do wykonania zamówienia muszą być wolne od wad prawnych, nie naruszać praw osób trzecich oraz nie być ograniczone w żadnym zakresie.

Na podstawie art. 95 ustawy Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy (w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy osób wykonujących wskazane w pkt. 3.5.2 SWZ czynności związane z realizacją przedmiotu zamówienia.

Rodzaj czynności związanych z realizacją zamówienia, których dotyczą wymagania zatrudnienia na podstawie stosunku pracy przez Wykonawcę lub Podwykonawcę osób wykonujących czynności w trakcie realizacji zamówienia:
- przygotowanie do druku;
- druk.

Sposób weryfikacji przez Zamawiającego zatrudnienia tych osób oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań zostały określone przez Zamawiającego w załączniku nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego

4.5.3.) Główny kod CPV: 79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

79810000-5 - Usługi drukowania

79820000-8 - Usługi związane z drukowaniem

79822500-7 - Usługi projektów graficznych

79822000-2 - Usługi składu

79821100-6 - Usługi korektorskie

79821000-5 - Drukarskie usługi wykańczalnicze

79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy

79960000-1 - Usługi fotograficzne i pomocnicze

92310000-7 - Usługi tworzenia dzieł artystycznych i literackich oraz przekładu

4.5.5.) Wartość części: 42973,11 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 58099,74 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 58099,74 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 58099,74 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Agencja Wydawnicza WiT s.c. Sylwia Ogórek, Tadeusz Ogórek Rynek 1 33-350 Piwniczna – Zdrój

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7341004209

7.3.3) Ulica: Rynek 1

7.3.4) Miejscowość: Piwniczna – Zdrój

7.3.5) Kod pocztowy: 33-350

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 58099,74 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 18028,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 18028,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 18028,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Agencja Wydawnicza WiT s.c. Sylwia Ogórek, Tadeusz Ogórek Rynek 1 33-350 Piwniczna – Zdrój

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7341004209

7.3.3) Ulica: Rynek 1

7.3.4) Miejscowość: Piwniczna Zdrój

7.3.5) Kod pocztowy: 33-350

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 18028,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 2

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 43050,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 53791,33 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 53791,33 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Agencja Wydawnicza WiT s.c. Sylwia Ogórek, Tadeusz Ogórek Rynek 1 33-350 Piwniczna – Zdrój

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7341004209

7.3.3) Ulica: Rynek 1

7.3.4) Miejscowość: Piwniczna Zdrój

7.3.5) Kod pocztowy: 33-350

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 53791,33 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi