Usługa trenera personalnego w miejscu zamieszkania osoby z niepełnosprawnością
Centrum Pomocy Społecznej w Iławie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00330148
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00330148/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-08 12:15
- Lokalizacja
- Iława, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-def2416c-4ea8-4394-9c60-8a76a5a67dbb
- Identyfikator
- 7440004945
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00330148 z dnia 2026-07-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa trenera personalnego w miejscu zamieszkania osoby z niepełnosprawnością
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Pomocy Społecznej w Iławie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 004450214
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Grunwaldzka 6 A
1.5.2.) Miejscowość: Iława
1.5.3.) Kod pocztowy: 14-200
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@cus.ilawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://cus.miastoilawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/mops_ilawa1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa trenera personalnego w miejscu zamieszkania osoby z niepełnosprawnością2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-def2416c-4ea8-4394-9c60-8a76a5a67dbb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00330148
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00048796/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Usługa trenera personalnego w miejscu zamieszkania osoby z niepełnosprawnością
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt „Centrum Usług Społecznych w Iławie” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Program Regionalny Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Usługa będzie miała na celu usprawnienie ruchowe osób o ograniczonej mobilności. Usługa świadczona będzie w miejscu zamieszkania osoby z niepełnosprawnościami i osoby starszej (powyżej 60 roku życia), która potrzebuje wsparcia w codziennym funkcjonowaniu ze względu na ograniczoną możliwość samodzielnego poruszania się. Ćwiczenia oferowane w ramach usługi powinny być dopasowane indywidualnie do potrzeb osoby niepełnosprawnej/starszej. Usługi będą świadczone przez specjalistę ds. rehabilitacji, fizjoterapii. Głównym celem zaplanowanych ćwiczeń będzie usprawnienie mięśni osoby z niepełnosprawnością, tak aby nie doprowadzić do ich zaniku, a w przypadku osoby starszej ulepszenie sprawności ruchowej w codziennym funkcjonowaniu. Usługi realizowane będą dla kobiet i mężczyzn, na terenie miasta Iławy w województwie warmińsko – mazurskim.
4.5.3.) Główny kod CPV: 98336000-7 - Usługi treningowe, poprawiające kondycję i w zakresie aerobiku
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 504000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 504000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 504000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Fundacja Rozwoju Warmii i Mazur
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7441692752
7.3.4) Miejscowość: Iława
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5040000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2028-03-31| 2026-07-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |