„Rozbudowa ulic Polnej i Zachodniej w Czerniewicach” – postępowanie II
GMINA CZERNIEWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00330155
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00330155/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-08 12:16
- Lokalizacja
- Czerniewice, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6f21b056-b213-4be0-92de-a88dad20421f
- Identyfikator
- 7732273907
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00330155 z dnia 2026-07-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rozbudowa ulic Polnej i Zachodniej w Czerniewicach” – postępowanie II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CZERNIEWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648095
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Mazowiecka 42
1.5.2.) Miejscowość: Czerniewice
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-216
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@czerniewice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czerniewice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6f21b056-b213-4be0-92de-a88dad20421f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Rozbudowa ulic Polnej i Zachodniej w Czerniewicach” – postępowanie II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6f21b056-b213-4be0-92de-a88dad20421f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00330155
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00052989/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budowa i rozbudowa ciągu komunikacyjnego w m. Czerniewice ul. Parkowa, Polna i Zachodnia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00265956
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AI.271.6.2026.IP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1626016,26 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia jest inwestycja polegająca na realizacji zadania pn. „Rozbudowa ulic Polnej i Zachodniej w Czerniewicach” – postępowanie II.
4.2. Inwestycja polegająca na rozbudowie ulic Polnej i Zachodniej w Czerniewicach realizowana będzie w ramach o posiadanej przez Zamawiającego decyzji nr 2/2021 z dnia 16.07.2021r na realizację inwestycji drogowej polegającej na: rozbudowie ulic Parko-wej, Polnej i Zachodniej wraz z infrastrukturą w Czerniewicach.
4.3. Realizacja zadania z uwagi na otrzymane dofinasowanie realizowana będzie w dwóch etapach. Przedmiotowe postępowanie obejmuje wykonanie I etapu prac tj. ul. Polna od km 0+305 do 0+897 (rys. 1.2.) oraz cały sięgacz ul. Zachodniej o długości 145m (rys. 1.3).
• ul. Polna dz. nr. ew. 384, 360/1, 361/14, 361/15, 361/10, 362/4, 363/2, 364/2, 365/2, 366/2, 367/2, 368/5, 368/7, 368/9, 394/1, 392/, 391/3, 390/5, 390/3, 389/7, 389/5, 388/18, 388/22, 388/16, 388/20, 387/8, 387/6, 386/6, 385/7, 385/5 ob. ew. Czerniewice o długości odcinka 592,00 mb;
• ul. Zachodnia (sięgacz) dz. nr ew. 356/19, 356/21, 356/5, 356/13, 361/11 ob. ew. Czerniewice o długości odcinka 145,00mb.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45232300-5 - Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych
45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
31527210-1 - Latarnie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3228296,07 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3804390,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3228296,07 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ŚLIW-BRUK SEBASTIANŚLIWIŃSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 540002854
7.3.3) Ulica: Małecz 44
7.3.4) Miejscowość: Małecz
7.3.5) Kod pocztowy: 97-217
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3228296,07 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
| 2026-07-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |