Usługa czyszczenia i dezynfekcji materiałów archiwalnych Archiwum Państwowego w Toruniu

Archiwum Państwowe w Toruniu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00330192
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00330192/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-08 12:22
Lokalizacja
Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-870aa70c-e562-41e1-8e94-9c78a71a07a1
Identyfikator
9561954351
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie sprzątania i odkażaniaUsługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)Pakowanie i podobne usługi

Wykonawcy

1 przyznane

ZADBANO SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot 0
128 156,16 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00330192 z dnia 2026-07-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa czyszczenia i dezynfekcji materiałów archiwalnych Archiwum Państwowego w Toruniu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Archiwum Państwowe w Toruniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000797725

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Rapackiego 4

1.5.2.) Miejscowość: Toruń

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@torun.archiwa.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://torun.ap.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-870aa70c-e562-41e1-8e94-9c78a71a07a1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


archiwalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa czyszczenia i dezynfekcji materiałów archiwalnych Archiwum Państwowego w Toruniu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-870aa70c-e562-41e1-8e94-9c78a71a07a1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00330192

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00157161/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Usługa czyszczenia i dezynfekcji materiałów archiwalnych Archiwum Państwowego w Toruniu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00270326

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AG.260.33.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Usługa czyszczenia i dezynfekcji materiałów archiwalnych
Archiwum Państwowego w Toruniu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Wzór umowy wraz z załącznikiem – Opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90900000-6 - Usługi w zakresie sprzątania i odkażania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

79920000-9 - Pakowanie i podobne usługi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 128156,16 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 128156,16 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 128156,16 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZADBANO SPÓŁKA AKCYJNA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142728639

7.3.3) Ulica: ul. Wał Miedzeszyński 251

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 04-866

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 128156,16 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-11

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi