Wykonanie rozgraniczenia w stosunku do nieruchomości położonych w miejscowości Lipnica Mała oraz Zubrzyca Górna - POSTĘPOWANIE POWTÓRZONE
GMINA JABŁONKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00330218
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00330218/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-08 12:25
- Lokalizacja
- Jabłonka, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-00248c0f-0de9-49d6-a4de-7aaf6a5627a3
- Identyfikator
- 7352856459
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00330218 z dnia 2026-07-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie rozgraniczenia w stosunku do nieruchomości położonych w miejscowości Lipnica Mała oraz Zubrzyca Górna - POSTĘPOWANIE POWTÓRZONE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JABŁONKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892222
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 1
1.5.2.) Miejscowość: Jabłonka
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-480
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.7.) Numer telefonu: 182611146
1.5.8.) Numer faksu: 182652468
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zpubliczne@jablonka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jablonka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13285951.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie rozgraniczenia w stosunku do nieruchomości położonych w miejscowości Lipnica Mała oraz Zubrzyca Górna - POSTĘPOWANIE POWTÓRZONE2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-00248c0f-0de9-49d6-a4de-7aaf6a5627a3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00330218
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00071924/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.7 Obsługa geodezyjna Gminy Jabłonka w roku 2026 -
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00293629
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZI.271.1.47.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 12000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.1. Przedmiotem zamówienia jest usługa: „wykonanie rozgraniczenia w stosunku do nieruchomości w miejscowości Lipnica Mała i Zubrzyca Górna” zgodnie z SWZ, a także do zrealizowania innych obowiązków określonych SWZ oraz niniejszą umową, obowiązującym przepisami, normami
1.2. Szczegółowy zakres świadczonych usług został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ.
1. Wykonanie rozgraniczenia w stosunku do nieruchomości położonej w miejscowości Lipnica Mała oznaczonej jako działki ewidencyjne nr: 9712/4, 9712/6 od nieruchomości oznaczonych jako dz.ewid.nr 9712/5, 9712/3, 9710, 9305/1”
2. „Wykonanie rozgraniczenia w stosunku do nieruchomości położonej w miejscowości Zubrzyca Górna oznaczonej jako działka ewidencyjna nr: 6375/21 od nieruchomości oznaczonych jako dz.ewid.nr 6375/23, 6375/19, 6315/1”
1.3. Nomenklatura wg Wspólnego Słownika Zamówień – Nazwy i Kody CPV:
Przedmiot główny:
71222200-2 – Usługi kartograficzne w zakresie obszarów wiejskich
Przedmioty dodatkowe:
71222100-1 - Usługi kartograficzne w zakresie obszarów miejskich
1.4. Gwarancja
Zamawiający żąda minimum 12 – miesięcznego okresu gwarancji, na wszelkie usterki, wady lub braki w sporządzonych opracowaniach lub dokumentacji (w szczególności pełną treść mapy do celów projektowych w granicach opracowania), ujawnione w okresie gwarancji licząc od dnia podpisania bez uwag protokołu odbioru przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71222200-2 - Usługi kartograficzne w zakresie obszarów wiejskich
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71222100-1 - Usługi kartograficzne w zakresie obszarów miejskich
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 12800,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 14760,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 12800,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Geoon Bartłomiej Skoczyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7352762215
7.3.3) Ulica: Kmietowicza
7.3.4) Miejscowość: Czarny Dunajec
7.3.5) Kod pocztowy: 34-470
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 12800,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni
| 2026-07-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |