„Likwidacja barier architektonicznych w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Ropczycach”
POWIAT ROPCZYCKO-SĘDZISZOWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00330299
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00330299/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-08 12:37
- Lokalizacja
- Ropczyce, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e4b5d932-9a21-44d0-896e-d4902bd11975
- Identyfikator
- 8181463043
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00330299 z dnia 2026-07-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Likwidacja barier architektonicznych w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Ropczycach”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT ROPCZYCKO-SĘDZISZOWSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581436
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Konopnickiej 5
1.5.2.) Miejscowość: Ropczyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-100
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: 172228900
1.5.8.) Numer faksu: 172228571
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@spropczyce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spropczyce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://pzp.spropczyce.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Likwidacja barier architektonicznych w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Ropczycach”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e4b5d932-9a21-44d0-896e-d4902bd11975
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00330299
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039259/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 „Likwidacja barier architektonicznych w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Ropczycach”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00294149
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI.272.1.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 195440,34 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są prace remontowo-modernizacyjne łazienek w budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w RopczycachPlanuje się roboty przygotowawcze, rozbiórkowe, remontowe, modernizacyjne, montażowe, instalacyjne, wykończeniowe.
Zakres zamówienia został szczegółowo opisany w dokumentacji technicznej (załącznik nr 9 do swz) oraz w specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych (załącznik nr 10 do swz).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 138905,19 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie miejsc postojowych dla osób niepełnosprawnych przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Ropczycach.Planuje się roboty w zakresie kształtowania i zagospodarowania terenu, porządkowe, ziemne, brukarskie, wykończeniowe.
Zakres zamówienia został szczegółowo opisany w dokumentacji technicznej (załącznik nr 9 do swz) oraz w specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych (załącznik nr 10 do swz).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 56535,15 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty.
| 2026-07-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |