Remont budynku nr 9 w KNW W Moragu - wymiana kotła parowego.

21 Wojskowy Oddział Gospodarczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00330317
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00330317/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-08 12:40
Lokalizacja
Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a9d894d8-3a1d-4dcd-b4e5-70719001271e
Identyfikator
5783109861
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

COSTA ECO ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOLSZTYN, PL · lot 0
393 600 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00330317 z dnia 2026-07-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku nr 9 w KNW W Moragu - wymiana kotła parowego.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 21 Wojskowy Oddział Gospodarczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 281385396

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kwiatkowskiego 15

1.5.2.) Miejscowość: Elbląg

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 21wog@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://21wog.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1304570

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


21 Wojskowy Oddział Gospodarczy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont budynku nr 9 w KNW W Moragu - wymiana kotła parowego.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a9d894d8-3a1d-4dcd-b4e5-70719001271e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00330317

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00115377/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.25 Remont budynku nr 9 w KNW w Morągu – wymiana kotła parowego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00230686

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 15/SZP/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1097560,98 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont budynku nr 9 w KNW w Morągu – wymiana kotła parowego.

1. Wymiana kotła parowego stacjonarnego VIESSMAN VITOPLEX -100 LS
i urządzeń w kotłowni .
 demontaż wskaźnika poziomu wody zbiornika kondensatu;
 wymiana zbiornika kondensatu o pojemności 1000 dm3 na nowy;
 montaż izolacji z wełny mineralnej w formie kasetowej nowego zbiornika kondensatu;
 montaż nowego wskaźnika poziomu wody zbiornika kondensatu;
 wymiana zaworów bezpieczeństwa kotła parowego;
 wymiana demineralizatora - uzdatniacza wody na nowy;
 wykonanie nowego kanału wywiewnego i nawiewnego wraz z wymianą kratek;
 wykonanie zalaminowanego schematu technologicznego kotłowni w formacie A3 i zamontowanie na ścianie wewnątrz kotłowni, oraz tabelarycznego wykazu części ( zaworów, pomp, manometrów, filtrów itp.) ponumerowanych od 1 oraz wykonanie i zawieszenie kompletu tabliczek z numerami na w/w urządzeniach zgodnie z tabelarycznym wykazem części - tabliczki z płyty PCV z wstawką z płytki aluminiowej;
 montaż niezbędnych tabliczek informacyjno-ostrzegawczych na drzwiach wejściowych
(na zewnątrz) kotłowni i w samej kotłowni w sposób zapewniający bezpieczeństwo oraz zgodnych z przepisami BHP i ochrony przeciwpożarowej. Oznakowanie ma na celu informowanie o rodzaju pomieszczenia , zagrożeniach oraz ułatwienie działań ratowniczych.

2. Wymiana kotła nr 1, (kocioł parowy stacjonarny VIESSMAN VITOPLEX -100 LS)
 demontaż i rozebranie kotła parowego stacjonarnego VIESSMAN VITOPLEX -100 LS,
 montaż niskoprężnego kotła parowego o dopuszczalnym ciśnieniu roboczym
do 1 bara o podobnych parametrach jak zdemontowany kocioł tj. co najmniej moc 170 kW i co najmniej nominalna wydajność pary 235 kg/h, który musi współpracować ze stacjonarnym kotłem parowym nr 2 typu VIESSMAN VITOPLEX – 100 oraz elektroniką tych kotłów;
 montaż palnika gazowego do kotła parowego wraz ze ścieżką gazową i reduktorem gazu;
 wykonanie automatyki nowego kotła, włączenie automatyki kotła do nadrzędnej automatyki kotłowni wraz z jej dostosowaniem do nowego kotła;
 dostosowanie istniejącej instalacji parowej, grzewczej, wodociągowej, odpływowej do nowego kotła;
 przerobienie instalacji spalinowej od nowo montowanego kotła do komina
 dozorowy odbiór wymienionego kotła numer 1 - należy poinformować
o zakończonych pracach wyremontowanego kotła Wojskowy Dozór Techniczny, który dokona odbioru technicznego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 393600,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 553377,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 393600,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: COSTA ECO ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7393984881

7.3.3) Ulica: Cementowa 3A

7.3.4) Miejscowość: OLSZTYN

7.3.5) Kod pocztowy: 10-429

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 393600,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin wykonania: 120 dni kalendarzowych od dnia przekazania placu budowy.
2026-07-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane