Dostawa ciągnika rolniczego wraz z dodatkowym osprzętem
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Koninie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00330446
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00330446/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-08 13:00
- Lokalizacja
- Konin, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dbca032e-a750-463f-8007-5c659004cbc4
- Identyfikator
- 6650001214
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00330446 z dnia 2026-07-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa ciągnika rolniczego wraz z dodatkowym osprzętem
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Koninie
1.3.) Oddział zamawiającego: PGKiM Sp. z o.o. w Koninie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 310018543
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marii Dąbrowskiej 8
1.5.2.) Miejscowość: Konin
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-510
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 6324228276
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pgkim.konin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pgkim.konin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-dbca032e-a750-463f-8007-5c659004cbc41.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Usługi komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa ciągnika rolniczego wraz z dodatkowym osprzętem2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dbca032e-a750-463f-8007-5c659004cbc4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00330446
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00012550/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa ciągnika rolniczego wraz z dodatkowym osprzętem
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00257382
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-14/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego ciągnika rolniczego wraz z dodatkowym osprzętem wyprodukowanego w 2025 lub 2026 roku (ilość przepracowanych MTG max 20) zgodnie z poniższymi warunkami:
1) Wykonawca dostarczy kompletny, fabrycznie nowy ciągnik rolniczy do siedziby Zamawiającego przy ul. Marii Dąbrowskiej 8 w Koninie. Wszelkie koszty związane z realizacją dostawy (w tym koszty transportu) ponosi Wykonawca.
2) W dniu dostawy ciągnika Wykonawca przekaże Zamawiającemu:
a) komplet dokumentów wymaganych do rejestracji,
b) wyciąg ze świadectwa homologacji,
c) instrukcję bezpiecznej obsługi w języku polskim,
d) książkę gwarancyjną wraz z harmonogramem przeglądów serwisowych.
3) Wykonawca zapewni bezpłatne szkolenie pracowników Zamawiającego z zakresu obsługi i eksploatacji ciągnika rolniczego.
4) Ciągnik rolniczy powinien posiadać niezbędne wyposażenie oraz dokumenty dopuszczające go do ruchu w Polsce.
5) Wykonawca zapewni serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
4.5.3.) Główny kod CPV: 16700000-2 - Ciągniki
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 409590,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 416970,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 416970,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.H. "AGROMA" S.A. w Poznaniu
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7820076023
7.3.4) Miejscowość: Kobylnica
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 416970,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-30| 2026-07-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |