Remont wiaduktu nad linią PKP w m. Olszanica w ciągu DK 84 w km 23+513
GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD Oddział w Rzeszowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00330525
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00330525/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-08 13:11
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-769c0c81-cd9f-4d72-843b-1ddfb05f9fa7
- Identyfikator
- 8131106223
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00330525 z dnia 2026-07-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont wiaduktu nad linią PKP w m. Olszanica w ciągu DK 84 w km 23+513
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD Oddział w Rzeszowie
1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział w Rzeszowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01751157500122
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Legionów 20
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-959
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariatrzeszow@gddkia.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gddkia.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gddkia.eb2b.com.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie drogami krajowym
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont wiaduktu nad linią PKP w m. Olszanica w ciągu DK 84 w km 23+5132.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-769c0c81-cd9f-4d72-843b-1ddfb05f9fa7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00330525
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00108407/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.18 Remont wiaduktu nad linią PKP w m. Olszanica w ciągu DK 84 w km 23+513
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00220131
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: O/RZ.D-3.2421.12.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 421285,05 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest:
Remont wiaduktu nad linią PKP w m. Olszanica w ciągu DK 84 w km 23+513.
Zamówienie obejmuje wykonanie robót remontowych w zakresie nawierzchni kap chodnikowych, oczyszczenia i odtworzenia zabezpieczeń powłok ochronnych powierzchni betonowych i stalowych wiaduktu.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia wymagany do wykonania zadania określony został w Opisie Przedmiotu Zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45221119-9 - Roboty budowlane w zakresie renowacji mostów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 885754,98 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1218000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 885754,98 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Tomasz Biłas Firma Usługowo – Handlowa Transportowo – Budowlana
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6881194561
7.3.4) Miejscowość: Zawadka
7.3.5) Kod pocztowy: 38-711
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
- roboty związane z likwidacją rys i pęknięć podpór betonowych metodą iniekcji średniociśnieniowej od 0,8 do 8,0 MPa,
- wykonanie iniekcji konstrukcyjnych oraz przygotowanie i wytworzenie iniektu,
- wykonanie napraw powierzchni betonowych podpór z zastosowaniem systemów naprawczych typu PCC,
- wykonanie ręcznych napraw pionowych powierzchni podpór betonowych na głębokość do 1 cm oraz powyżej 1 cm,
- roboty reprofilacyjne elementów betonowych i żelbetowych obiektu mostowego,
- roboty związane z naprawą i zabezpieczeniem konstrukcji podpór oraz elementów nośnych obiektu,
- wykonanie robót technologicznych wymagających specjalistycznego doświadczenia w zakresie remontów obiektów mostowych i wiaduktów,
- udział w realizacji robót konstrukcyjnych dotyczących betonów konstrukcyjnych oraz elementów związanych ze stalą zbrojeniową,
- realizację specjalistycznych robót mostowych objętych pozycjami kosztorysowymi dotyczącymi napraw konstrukcji obiektu inżynierskiego
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 885754,98 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |