Wykonanie robót remontowych w zakresie renowacji parkietów, wymiany drzwi oraz wymiany wykładziny dywanowej na wykładzinę PCV na terenie SP nr 127 im. Henryka Sienkiewicza przy ul. Kowieńskiej 12/20
Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Praga-Północ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00330725
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00330725/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-08 13:34
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ae3def52-b344-4b07-9303-a658ee48e39f
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00330725 z dnia 2026-07-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót remontowych w zakresie renowacji parkietów, wymiany drzwi oraz wymiany wykładziny dywanowej na wykładzinę PCV na terenie SP nr 127 im. Henryka Sienkiewicza przy ul. Kowieńskiej 12/20
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Praga-Północ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kłopotowskiego 15
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 03-708
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ppn.zampubl@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pragapn.um.warszawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/287167/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót remontowych w zakresie renowacji parkietów, wymiany drzwi oraz wymiany wykładziny dywanowej na wykładzinę PCV na terenie SP nr 127 im. Henryka Sienkiewicza przy ul. Kowieńskiej 12/202.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ae3def52-b344-4b07-9303-a658ee48e39f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00330725
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00019604/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.23 Wykonanie robót remontowych w zakresie renowacji parkietów, wymiany drzwi oraz wymiany wykładziny dywanowej na wykładzinę PCV na terenie SP nr 127 im. Henryka Sienkiewicza przy ul. Kowieńskiej 12/20
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00242805
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UD-VII-WZP.271.13.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na:
• renowacji parkietów w głównej części budynku,
• wymianie części drzwi w pomieszczeniach objętych pracami,
• wymianie wykładziny podłogowej w pomieszczeniach świetlicy zlokalizowanej w części dydaktycznej hali sportowej,
wraz z wykonaniem robót towarzyszących i wykończeniowych, w budynku Szkoły Podstawowej nr 127 im. Henryka Sienkiewicza przy ul. Kowieńskiej 12/20 w Warszawie, w ramach zadania pn. „Remonty w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych”.
Prace budowlane obejmują m.in.:
a) Prace rozbiórkowe – należy dokonać rozbiórki elementów objętych zakresem robót (w tym demontażu istniejącej wykładziny dywanowej, listew przypodłogowych oraz elementów kolidujących) i przekazać odpady do utylizacji,
b) Roboty parkieciarskie – obejmujące w szczególności renowację parkietów (cyklinowanie, szpachlowanie, lakierowanie lub olejowanie – zgodnie z OPZ),
c) Prace związane z montażem stolarki drzwiowej – demontaż istniejących oraz dostawa i montaż nowych drzwi wraz z osprzętem,
d) Prace tynkarsko–malarskie – związane z wymianą stolarki drzwiowej oraz odtworzeniem powierzchni ścian, w tym montażem listew przypodłogowych (w pomieszczeniach bez wywinięcia wykładziny),
e) Prace związane z wymianą wykładziny podłogowej, w tym:
• demontaż istniejącej wykładziny dywanowej wraz z usunięciem pozostałości kleju,
• przygotowanie podłoża (oczyszczenie, naprawy miejscowe, uzupełnienie ubytków),
• wykonanie warstwy wyrównującej (wylewki samopoziomującej do 5 mm),
• gruntowanie podłoża,
• dostawa i montaż wykładziny PCV w rolce, spełniającej wymagania dla obiektów oświatowych,
• docinanie i dopasowanie wykładziny do pomieszczeń,
• łączenie i zgrzewanie wykładziny (z zastosowaniem sznura spawalniczego),
• wykonanie cokołów z wykładziny (wywinięcie na ścianę),
• montaż listew progowych,
• oczyszczenie i uporządkowanie pomieszczeń po zakończeniu prac.
Dla potwierdzenia wymaganej jakości zastosowanych produktów i właściwego wykonania remontu wymagane jest przedstawienie kart materiałowych, certyfikatów, atestów i innej dokumentacji przed wbudowaniem do akceptacji. Materiały powinny mieć zastosowanie w budynkach użyteczności publicznej, pomieszczeń przeznaczonych na pobyt dzieci – placówki oświatowej.
Wykonawca zobowiązany jest do zachowania szczególnej ostrożności w prowadzeniu prac, w szczególności zapewnienia odpowiednich zabezpieczeń i osłon oraz utrzymania placu budowy i drogi do niego prowadzącej w należytym porządku.
Wykonawca winien uwzględnić w swojej ofercie, że:
• w okresie do dnia 27.06.2026 r. oraz po dniu 31.08.2026 r. roboty będą wykonywane w czynnym obiekcie, przy jednoczesnej realizacji prac maksymalnie w dwóch pomieszczeniach, ze względu na funkcjonowanie placówki oświatowej,
• w okresie przerwy wakacyjnej roboty mogą być prowadzone w całym obiekcie, od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00–19:00.
Przygotowując harmonogram realizacji prac, Wykonawca winien uwzględnić, że prace głośne i uciążliwe mogą być wykonywane wyłącznie po zakończeniu zajęć lekcyjnych, tj. po godzinie 15:00, i nie później niż do godziny 19:00.
W związku z powyższym Wykonawca zobowiązany jest do opracowania szczegółowego harmonogramu prac, uwzględniającego podział robót na etapy, organizację prac w poszczególnych pomieszczeniach oraz ograniczenie jednoczesnego prowadzenia robót do maksymalnie dwóch pomieszczeń w okresach funkcjonowania szkoły.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres prac, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru przedmiotu zamówienia określają:
a) Projektowane postanowienia umowy wraz z załącznikami – załącznik nr 6 do SWZ
b) Dokumentacja na którą składa się opis przedmiotu zamówienia oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych – załącznik nr 7 do SWZ
Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne.
Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 239850,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 495943,82 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 239850,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EKO-PARKIET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5213337453
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 239850,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 98 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1. Z uwagi na ograniczoną liczbę znaków w tytule ogłoszenia - tytuł został skrócony. Pełna nazwa postępowania„Wykonanie robót remontowych w zakresie renowacji parkietów, wymiany drzwi oraz wymiany wykładziny dywanowej na
wykładzinę PCV na terenie Szkoły Podstawowej nr 127 im. Henryka Sienkiewicza przy ul. Kowieńskiej 12/20 w Warszawie”
2. Zamawiający określił w dokumentach zamówienia oraz podpisanej umowie termin realizacji zamówienia 14 tygodni. Jednakże z uwagi na brak możliwości
wprowadzenia w ogłoszeniu terminu w tygodniach dokonał przeliczenia 14 (tygodnie) x 7 (dni) =98(dni).
| 2026-07-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |