Usługi serwisowe i naprawy pojazdów służbowych Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu
Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00330919
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00330919/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-08 14:01
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-71aa4f58-21f3-4174-a912-64167c0c5d55
- Identyfikator
- 8960006804
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Dokumenty
To postępowanie jest prowadzone na zewnętrznej platformie.
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00330919 z dnia 2026-07-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi serwisowe i naprawy pojazdów służbowych Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001020861
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Powstańców Śląskich 24,26
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 53-333
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.7.) Numer telefonu: 71 3652 403
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ias.wroclaw@mf.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/ias-wroclaw
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania https://ias-wroclaw.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Finanse publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługi serwisowe i naprawy pojazdów służbowych Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-71aa4f58-21f3-4174-a912-64167c0c5d55
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00330919
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00109798/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.3 Świadczenie usług serwisowych, napraw i diagnostyki pojazdów służbowych Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu, które znajdują się po okresie gwarancyjnym producenta pojazdów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00261293
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ILZ-0201.260.6.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 594255,02 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 419830,10 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie serwisów olejowych, serwisów klimatyzacji i napraw pojazdów służbowych IAS we Wrocławiu, które są po okresie gwarancji producenta pojazdu.2. Przedmiot zamówienia obejmuje - Rejon Wałbrzych – 18 pojazdów służbowych; (warsztat musi znajdować się w granicach miasta lub do 10 km (jadąc drogami publicznymi) od granic miasta Wałbrzych).
3. Szczegółowy wykaz pojazdów znajduje się w Załączniku 2a – Formularz cenowy - wykaz pojazdów dla części 1 zamówienia Rejon Wałbrzych.
4. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązuje się do:
1) dokonania serwisów olejowych (wymiany filtrów, wymiany oleju silnikowego) - zgodnie z wymaganiami określonymi przez
producenta pojazdu,
2) przeprowadzania napraw samochodów służbowych zgodnie z technologią napraw producenta pojazdu,
3) serwisu klimatyzacji, który obejmuje sprawdzenie szczelności układu, uzupełnianie odpowiedniego środka, wymianę
filtrów, odgrzybianie i itp. zgodnie z wymaganiami określonymi przez producenta pojazdu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50112000-3 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji samochodów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34300000-0 - Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich
4.5.5.) Wartość części: 90329,91 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie serwisów olejowych, serwisów klimatyzacji i napraw pojazdów służbowych IAS we Wrocławiu, które są po okresie gwarancji producenta pojazdu.2. Przedmiot zamówienia obejmuje - Rejon Wrocław – 99 pojazdów służbowych; (warsztat musi znajdować się w granicach miasta Wrocław).
3. Szczegółowy wykaz pojazdów znajduje się w Załączniku 2b – Formularz cenowy - wykaz pojazdów dla części 2 zamówienia Rejon Wrocław.
4. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązuje się do:
1) dokonania serwisów olejowych (wymiany filtrów, wymiany oleju silnikowego) - zgodnie z wymaganiami określonymi przez
producenta pojazdu,
2) przeprowadzania napraw samochodów służbowych zgodnie z technologią napraw producenta pojazdu,
3) serwisu klimatyzacji, który obejmuje sprawdzenie szczelności układu, uzupełnianie odpowiedniego środka, wymianę
filtrów, odgrzybianie i itp. zgodnie z wymaganiami określonymi przez producenta pojazdu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50112000-3 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji samochodów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34300000-0 - Części i akcesoria do pojazdów i silników do nich
4.5.5.) Wartość części: 329500,19 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Złożona w postępowaniu o udzielenie zamówienia oferta została odrzucona, ponieważ jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9470,68 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 9470,68 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 36806,05 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 59033,47 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 49173,67 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Auto-Matunin Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9121637913
7.3.3) Ulica: Wrocławska 23
7.3.4) Miejscowość: Jelcz-Laskowice
7.3.5) Kod pocztowy: 55-220
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 405285,23 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Maksymalna wartość umowy dla części 2 wynosi 405 285,23 zł brutto, w tym: zamówienie podstawowe: 352 421,94 zł (serwisolejowy pojazdów - 49 173,67 zł, naprawy pojazdów - 303 248,27 zł), opcja: 52 863,29 zł.
| 2026-07-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |