Wykonanie robót budowlanych w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciężkowicach
Powiat Tarnowski - Starostwo Powiatowe w Tarnowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00331124
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00331124/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-08 14:29
- Lokalizacja
- Tarnów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5e89177b-a435-45a3-aa0d-5c6fbd6863b2
- Identyfikator
- 9930660913
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00331124 z dnia 2026-07-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciężkowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Tarnowski - Starostwo Powiatowe w Tarnowie
1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Tarnowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660520
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Gabriela Narutowicza 38
1.5.2.) Miejscowość: Tarnów
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiat.tarnow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/sptarnow
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5e89177b-a435-45a3-aa0d-5c6fbd6863b21.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciężkowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5e89177b-a435-45a3-aa0d-5c6fbd6863b2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00331124
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00054982/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wykonanie robót budowlanych w ZSOiZ Ciężkowice w ramach projektu "wsparcie infrastruktury kształcenia zawodowego szkół ponadpodstawowych PT" 5.3
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Wsparcie infrastruktury kształcenia zawodowego szkół ponadpodstawowych Powiatu Tarnowskiego” nr FEMP.05.03-IP.01- 1374/24 w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021 - 2027 Działanie 5.3 Infrastruktura kształcenia zawodowego Typ A wsparcie infrastruktury szkół ponadpodstawowych prowadzących kształcenie zawodowe2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00296793
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.24.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 633408,64 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane roboty budowlano – remontowe wraz z rozbudową infrastruktury w budynku szkolnym ZSOiZ w Ciężkowicach dotyczące następujących pomieszczeń:
a) Toaleta (WC) na poziomie IV (likwidacja ścianek działowych, wymiana stolarki drzwiowej i okiennej, wymiana urządzeń i przyborów sanitarnych, rozbudowa, przebudowa instalacji sanitarnych, wymiana oświetlenia, montaż czujki ruchu, przeniesienie włączników elektrycznych i gniazdek, wykonanie urządzenia alarmowego, wymiana okładzin ściennych i podłogowych oraz malowanie ścian i sufitów);
b) pracownia informatyczna nr 1 – sala 403 na poziomie IV (wymiana stolarki drzwiowej i okiennej, likwidacja istniejących otworów w ścianie działowej, przeniesienie włączników elektrycznych, wymiana oświetlenia, rozbudowa istniejącej instalacji elektrycznej, wymiana wykładziny podłogowej, montaż rolet wewnętrznych na oknach, malowanie ścian i sufitów, rozbudowa sieci LAN oraz wykonanie klimatyzacji);
c) pracownia informatyczna nr 2 wraz z punktem sanitarnym – sala nr 308 na poziomie III (wymiana stolarki drzwiowej, likwidacja otworu drzwiowego, wymiana oświetlenia, rozbudowa istniejącej instalacji elektrycznej, przeniesienie włączników elektrycznych, wymiana gniazdek, montaż rolet wewnętrznych, wymiana wykładzin podłogowych, wymiana okładzin ściennych, wymiana urządzeń i przyborów sanitarnych, malowanie ścian i sufitów, rozbudowa sieci LAN oraz wykonanie klimatyzacji);
d) pracownia gastronomiczno – cukiernicza na poziomie I (wymiana stolarki drzwiowej, likwidacja okna podawczego, przebudowa i rozbudowa istniejących instalacji wodno – kanalizacyjnych, wykonanie klimatyzacji oraz montaż rolet wewnętrznych na oknach).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45214220-8 - Roboty budowlane w zakresie szkół średnich
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wymaganym terminie nie została złożona żadna oferta. W związku z tym, postępowanie zostaje unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy – Prawo zamówień publicznych.| 2026-07-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |