Modernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Narew – Urząd Gminy Narew - Etap I
Gmina Narew
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00331161
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00331161/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-08 14:35
- Lokalizacja
- Narew, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d1b0ad87-583b-4892-94ce-3b15f3419f5d
- Identyfikator
- 6030012962
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00331161 z dnia 2026-07-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Narew
– Urząd Gminy Narew - Etap I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Narew
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659556
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Adama Mickiewicza 101
1.5.2.) Miejscowość: Narew
1.5.3.) Kod pocztowy: 17-210
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: narew@narew.gmina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.portals.narew.gmina.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13308831.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Narew– Urząd Gminy Narew - Etap I
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d1b0ad87-583b-4892-94ce-3b15f3419f5d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00331161
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00052087/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Modernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Narew – Urząd Gminy Narew - Etap I
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Przedmiot zamówienia został przewidziany do realizacji ze środków własnych, środków finan¬so¬wych w ramach Programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027, Priorytet II. Region przyjazny środowisku, Działania 02.01 Efektywność energetyczna.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00300535
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN.271.12.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 545154,32 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją zadania pn.:. „Modernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Narew” – Urząd Gminy Narew - Etap I
2. Szczegółowy zakres i sposób wykonania przedmiotu zamówienia został określony w Istotnych Postanowieniach Umowy (IPU) stanowiących załącznik do SWZ oraz dokumentacji stanowiącej załącznik do SWZ (OPZ) oraz, na którą składają się:
1) dokumentacja projektowa oraz przedmiary robót;
2) specyfikacje techniczne wykonania i odbi¬oru robót (zwane dalej „STWiORB”) obejmujące szczegółowe specyfikacje techniczne (zwane dalej „SST”).
3. W zakres zamówienia zaplanowane m.in.:
1) wykonanie robót rozbiórkowych i demontażowych t.j. podłóg, drzwi, ościeżnic, okładzin;
2) wykonanie nowych posadzek oraz podłóg;
3) uzupełnienie (zamurowanie) otworu drzwiowego;
4) wykonanie gładzi gipsowych oraz sufitów podwieszanych;
5) roboty malarskie;
6) obłożenie schodów płytkami ceramicznymi;
7) wykonanie nowych balustrad schodowych;
8) montaż stolarki drzwiowej;
9) wykonanie nowej instalacji elektrycznej i teletechnicznej;
10) montaż nowego energooszczędnego oświetlenia;
11) wykonanie nowej instalacji grzewczej C.O.
4. Etap I obejmuje wykonanie robót budowlano – montażowych wyłącznie na parterze oraz całej klatce schodowej budynku. Instalacje teletechniczne sprowadzić do serwerowni znajdującej się na II piętrze budynku.
5. W ramach wykonania przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do wykonania wszystkich robót niezbędnych do prawidłowej realizacji przedmiotu zamówienia, w tym robót przygotowawczych, pomocniczych i towarzyszących, nawet jeśli nie zostały one wyraźnie wskazane w dokumentacji projektowej lub przedmiarze robót, a są konieczne do wykonania zamówienia zgodnie z zasadami wiedzy technicznej oraz obowiązującymi przepisami.
6. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za szkody i następstwa nieszczęśliwych wypadków wynikające z nieprawidłowego wykonania prac lub niewłaściwego oznakowania i zabezpieczenia miejsca wykonywania prac.
7. Udostępniony przedmiar robót stanowi jedynie dokument pomocniczy określający zakres robót i ma za zadanie ułatwić wykonawcom skalkulowanie ceny ofertowej, w związku z czym nie będzie miał wpływu na przebieg procesu budowlanego oraz wysokość wynagrodzenia umownego określonego poprzez zryczałtowaną cenę ofertową.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawnePostępowanie o udzielenie ww. zamówienia publicznego, zostało unieważnione na podstawie art. 255 ust. 3 Pzp tj. „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty;”. Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 300.000,00 zł. Informacja o kwocie, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia została zamieszczona na stronie prowadzonego postępowania.
Cena ofert złożonych w postępowaniu przekracza kwotę, jaką Zamawiający może przeznaczyć na realizację przedmiotowego zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 539895,76 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 663251,98 PLN
| 2026-07-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |