Nasadzenia kompensacyjne drzew na podstawie decyzji administracyjnych wraz z pielęgnacją w okresie gwarancyjnym na terenach administrowanych przez 15 WOG w Szczecinie

15 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00331307
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00331307/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-08 14:58
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c72b856f-139e-4fdd-a177-3b295f623437
Identyfikator
8522588284
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonychSadzenie drzew

Wykonawcy

1 przyznane

OBISYS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPodgórzyce, PL · lot 0
59 508 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00331307 z dnia 2026-07-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Nasadzenia kompensacyjne drzew na podstawie decyzji administracyjnych wraz z pielęgnacją w okresie gwarancyjnym
na terenach administrowanych przez 15 WOG w Szczecinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 15 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 320987895

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Narutowicza

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-231

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: e.zianowicz@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.15wog.wp.mil.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1294409

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Nasadzenia kompensacyjne drzew na podstawie decyzji administracyjnych wraz z pielęgnacją w okresie gwarancyjnym
na terenach administrowanych przez 15 WOG w Szczecinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c72b856f-139e-4fdd-a177-3b295f623437

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00331307

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00110951/15/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.15 Zabiegi pielęgnacyjne drzew i krzewów, usuwanie złomów i wywrotów, nasadzenia drzew i inne prace towarzyszące oraz wycinka drzew i krzewów, frezowanie pni

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00197533

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 21-ZP-04-26/59

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 499236,65 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 82801,46 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis zamówienia, związany z wykonaniem nasadzeń kompensacyjnych drzew wraz z ich pielęgnacją w okresie gwarancji i rękojmi, na terenach administrowanych przez 15 Wojskowy Oddział Gospodarczy, znajdują się w załączniku nr 5 do SWZ, zawierającym – Opis przedmiotu zamówienia, załączniku nr 3 do SWZ – Formularz cenowy, określający ilość
i gatunek drzew objętych usługą oraz we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany w oparciu o powyższe załączniki
i odpowiednie Decyzje administracyjne, stanowiące załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

77211600-8 - Sadzenie drzew

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 59508 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 112000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 59508 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Obisys Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5273135606

7.3.4) Miejscowość: Podgórzyce

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 59508 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-09-01 do 2026-11-27

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi