PRZEPROWADZENIE BADAŃ ALERGOLOGICZNYCH I KLINICZNYCH

INSTYTUT FIZJOLOGII ROŚLIN IM.FRANCISZKA GÓRSKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00331428
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00331428/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-08 15:27
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-32cdc595-1054-4a8d-8689-89a4e589baa8
Identyfikator
6772212521
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi badawczeUsługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00331428 z dnia 2026-07-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
PRZEPROWADZENIE BADAŃ ALERGOLOGICZNYCH I KLINICZNYCH

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: INSTYTUT FIZJOLOGII ROŚLIN IM.FRANCISZKA GÓRSKIEGO POLSKIEJ AKADEMII NAUK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 356730850

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Niezapominajek 21

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-239

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.) Numer telefonu: 12/ 42 51 833 w. 102

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ifr@ifr-pan.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://ifr-pan.edu.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-32cdc595-1054-4a8d-8689-89a4e589baa8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Polska Akademia Nauk i tworzone przez nią jednostki organizacyjne

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Badania naukowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

PRZEPROWADZENIE BADAŃ ALERGOLOGICZNYCH I KLINICZNYCH

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-32cdc595-1054-4a8d-8689-89a4e589baa8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00331428

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00217391/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Badania alergologiczne i kliniczne

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Technologie produkcji bezpiecznych i prozdrowotnych wyrobów piekarniczych i cukierniczych, z mąki pszenicy hipoalergicznej o zmodyfikowanym składzie alergizujących białek glutenowych

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00253788

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IFR.271.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie badań alergologicznych i klinicznych z podziałem na etapy:
Etap I – Ocena immunoreaktywności hipoalergicznych produktów piekarniczych i cukierniczych.
Etap II – Ocena wpływu postępowania dietetycznego na samopoczucie chorych wraz z oceną stopnia nasilenia zapalenia alergicznego w powiązaniu z immunoreaktywnością białek glutenu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 73110000-6 - Usługi badawcze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

73000000-2 - Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu nie wpłynęły żadne oferty.
2026-07-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi