Wzmocnienie systemu cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miejskim w Dobiegniewie oraz jednostek podległych

Gmina Dobiegniew

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00331431
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00331431/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-08 15:28
Lokalizacja
Dobiegniew, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2e3c54a6-3471-499f-b33c-48bd8604b8a4
Identyfikator
5941000845
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

SerweryUrządzenia awaryjne i zabezpieczająceUrządzenia siecioweElementy składowe sieciNadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID)Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00331431 z dnia 2026-07-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wzmocnienie systemu cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miejskim
w Dobiegniewie oraz jednostek podległych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dobiegniew

1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Dobiegniew

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966770

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Obrońców Pokoju 24

1.5.2.) Miejscowość: Dobiegniew

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-520

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.7.) Numer telefonu: 957611001

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@dobiegniew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.dobiegniew.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/dobiegniew

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wzmocnienie systemu cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miejskim
w Dobiegniewie oraz jednostek podległych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2e3c54a6-3471-499f-b33c-48bd8604b8a4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00331431

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00032495/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Wzmocnienie systemu cyberbezpieczeństwa w Gminie Dobiegniew

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Dofinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR) z Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2 – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa konkurs grantowy w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” umowa nr FERC.02.02-CS.01-001823/1666/FERC.02.02-CS.01-001/23/2024

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00300940

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KG.271.8.2026.ES

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu i oprogramowania zwiększającego poziom cyberbezpieczeństwa w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”, którego celem jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa informacji jednostek samorządu terytorialnego poprzez wzmacnianie odporności oraz zdolności do skutecznego zapobiegania i reagowania na incydenty w systemach informacyjnych, w zakresie których Wykonawca zobowiązany będzie do przeprowadzenia wdrożenia w środowisku Urzędu Miejskiego w Dobiegniewie oraz wskazanych jednostek podległych, polegającego na dostawie zakupionych urządzeń, ich montażu, uruchomieniu, konfiguracji oraz udzielenie wsparcia powdrożeniowego. Wykonawca zapewni wszelkie, niezbędne do przeprowadzenia wdrożenia materiały instalacyjne.

a) Przedmiot zamówienia nie jest podzielony na części i obejmuje dostawę:

1 Urządzenia klasy UTM/NGFW – typ A 3 szt.
2 Urządzenia klasy UTM/NGFW – typ B 2 szt.
3 System analizy logów i zdarzeń bezpieczeństwa 1 kpl.
4 Przełączniki zarządzalne PoE – klasa rdzeniowo/dystrybucyjna 3 szt.
5 Przełączniki zarządzalne PoE – klasa dostępowa 3 szt.
6 Punkty dostępowe Wi-Fi 6 12 szt.
7 Serwery klasy enterprise 2 szt.
8 Macierz dyskowa 1 szt.
9 Licencje systemu serwerowego klasy Datacenter kpl.
10 Licencje dostępowe użytkownik/urządzenie 80 szt.
11 Serwery NAS do kopii zapasowych 2 szt.
12 Oprogramowanie do kopii zapasowych 1 kpl.
13 Zasilacze UPS stanowiskowe 650 VA 40 szt.
14 Zasilacz UPS rack 3000 VA 1 szt.
15 Zasilacze UPS rack 1000 VA, płytka zabudowa 1 szt.
16 Elementy instalacyjne i wdrożenie 1 kpl.
W SWZ w rozdziale III (Opis przedmiotu zamówienia) zmianie ulega szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w części dotyczącej wymagań stawianych - poz. 4.7 – Serwery klasy enterprise – Zmieniono minimalne wymagania dotyczące RAM - poz. 4.8 – Macierz dyskowa – zmieniono minimalne wymagania dotyczące Dysków
Zaktualizowano załącznik nr 2 – OPZ oraz zaktualizowano załącznik nr 2a – po wypełnieniu składany wraz z ofertą.
Zamawiający określa minimalne wymagane parametry techniczne. Wykonawca może zaoferować sprzęt o parametrach równych lub wyższych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

32422000-7 - Elementy składowe sieci

30233141-1 - Nadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID)

30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie ze względu na brak ofert.
2026-07-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy