Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach grantu „Cyberbezpieczny Samorząd” – etap II

POWIAT SKIERNIEWICKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00331460
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00331460/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-08 15:38
Lokalizacja
Skierniewice, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b07eca29-7b1a-49ec-b739-34b54bba5469
Identyfikator
8361573483
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

SerweryKomputerowe jednostki do przechowywaniaPakiety oprogramowania i systemy informatycznePakiety oprogramowania zarządzającego licencjamiUsługi instalowania urządzeń komputerowych

Wykonawcy

1 przyznane

SIMPLE TECHNOLOGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
119 167,32 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00331460 z dnia 2026-07-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach grantu „Cyberbezpieczny Samorząd” – etap II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT SKIERNIEWICKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750147780

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Konstytucji 3 Maja 6

1.5.2.) Miejscowość: Skierniewice

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-100

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiat-skierniewice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiat-skierniewice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiatskierniewice.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach grantu „Cyberbezpieczny Samorząd” – etap II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b07eca29-7b1a-49ec-b739-34b54bba5469

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00331460

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00051709/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach grantu „Cyberbezpieczny Samorząd” – etap II

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Wzmocnienie systemu Cyberbezpieczeństwa w Starostwie Powiatowym w Skierniewicach uwzględniając rozwiązania organizacyjne, kompetencyjne i techniczne konkursu grantowego Cyberbezpieczny Samorząd

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00294402

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OKR.272.7.2026.DS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest:
a) dostawa serwera backupowego - fabrycznie nowego, nieużywanego serwera klasy enterprise, przeznaczonego do pracy w środowisku serwerowym Zamawiającego. Serwer będzie wykorzystywany do obsługi systemów kopii zapasowych w infrastrukturze Zamawiającego. Dostarczony serwer musi być kompletny, gotowy do pracy i spełniać wymagania techniczne określone w Załączniku nr 1.1 do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia”;
b) dostawa systemu operacyjnego serwera - licencja musi uprawniać do uruchamiania serwerowego systemu operacyjnego w środowisku fizycznym jednego serwera i dwóch wirtualnych środowisk serwerowego systemu operacyjnego. Serwerowy system operacyjny musi posiadać wbudowane cechy wskazane w Załączniku nr 1.1 do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia”;
c) dostawa macierzy do kopii zapasowych – dostawa fabrycznie nowego, nieużywanego urządzenia deduplikacyjnego, przeznaczonego do backupu danych. Urządzenie przeznaczone będzie do realizacji kopii zapasowych i przechowywania danych w środowisku Zamawiającego wraz z kompletem dysków i akcesoriów montażowych. Dostarczona macierz musi być kompletna, gotowa do pracy, ma zostać zainstalowana i skonfigurowana oraz spełniać wymagania techniczne określone w Załączniku nr 1.1 do SWZ „Opis przedmiotu zamówienia”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30233100-2 - Komputerowe jednostki do przechowywania

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

48218000-9 - Pakiety oprogramowania zarządzającego licencjami

51611100-9 - Usługi instalowania urządzeń komputerowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 119167,32 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 164820,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 119167,32 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Simple Technology Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5252698184

7.3.3) Ulica: Przerwana 11A lok. 1

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-484

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 119167,32 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-08-27
2026-07-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy