Przebudowa placu zabaw w Barczkowicach
Gmina Kamieńsk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00331532
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00331532/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-08 16:34
- Lokalizacja
- Kamieńsk, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3a680654-56d9-4094-9c98-3469cfe0d403
- Identyfikator
- 7722260719
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00331532 z dnia 2026-07-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa placu zabaw w Barczkowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kamieńsk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648280
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wieluńska 50
1.5.2.) Miejscowość: Kamieńsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-360
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@kamiensk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.kamiensk.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kamiensk.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa placu zabaw w Barczkowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3a680654-56d9-4094-9c98-3469cfe0d403
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00331532
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043542/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Przebudowa placu zabawa w Barczkowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00273453
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIOŚZP.271.1.8.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 216214,76 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Przebudowa placu zabaw
w Barczkowicach” wraz z obsługą geodezyjną.
Szczegółowy opis Przedmiotu umowy został zawarty w dokumentacji projektowej (projekt budowlany, techniczny i wykonawczy), przedmiarze robót oraz STWiOR stanowiących załącznik do niniejszej umowy.
Zamawiający informuje, iż dokonuje następujących zmian w stosunku do załączonej dokumentacji projektowej oraz STWiOR:
1) zmiana nawierzchni z płyt EPDM na nawierzchnię z poliuretanu – wylewaną na tłuczniu,
2) opis urządzenia 8614 otrzymuje następujące brzmienie:
„Materiały:
* Słupy: z drewna drzew iglastych (świerk skandynawski) o przekroju 90x90 mm, bezrdzeniowe, klejone warstwowo klejami poliuretanowymi całkowicie odpornymi na wilgoć. Drewno poddane trzyetapowemu procesowi impregnacji. Słupy mocowane do gruntu za pośrednictwem stalowych kotew cynkowanych proszkowo i malowanych proszkowo.
* Dach: z połączenia metalowej blachy kształtowanej metodą gięcia postępowego oraz elementów z rotomoldingu lub z płyty WDPE/HPL.
* Dach z iglicą: Cały komponent wraz z iglicą i dolną częścią dachu ≈ 3,8 m wysokości. Iglica ze stalowego pręta o średnicy 42,4 mm, zabezpieczonego przed korozją przez malowanie proszkowe i cynkowanie proszkowe. Stożkowy dach oraz jego podstawa z polietylenu LDPE formowanego metodą rotomouldingu lub z płyt HDPE łączonych odpowiednio w sposób stożkowy.
* Arkady: wykonane metodą rotomouldingu z materiału typu LDPE lub z płyt HDPE.
* Ścianki: z kolorowego trójwarstwowego polietylenu HDPE o grubości 15 mm.
* Podesty: z antypoślizgowej płyty HPL o grubości 18 mm w kolorze antracytowym, cechującej się maksymalną odpornością na czynniki środowiskowe i wysokej klasy odpornością na ścieranie.
* Drążki, drabinki i poręcze: wykonane ze stali nierdzewnej AISI304, rura o średnicy min. 33,7 x 2,0 mm. Montowane do słupa za pomocą dedykowanych łączników z mocnych stopów aluminiowych. Aluminium zabezpieczone antykorozyjnie w procesie kataforezy oraz malowania proszkowego farbami poliestrowymi, odpornymi na UV z atestem QUALICOAT lub za pomocą spawania oraz skręcania nierdzewnymi śrubami.
* Most zwodzony - stanowiący wejście na zestaw. Boki mostu z płyty polietylenowej HDPE o grubości 15 mm, a podest mostu z antypoślizgowej płyty HPL hexa w kolorze antracytowym o grubości 18mm. Kamienie wspianczkowe ułatwiające wspinanie z mieszanki kruszyw i kolorowych żywic poliestrowych. Drabinki z rury o średnicy 33,7mm, ze stali nierdzewnej AISI 304, oczyszczonej w procesie szkiełkowania.
* Ślizgawki: otwarte, modułowe, polietylenowe, z rotomouldingu z materiału typu LDPE.
* Skałka wspinaczkowa: z antypoślizgowej płyty HPL o grubości 13 mm.
* Siatki: z liny polipropylenowej typu PP-multisplit o średnicy 16 mm z rdzeniem stalowym.
* Moduł skanimacja: wykonany z poliwęglanu o grubości 3 mm, zadrukowanego odpowiednio by otrzymać efekt ruchu, oraz z polietylenu HDPE o grubości 12 mm. Mechanizm umieszczony w ramie z rotomoldingu lub ze stali na polietylenowej płycie HDPE o grubości 15 mm, odpornej na UV i zewnętrzne warunki atmoferyczne.
* Lustro: wypukłe powodujące zniekształcenie sylwetki poprzez jej rozszerzenie, zaokrąglenie. Lustro z blachy ze stali nierdzewnej AISI 304 polerowanej w celu uzyskania efektu lustra. Rama lustra oraz panel, na którym umieszczono lustro z płyty polietylonej HDPE o grubości 15 mm odpornej na UV i zewnętrne warunki atmoferyczne.
* Okiennica z poliwęglanem - Okiennica z polietylenu LDPE z rotomouldingu lub z płyt HDPE. Wewnątrz okiennicy płyty z poliwęglanu 6mm, bezpośrednio zadrukowane odpowiednią grafiką odpowiadającą tematyce zamków.
* Panel z grą – panel z płyty polietylonej HDPE o grubości 15 mm odpornej na UV i zewnętrzne warunki atmoferyczne.
* Balkon: z blachy o grubości min. 2 mm, zabezpieczonej przed korozją przez cynkowanie proszkowe i malowanie proszkowe farbami poliestrowymi, odpornymi na UV z atestem QUALICOAT, a także z rotomoldingu lub z płyt HDPE.
* Wszystkie śruby narażone na działanie warunków atmosferycznych ze stali nierdzewnej.”
Zamawiający dopuszcza tolerancję parametrów urządzeń wskazanych w dokumentacji projektowej na poziomie +/- 10 %.
Uwaga:
Z uwagi na przyjęty charakter wynagrodzenia Wykonawcy (ryczałt) przedmiary robot pełnią wyłącznie funkcję informacyjną i nie stanowią podstawy do obliczenia ceny przez Wykonawcę.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z informacją o kwocie przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia z dnia 2 czerwca 2026 r., Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę w wysokości: 194.500,00 zł brutto.W przedmiotowym postępowaniu oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 314000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 339187,88 PLN
| 2026-07-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |