Budowa dojazdu pożarowego nr 47 Leśnictwo Lipie Góry

NADLEŚNICTWO KOŁO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00331636
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00331636/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-09 06:56
Lokalizacja
Izbica Kujawska, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-40621eb6-6dc4-462f-85a8-88420c16be99
Identyfikator
8890002214
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty na placu budowyFundamentowanie drógRoboty budowlane w zakresie dróg jednopasmowych

Wykonawcy

1 przyznane

JAN STASZAKBrzeźno, PL · lot 0
1 541 383,06 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00331636 z dnia 2026-07-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa dojazdu pożarowego nr 47 Leśnictwo Lipie Góry

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO KOŁO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910508518

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gaj Stolarski 2

1.5.2.) Miejscowość: Izbica Kujawska

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-865

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 542865084

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kolo@poznan.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://kolo.poznan.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-40621eb6-6dc4-462f-85a8-88420c16be99

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa dojazdu pożarowego nr 47 Leśnictwo Lipie Góry

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-40621eb6-6dc4-462f-85a8-88420c16be99

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00331636

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00167803/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa dojazdu pożarowego nr 47 L. Lipie Góry

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00245029

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.9.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót polegających na wykonaniu zamierzenia budowalnego pn. „Budowa dojazdu pożarowego nr 47 – Leśnictwo Lipie Góry”, wg. projektu budowlanego „Budowa drogi - dojazd poż. nr 47 L. Lipie Góry„
Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia jest teren Leśnictwa Lipie Góry, na działkach oznaczonych nr. ewid.: 5112, 5113, 5124, 5125, w obrębie Korzecznik i obrębie Kiejsze, gm. Babiak.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w załączniku nr 10 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) udostępniony na stronie internetowej prowadzonego postępowania pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-40621eb6-6dc4-462f-85a8-88420c16be99

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

45233225-2 - Roboty budowlane w zakresie dróg jednopasmowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1541383,06 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1831481,59 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1541383,06 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU TRANSJAN Jan Staszak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6651098575

7.3.3) Ulica: Brzeźno, ul. Miodowa 32

7.3.4) Miejscowość: Krzymów

7.3.5) Kod pocztowy: 62-513

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1541383,06 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane