Dzierżawa systemu monitorującego temperaturę i wilgotność we wszystkich jednostkach organizacyjnych Zamawiającego wraz z pełną obsługą serwisową.
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gdańsku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00331671
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00331671/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-09 07:37
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fe688b04-0bce-4321-9724-72c6ff26d0b5
- Identyfikator
- 9570743487
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00331671 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dzierżawa systemu monitorującego temperaturę i wilgotność we wszystkich jednostkach organizacyjnych Zamawiającego wraz z pełną obsługą serwisową.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gdańsku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000297715
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Józefa Hoene Wrońskiego 4
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-210
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 58 308 17 12
1.5.8.) Numer faksu: +48 58 308 17 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@krew.gda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.krew.gda.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://rckikgdansk.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dzierżawa systemu monitorującego temperaturę i wilgotność we wszystkich jednostkach organizacyjnych Zamawiającego wraz z pełną obsługą serwisową.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fe688b04-0bce-4321-9724-72c6ff26d0b5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00331671
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041689/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.9 Dzierżawa systemu monitorującego temperaturę i wilgotność we wszystkich jednostkach organizacyjnych Zamawiającego wraz z pełną obsługą serwisową
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00234425
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.2511.8.26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa systemu monitorującego temperaturę i wilgotność w siedzibie głównej Zamawiającego oraz w podległych Terenowych Oddziałach oraz wykonanie obsługi serwisowej (technicznej i informatycznej) dzierżawionego systemu do zdalnego monitoringu temperatury i wilgotności wraz z przeprowadzeniem corocznej walidacji systemu i kalibracji czujników oraz wykonanie na zlecenie Zamawiającego rozbudowy i modyfikacji systemu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 38931000-0 - Testery temperatury i wilgotności
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
38126300-7 - Aparatura do obserwacji powierzchniowej temperatury lub wilgotności
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.| 2026-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |