„Dostawa i instalacja rozwiązań IT w ramach projektu grantowego „Zwiększenie zakresu cyberbezpieczeństwa w gminie Jerzmanowice-Przeginia”
Gmina Jerzmanowice-Przeginia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00331706
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00331706/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-09 07:53
- Lokalizacja
- Jerzmanowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-45cf6573-8032-4c7f-8642-b4e2f506389e
- Identyfikator
- 6772019451
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00331706 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa i instalacja rozwiązań IT w ramach projektu grantowego „Zwiększenie zakresu cyberbezpieczeństwa w gminie Jerzmanowice-Przeginia”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jerzmanowice-Przeginia
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6772019451
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rajska 22
1.5.2.) Miejscowość: Jerzmanowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-048
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@jerzmanowice-przeginia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.jerzmanowice-przeginia.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-45cf6573-8032-4c7f-8642-b4e2f506389e1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dostawa i instalacja rozwiązań IT w ramach projektu grantowego „Zwiększenie zakresu cyberbezpieczeństwa w gminie Jerzmanowice-Przeginia”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-45cf6573-8032-4c7f-8642-b4e2f506389e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00331706
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00117029/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa sprzetu technicznego w ramach zwiększenia cyberbezpieczeństwa w Gminie Jerzmanowice-Przeginia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy (FERC) - Zwiększenie zakresu cyberbezpieczeństwa w gminie Jerzmanowice- Przeginia2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00296846
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.1.4.2026.AK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn.: „Dostawa i instalacja rozwiązań IT w ramach projektu grantowego „Zwiększenie zakresu cyberbezpieczeństwa w gminie Jerzmanowice-Przeginia”” realizowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy (FERC), Priorytet II Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego (EFRR), NumerFERC.02.02-CS.01-001/23/1675/ FERC.02.02-CS.01-001/23/2024, które swoim zakresem obejmuje:
1) Serwer - szt. 1
2) NAS macierz sieciowa – szt. 1
3) Switch zarządzalny – szt. 1
4) UPS 750 – szt. 3
5) UPS 950 – szt. 6
6) UPS 15 – szt.1
7) Zasilacz awaryjny UPS 3000VA – szt.1
8) Biblioteka taśmowa – szt.1
9) Serwer z oprogramowaniem – szt.1
10) Dyski NAS 2x4TB– szt. 1
11) Zasilacz awaryjny UPS 3000VA – szt.1
12) Zasilacz UPS pod stacje robocze – szt. 10
13) Serwer wraz z win serwer CAL – szt. 1
14) Serwer NAS – szt. 1
15) Dysk NAS 8TB – szt. 6
16) Zasilacz awaryjny UPS 10000 – szt. 1
17) Oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych – szt. 10
18) Oprogramowanie systemu kopii rozproszonych – szt. 2
19) Serwer – szt. 1
20) Macierz dyskowa Data Center – szt. 1.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30233160-0 - Jednostki pamięci taśmowej
35120000-1 - Systemy i urządzenia nadzoru i bezpieczeństwa
48620000-0 - Systemy operacyjne
48710000-8 - Pakiety oprogramowania do kopii zapasowych i odzyskiwania
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
48782000-3 - Pakiety oprogramowania do zarządzania przechowywaniem
48823000-3 - Serwery plików
48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe
72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania
72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne: art. 255 pkt 6 ustawy Pzp – „postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego”Uzasadnienie faktyczne: Po otwarciu ofert Zamawiający stwierdził występowanie istotnych rozbieżności w dokumentacji postępowania dotyczącej opisu przedmiotu zamówienia w zakresie urządzeń typu UPS.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 608850,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 608850,00 PLN
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zgodnie z art. 255 pkt 6 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli postępowanie jest obarczone niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.| 2026-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |