Kampania informacyjno-edukacyjna kształtująca świadomość ekologiczną dla projektu „Ochrona cennego przyrodniczo obszaru Pustyni Błędowskiej oraz jego promocja – etap II.
GMINA KLUCZE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00331715
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00331715/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-09 07:55
- Lokalizacja
- Klucze, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d15c752c-ace0-42d3-9e1b-fc20b40c1b1d
- Identyfikator
- 6371998059
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00331715 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kampania informacyjno-edukacyjna kształtująca świadomość ekologiczną dla projektu „Ochrona cennego przyrodniczo obszaru Pustyni Błędowskiej oraz jego promocja – etap II.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KLUCZE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257972
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Partyzantów 1
1.5.2.) Miejscowość: Klucze
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-310
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.8.) Numer faksu: 0326428052
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@gmina-klucze.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gmina-klucze.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/gmina-klucze1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kampania informacyjno-edukacyjna kształtująca świadomość ekologiczną dla projektu „Ochrona cennego przyrodniczo obszaru Pustyni Błędowskiej oraz jego promocja – etap II.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d15c752c-ace0-42d3-9e1b-fc20b40c1b1d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00331715
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00035357/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Kampania informacyjno-edukacyjna kształtująca świadomość ekologiczną dla projektu „Ochrona cennego przyrodniczo obszaru Pustyni Błędowskiej oraz jego promocja - etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Dofinansowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 - Priorytet 8. Fundusze europejskie dla sprawiedliwej transformacji Małopolski Zachodniej, działanie 8.14 Transformacja klimatyczna, typ projektu B Ochrona przyrody i różnorodności biologiczne.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00308319
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.20.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 162000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest:
Przedmiotem zamówienia jest zrealizowanie usługi pn.: Kampanię informacyjno-edukacyjną kształtująca świadomość ekologiczną dla projektu „Ochrona cennego przyrodniczo obszaru Pustyni Błędowskiej oraz jego promocja – etap II.”
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa realizacja kampanii edukacyjno informacyjnej dla projektu: „Ochrona cennego przyrodniczo obszaru Pustyni Błędowskiej oraz jego promocja – etap II”, dofinansowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 - Priorytet 8. Fundusze europejskie dla sprawiedliwej transformacji Małopolski Zachodniej, działanie 8.14 Transformacja klimatyczna, typ projektu B Ochrona przyrody i różnorodności biologiczne. Wyżej wymieniona kampania i tym samym zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1. Organizację 12 warsztatów edukacyjnych dla uczniów szkół podstawowych.
2. Organizację ogólnodostępnego warsztatu edukacyjnych o charakterze otwartym dla mieszkańców i turystów.
3. Opracowanie, skład i wydruk 10 000 sztuk folderu edukacyjnego oraz dostarczenie ich do siedziby Zamawiającego.
4. Opracowanie minimum dwóch scenariuszy lekcji / ścieżki edukacyjnej opartych na trasach terenowych, zgodnie z DW.
5. Wykonanie dokumentacji fotograficznej realizowanych wydarzeń terenowych.
6. Pełną obsługę organizacyjno logistyczną zajęć terenowych, w tym m.in. wymagany transport, pakiet żywieniowy dla uczestników, materiały dydaktyczne, obsługę stanowisk edukacyjnych.
Szczegółowy opis w/w działań, w tym: m.in.: założenia kampanii, wymagane treści edukacyjne, zakres merytoryczny, wykaz pojęć i definicji, zasady i założenia prowadzenia zajęć, wymagania terminologiczne, założenia i wytyczne do opracowania wymaganych publikacji i narzędzi dydaktycznych — znajdują się wyłącznie w DW
Na szczegółowy opis przedmiotu zamówienia składają się ściśle ze sobą związane następujące załączniki:
a) OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
b) Dokument „Kampania informacyjno-edukacyjna kształtująca świadomość ekologiczną dla projektu „Ochrona cennego przyrodniczo obszaru Pustyni Błędowskiej oraz jego promocja – etap II”,
c) załącznik nr 1 do niniejszego dokumentu - Ogólnodostępny warsztat edukacyjny o charakterze otwartym - wymagane stanowiska edukacyjne i eksperckie wraz z minimalnym zakresem wyposażenia i merytoryki,
d) Projekty tablic edukacyjnych
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80540000-1 - Usługi szkolenia w dziedzinie środowiska naturalnego
79342200-5 - Usługi w zakresie promocji
79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane
79960000-1 - Usługi fotograficzne i pomocnicze
60140000-1 - Nieregularny transport osób
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie na podstawie art. 255 ust. 2) ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz.U. z 2026r. poz.793), zwanej dalej „ustawą Prawo Zamówień Publicznych”, wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.U z a s a d n i e n i e f a k t y c z n e.
Zamawiający unieważnia wyżej oznaczone postępowanie na podstawie art. 255 ust. 2) ustawy Prawo Zamówień Publicznych (tj. Dz.U. z 2026r. poz.793), ponieważ została złożona jedna oferta, która podlegała odrzuceniu.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
| 2026-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |