Zorganizowanie i przeprowadzenie szkoleń zawodowych dla grupy młodszej 15-18 lat w projekcie „Młodzi na PLUS” dla uczestników z jednostek podległych PWK OHP
Podkarpacka Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00331726
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00331726/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-09 07:57
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6799698d-1ffc-40b1-be4a-36971ea4669b
- Identyfikator
- 8131294791
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolenia zawodowego
Wykonawcy
4 przyznane
EDMUND KWIDZIŃSKIWejherowo, PL · lot 0
15 920 PLNEDMUND KWIDZIŃSKIWejherowo, PL · lot 1
53 760 PLNEDMUND KWIDZIŃSKIWejherowo, PL · lot 2
49 920 PLNLOVEBIKE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSomianka, PL · lot 3
45 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00331726 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zorganizowanie i przeprowadzenie szkoleń zawodowych dla grupy młodszej 15-18 lat w projekcie „Młodzi na PLUS” dla uczestników z jednostek podległych PWK OHP
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Podkarpacka Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001036974
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Józefa Piłsudskiego 31
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-074
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: 17 852 39 10
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@podkarpacka.ohp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.podkarpacka.ohp.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6799698d-1ffc-40b1-be4a-36971ea4669b1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zorganizowanie i przeprowadzenie szkoleń zawodowych dla grupy młodszej 15-18 lat w projekcie „Młodzi na PLUS” dla uczestników z jednostek podległych PWK OHP2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6799698d-1ffc-40b1-be4a-36971ea4669b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00331726
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00088431/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Szkolenia zawodowe - grupa wiekowa 15-18 lat
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
"Młodzi na PLUS" - Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00185685
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PWK.ZA.271.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 190212,64 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Monoporcje – Candy Bar Boho (słodki stół) – grupa wiekowa 15-18 latMiejsce realizacji OSiW OHP w Iwoniczu
Szkolenie realizowane będzie w wymiarze 40 godzin dydaktycznych (po 45 minut), realizowanych w ciągu 5 kolejnych dni szkoleniowych, tj. 5 dni × 8 godzin dydaktycznych dziennie.
Zamawiający zapewnia uczestnikom wyżywienie i 5 dniowy pobyt w OSiW Iwonicz.
Wykonawcom zostaną udostępnione nieodpłatnie sale w Ośrodku Szkolenia i Wychowania
w Iwoniczu, w których będą realizowane zajęcia szkoleniowe.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
4.5.5.) Wartość części: 11250 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Kuchnia śródziemnomorska – grupa wiekowa 15-18 latMiejsce realizacji OSiW OHP w Iwoniczu
Szkolenie realizowane będzie w wymiarze 40 godzin dydaktycznych (po 45 minut), realizowanych w ciągu 5 kolejnych dni szkoleniowych, tj. 5 dni × 8 godzin dydaktycznych dziennie.
Zamawiający zapewnia uczestnikom wyżywienie i 5 dniowy pobyt w OSiW Iwonicz.
Wykonawcom zostaną udostępnione nieodpłatnie sale w Ośrodku Szkolenia i Wychowania
w Iwoniczu, w których będą realizowane zajęcia szkoleniowe.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
4.5.5.) Wartość części: 58805,44 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Podstawy barberingu – grupa wiekowa 15-18 latMiejsce realizacji OSiW OHP w Iwoniczu
Szkolenie realizowane będzie w wymiarze 40 godzin dydaktycznych (po 45 minut), realizowanych w ciągu 5 kolejnych dni szkoleniowych, tj. 5 dni × 8 godzin dydaktycznych dziennie.
Zamawiający zapewnia uczestnikom wyżywienie i 5 dniowy pobyt w OSiW Iwonicz.
Wykonawcom zostaną udostępnione nieodpłatnie sale w Ośrodku Szkolenia i Wychowania
w Iwoniczu, w których będą realizowane zajęcia szkoleniowe.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
4.5.5.) Wartość części: 70192,20 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Serwisowanie i naprawa rowerów – grupa wiekowa 15-18 latMiejsce realizacji OSiW OHP w Iwoniczu
Szkolenie realizowane będzie w wymiarze 40 godzin dydaktycznych (po 45 minut), realizowanych w ciągu 5 kolejnych dni szkoleniowych, tj. 5 dni × 8 godzin dydaktycznych dziennie.
Zamawiający zapewnia uczestnikom wyżywienie i 5 dniowy pobyt w OSiW Iwonicz.
Wykonawcom zostaną udostępnione nieodpłatnie sale w Ośrodku Szkolenia i Wychowania
w Iwoniczu, w których będą realizowane zajęcia szkoleniowe.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
4.5.5.) Wartość części: 49965 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 11520 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 20900 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 15920 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: O.K. Ośrodkiem Kursów Edmund Kwidziński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 190602540
7.3.3) Ulica: Sobieskiego 217
7.3.4) Miejscowość: Wejherowo
7.3.5) Kod pocztowy: 84-200
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 15920 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 53760 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 53760 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 53760 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: O.K. Ośrodek Kursów Edmund Kwidziński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 190602540
7.3.3) Ulica: Sobieskiego 217
7.3.4) Miejscowość: Wejherowo
7.3.5) Kod pocztowy: 84-200
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 53760 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 31122 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 77493 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 49920 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: O.K. Ośrodek Kursów Edmund Kwidziński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 190602540
7.3.3) Ulica: Sobieskiego 217
7.3.4) Miejscowość: Wejherowo
7.3.5) Kod pocztowy: 84-200
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 49920 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 21920 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 45000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 45000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LOVEBIKE Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 361147568
7.3.3) Ulica: Trzech Sosen 6
7.3.4) Miejscowość: Somianka
7.3.5) Kod pocztowy: 07-203
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 45000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
| 2026-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |