Konserwacja wraz z wymianą materiałów eksploatacyjnych urządzeń podczyszczających przy DW administrowanych przez ZDW w Zielonej Górze Zad. 1 – RDWZG Zad. 2 – RDWK Zad. 3 – RDWKŁ
Województwo Lubuskie - Zarząd Dróg Wojewódzkich
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00331838
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00331838/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-09 08:21
- Lokalizacja
- Zielona Góra, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-958867ad-134d-461c-90c5-404999351edd
- Identyfikator
- 9730590332
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi czyszczenia i opróżniania kanałów ściekowychUsługi usuwania osadów
Wykonawcy
3 przyznane
EKO - JAWOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJaworzno, PL · lot 0
159 754,8 PLNEKOSERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ USŁUGI SPÓŁKA KOMANDYTOWARzeszów, PL · lot 1
179 986,44 PLNEKOSERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ USŁUGI SPÓŁKA KOMANDYTOWARzeszów, PL · lot 2
215 467,8 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00331838 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Konserwacja wraz z wymianą materiałów eksploatacyjnych urządzeń podczyszczających przy DW administrowanych przez ZDW w Zielonej Górze
Zad. 1 – RDWZG
Zad. 2 – RDWK
Zad. 3 – RDWKŁ
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Lubuskie - Zarząd Dróg Wojewódzkich
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 006092820
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Niepodległości 32
1.5.2.) Miejscowość: Zielona Góra
1.5.3.) Kod pocztowy: 65-042
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: +48683280300
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdw@zdw.zgora.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw.zgora.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-958867ad-134d-461c-90c5-404999351edd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Konserwacja wraz z wymianą materiałów eksploatacyjnych urządzeń podczyszczających przy DW administrowanych przez ZDW w Zielonej GórzeZad. 1 – RDWZG
Zad. 2 – RDWK
Zad. 3 – RDWKŁ
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-958867ad-134d-461c-90c5-404999351edd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00331838
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00098799/21/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.10 Konserwacja wraz z wymianą materiałów eksploatacyjnych urządzeń podczyszczających przy dr woj. administrowanych przez ZDW
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00232809
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP.2910.34.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 472850,28 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres zamówienia obejmuje:a) Czyszczenie separatorów i osadników oraz urządzeń wchodzących w ich skład,
b) Przegląd eksploatacyjny separatorów i osadników oraz urządzeń wchodzących
w ich skład m.in. studni chłonnych,
c) Przegląd budowlany urządzeń służących ochronie środowiska (układu podczyszczania ścieków) zgodnie z obowiązującymi przepisami w ustawie Prawo budowlane.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania techniczne określone zostały w Rozdziale III SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90640000-5 - Usługi czyszczenia i opróżniania kanałów ściekowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90513600-2 - Usługi usuwania osadów
4.5.5.) Wartość części: 149310,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres zamówienia obejmuje:a) Przegląd eksploatacyjny separatorów i osadników oraz urządzeń wchodzących w ich skład m.in. studni chłonnych (termin wykonania – na podstawie zlecenia Zamawiającego),
b) Czyszczenie separatorów i osadników oraz urządzeń wchodzących w ich skład (termin, lokalizacja i ilość na zlecenie Zamawiającego,
c) Przegląd budowlany separatorów i osadników oraz urządzeń wchodzących w ich skład zgodnie z obowiązującą ustawą prawo budowlane,
d) Wymiana materiałów eksploatacyjnych separatorów oraz współpracujących z nimi osadników (na zlecenie Zamawiającego)
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania techniczne określone zostały w Rozdziale III SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90640000-5 - Usługi czyszczenia i opróżniania kanałów ściekowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90513600-2 - Usługi usuwania osadów
4.5.5.) Wartość części: 135990,28 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres zamówienia obejmuje:a) czyszczenie separatorów i osadników oraz urządzeń wchodzących w ich skład (termin sierpień/wrzesień 2026r.),
b) przegląd eksploatacyjny (termin czerwiec/lipiec 2026r. i wrzesień/październik 2026r.),
c) przegląd budowlany (okresowy) urządzeń służących ochronie środowiska (układu podczyszczania ścieków)
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania techniczne określone zostały w Rozdziale III SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90640000-5 - Usługi czyszczenia i opróżniania kanałów ściekowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90513600-2 - Usługi usuwania osadów
4.5.5.) Wartość części: 187550,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 159754,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 218523,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 159754,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EKO-JAWOR Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: regon: 360182255
7.3.3) Ulica: Dąbrowska 22a
7.3.4) Miejscowość: Jaworzno
7.3.5) Kod pocztowy: 43-600
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 159754,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 179986,44 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 179986,04 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 179986,44 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EKOSERVICE Sp. z o.o. Usługi Sp. k
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 369705430
7.3.3) Ulica: Pl. Kilińskiego 2
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.5) Kod pocztowy: 35-005
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 179986,44 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 215467,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 215467,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 215467,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EKOSERVICE Sp. z o.o. Usługi Sp. k
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 369705430
7.3.3) Ulica: Pl. Kilińskiego 2,
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.5) Kod pocztowy: 35-005
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 215467,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1. Pełna nazwa zamówienia:Konserwacja wraz z wymianą materiałów eksploatacyjnych urządzeń podczyszczających przy drogach wojewódzkich
administrowanych przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Zielonej Górze
Zadanie nr 1 – Rejon Dróg Wojewódzkich w Zielonej Górze
Zadanie nr 2 – Rejon Dróg Wojewódzkich w Kożuchowie
Zadanie nr 3 – Rejon Dróg Wojewódzkich w Kłodawie
2. Termin wykonania zamówienia;
Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia w terminie: od dnia podpisana umowy do dnia 31.12 2026 r. – DOTYCZY KAŻDEGO ZADANIA
3. DOTYCZY ZADANIA NR 1:
1. Uzupełnienie do sekcji IV-PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA, pkt 4.5.5) : Wartość części: 149 310,00 zł, w tym: 1) zakres podstawowy: 83 790,00 zł, 2) zakres opcjonalny: 65 520,00 zł;
2. Uzupełnienie do sekcji VIII UMOWA, pkt 8.2) : Wartość umowy: 159 754,80 zł brutto, w tym: 1) zakres podstawowy: 113 358,00 zł brutto, 2) zakres opcjonalny: 46 396,80 zł brutto;
| 2026-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |