Zakup i dostawa fabrycznie nowego samochodu co najmniej 8-osobowego na potrzeby Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy
Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga Południe
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00331889
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00331889/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-09 08:31
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4d543ac1-9f20-400c-88b3-9c6717f878f3
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00331889 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa fabrycznie nowego samochodu co najmniej 8-osobowego na potrzeby Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga Południe
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wiatraczna 11
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 04-366
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ops-pragapoludnie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ops-pragapoludnie.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4d543ac1-9f20-400c-88b3-9c6717f878f31.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i dostawa fabrycznie nowego samochodu co najmniej 8-osobowego na potrzeby Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4d543ac1-9f20-400c-88b3-9c6717f878f3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00331889
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00108016/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 ZAKUP SAMOCHODU NA POTRZEBY OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ DZIELNICY PRAGA-POŁUDNIE M.ST. WARSZAWY
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00256909
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Zakup i dostawa fabrycznie nowego samochodu co najmniej 8-osobowego na potrzeby Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy.
Samochód musi spełniać wymagania techniczne określone przez obowiązujące w Polsce przepisy dla pojazdów poruszających się po drogach publicznych, w tym warunki techniczne wynikające z ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (Dz.U. z 2024 r. poz. 1251) oraz rozporządzeń wykonawczych do tej ustawy, w tym posiadać homologację, wystawioną zgodnie z ustawą z dnia 14 kwietnia 2023 r. o systemach homologacji pojazdów oraz ich wyposażenia (Dz. U. poz. 919).
Samochód musi być fabrycznie nowy, nieuszkodzony, musi spełniać obowiązujące przepisy i normy, być wolny od wad fizycznych i prawnych, praw osób trzecich, nie może toczyć się względem niego żadne postępowanie, a także nie może być przedmiotem zabezpieczenia.
Wymagania sprzętowe i warunki techniczne przedmiotu zamówienia zostały określone w Załączniku nr 6 do SWZ - OPZ.
Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia oraz warunki płatności zostały określone we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Minimalne wymagania w zakresie gwarancji:
- okres gwarancji na wnętrze pojazdu, silnik oraz zabudowę tj. okres gwarancji mechanicznej producenta na pojazd – nie krótszy niż 24 miesiące;
- okres gwarancji na perforację blach nadwozia i podwozia – nie krótszy niż 72 miesiące.
Niespełnienie powyższych wymagań skutkuje odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Ww. okresy gwarancji stanowią kryterium oceny ofert wskazane w Rozdziale XV SWZ.
Miejsce dostawy i odbioru przedmiotu zamówienia:
Dostawa oraz odbiór pojazdu nastąpi na terenie m.st. Warszawy, w miejscu uzgodnionym przez Strony.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 187144,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 204426,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 187144,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: REN-CAR Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6420000429
7.3.3) Ulica: Gliwicka 190
7.3.4) Miejscowość: Rybnik
7.3.5) Kod pocztowy: 44-207
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 187144,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni
| 2026-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |