Zakup samochodu osobowego o napędzie hybrydowym typu plug-in dla Urzędu Miasta Białogard
MIASTO BIAŁOGARD - URZĄD MIASTA BIAŁOGARD
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00331914
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00331914/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-09 08:36
- Lokalizacja
- Białogard, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-75d29128-3395-4873-99b2-8638512293c3
- Identyfikator
- 6721001814
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00331914 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup samochodu osobowego o napędzie hybrydowym typu plug-in dla Urzędu Miasta Białogard
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO BIAŁOGARD - URZĄD MIASTA BIAŁOGARD
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920452
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 1 Maja 18
1.5.2.) Miejscowość: Białogard
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-200
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.7.) Numer telefonu: 943579100
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um.zamowienia.publiczne@bialogard.info
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.bialogard.info
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-75d29128-3395-4873-99b2-8638512293c31.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup samochodu osobowego o napędzie hybrydowym typu plug-in dla Urzędu Miasta Białogard2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-75d29128-3395-4873-99b2-8638512293c3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00331914
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00030414/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup samochodu osobowego o napędzie hybrydowym typu plug-in dla Urzędu Miasta Białogard
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00264956
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.1.16.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 184900,82 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup samochodu osobowego o napędzie hybrydowym typu plug-in dla Urzędu Miasta Białogard. w ramach realizacji projektu współfinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.
2. Wymagane warunki techniczne pojazdu:
1) Rok produkcji: fabrycznie nowy – 2026 r.
2) Nadwozie: 5-drzwiowy SUV
3) Ilość miejsc: min. 5
4) Dopuszczalna masa całkowita pojazdu (kg): max 3500 kg
5) Wymiary zewnętrzne – długość: min. 4600 mm
6) Wymiary zewnętrzne – szerokość min. 1850 mm
7) Prześwit – min. 185 mm
8) Felgi aluminiowe 20” w kolorze czarnym ze srebrnym wykończeniem
9) Opony 235/50 R20
10) Kolor lakieru – perłowy błyszczący biały
11) Łączna moc układu hybrydowego: min. 200 kW
12) Liczba cylindrów; 4 cylindry w rzędzie
13) Moc silnika elektrycznego: min. 150 kW
14) Moc silnika spalinowego: min. 105 kW
15) Mechanizm zaworów: 16-zaworowy DOHC
16) Pojemność skokowa silnika (cm3): min. 1900; max 3000
17) Rodzaj skrzyni biegów: bezstopniowa automatyczna (4x4)
18) Zawieszenie przednie - kolumna MacPhersona
19) Zawieszenie tylne wielowahaczowe
20) Pojemność baterii – min. 22 kWh
21) Norma emisji spalin - zgodnie z normą Euro 6 EB
22) Zasięg w trybie elektrycznym – min. 100 km
23) Elektryczny hamulec postojowy
24) Systemy wspomagania układu hamulcowego –ABS, EBD, (BAS / BA),
25) Systemy wspomagania układu kierowniczego - EPS (ASR / TCR / ASC)
26) System wspomagający pokonywanie podjazdów – HSA / HAC
27) Inteligentne wycieraczki z czujnikiem deszczu
28) Przednie i boczne poduszki powietrzne kierowcy i pasażera
29) Centralna poduszka powietrzna pomiędzy kierowcą a pasażerem w pierwszy rzędzie
30) Elektryczna regulacja fotela kierowcy i pasażera pierwszego rzędu siedzeń
31) Pamięć ustawień fotela kierowcy
32) Wentylowane fotele przednie
33) Podgrzewane fotele przednie
34) Podgrzewane skrajne siedzenia na tylnej kanapie
35) Tylna kanapa dzielona i składana w proporcji 60:40
36) Tapicerka skórzana szara (skóra naturalna i syntetyczna)
37) Podgrzewana kierownica
38) Elektrycznie składane i podgrzewane lusterka zewnętrzne
39) Lusterka zewnętrzne w kolorze czarnym
40) Automatycznie ściemniające lusterko wsteczne
41) Lusterko na osłonie przeciwsłonecznej kierowcy i pasażera
42) Przyciemniane szyby tylne
43) Elektrycznie unoszone drzwi bagażnika
44) Funkcja bezdotykowego otwierania drzwi bagażnika
45) Klimatyzacja automatyczna dwustrefowa
46) Immobilizer
47) System bezkluczykowego dostępu do samochodu
48) Uruchamianie silnika przyciskiem
49) Przednie i tylne czujniki parkowania
50) Kamera cofania
51) Monitor panoramiczny z systemem kamer 360 stopni (PVM)
52) Układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia z systemem wykrywania pieszych, rowerzystów i motocyklistów
53) System multimedialny z ekranem dotykowym z możliwością wyświetlania wybranych aplikacji po podłączeniu telefonu – Android Auto, Carplay
54) Nawigacja Connected z dodatkowym trybem offline
55) Kabel do ładowania na stacjach ładowania AC lub ładowarki ściennej o długości min. 7 m.
56) Okres gwarancji mechanicznej: min. 36 miesięcy.
57) Limit gwarancji mechanicznej: min. 100 tys. km.
58) Okres gwarancji na powłokę lakierniczą: min. 36 miesięcy
59) Odległość do autoryzowanej stacji serwisowej: max. 50 km od siedziby zamawiającego.
3. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia był fabrycznie nowy, wyprodukowany w 2026 roku, wolny od wad fizycznych i prawnych, roszczeń osób trzecich, oraz aby posiadał kompletną dokumentację pojazdu niezbędną do jego rejestracji oraz eksploatacji.
4. Zamawiający wymaga, aby dostarczony samochód spełniał następujące wymagania:
a) wymagania techniczne określone przez obowiązujące w Polsce przepisy dla pojazdów poruszających się po drogach publicznych, w tym warunki techniczne wynikające z ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2024 r. poz. 1251, z 2025 r. poz. 820, 1006, 1676, 1734, 1843, 1872, z 2026 r. poz. 180) oraz rozporządzeń wykonawczych do tej ustawy;
b) pojazd musi posiadać w języku polskim: instrukcję obsługi, książkę serwisową i gwarancyjną oraz inne niezbędne dokumenty wymagane prawem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 242000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 242000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 242000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Toyota Jankowscy Sp. Jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 321465472
7.3.3) Ulica: ul. Okrężna 4-6
7.3.4) Miejscowość: Koszalin
7.3.5) Kod pocztowy: 75-736
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 242000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 140 dni
| 2026-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |