Modernizacja nawierzchni na alei głównej (…), kontynuacja robót związanych z budową oświetlenia i światłowodu (…) renowacja mogił zbiorowych (…) na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie.
Zarząd Cmentarzy Komunalnych w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00332052
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00332052/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-09 09:01
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a7bb692c-3cf5-4b7e-85ae-f44f3cee4173
- Identyfikator
- 6762590500
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00332052 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja nawierzchni na alei głównej (…), kontynuacja robót związanych z budową oświetlenia i światłowodu (…) renowacja mogił zbiorowych (…) na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Cmentarzy Komunalnych w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387817787
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rakowicka 26
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-510
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zck-krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zck-krakow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a7bb692c-3cf5-4b7e-85ae-f44f3cee41731.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja nawierzchni na alei głównej (…), kontynuacja robót związanych z budową oświetlenia i światłowodu (…) renowacja mogił zbiorowych (…) na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a7bb692c-3cf5-4b7e-85ae-f44f3cee4173
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00332052
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00035997/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja infrastruktury na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00203104
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: P–3/TP/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1018432,53 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1. Przedmiotem zamówienia jest „Modernizacja nawierzchni na alei głównej (na odcinku między pasem 53 i 36) i na alejkach po wykonanej kanalizacji (odc. L50istn. - L65, L60 - L67), kontynuacja robót związanych z budową oświetlenia i światłowodu wzdłuż alei głównej oraz kontynuacja modernizacji alejek i renowacja mogił zbiorowych żołnierzy na Kwaterze Poległych z I wojny światowej - na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie”
3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w:
3.2.1. Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) (załącznik nr 3 do SWZ),
3.2.2. Dokumentacji (załącznik nr 4 do SWZ),
3.2.3. Projektowanych postanowieniach umowy (PPU) (załącznik nr 5 do SWZ),
3.2.4. Przedmiarach 3 szt. (załącznik nr 6 do SWZ – zawierający 3 przedmiary na poszczególne roboty), tj.:
3.2.4.1. Przedmiar nr 1 pn. „Remont alejek Cm. Rakowickiego” – przedmiar dot. modernizacji alei głównej, alejek przy portierni i alejek po kanalizacji + instalacje elektryczne (bez zasilania portierni, rozdzielnic, SO) + kanalizacja teletechniczna pod światłowód,
3.2.4.2. Przedmiar nr 2 pn. „Przedmiar instalacji elektrycznych” – przedmiar na pozostały zakres instalacji elektrycznych, tj. zasilanie portierni, rozdzielnice, SO,
3.2.4.3. Przedmiar nr 3 pn. „Modernizacja kwater legionowych i alejek Cm. Rakowice” – przedmiar na modernizację alejek i renowację mogił zbiorowych żołnierzy na Kwaterze Poległych z I wojny światowej,
3.2.5. Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB) (załącznik nr 7 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
34928500-3 - Oświetleniowy sprzęt uliczny
45453100-8 - Roboty renowacyjne
77314100-5 - Usługi w zakresie trawników
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1093332,24 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1093332,24 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1093332,24 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AG SYSTEM Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6772273586
7.3.3) Ulica: Senatorska 15
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 30-106
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Podwykonawca nr 1:
Konserwacja Zabytków
Jan Chodorowicz
ul. Ogrodowa 9, 34-400 Nowy Targ
adres korespondencyjny:
ul. Zdzisława Jachimeckiego 6A, 30-381 Kraków
NIP: 7352432587
REGON: 122561528
Jan Chodorowicz – właściciel firmy
Podwykonawca nr 2:
MARKFLOR Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
ul. Cechowa 127 A, Kraków
NIP 6791038610, REGON 350932876
Wojciech Gurgul, Wiceprezes Zarządu
Podwykonawca nr 3:
KORBUT TELEENERGETYKA Sp. z o.o.
ul. Sołtysowska 12 A/4; 31-589 Kraków
NIP 9452205171, REGON 366827233, KRS 0000669250
Katarzyna Górska, Członek Zarządu, KRS
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1093332,24 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-11-16| 2026-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |