Modernizacja budynków komunalnych w Wilkowie w zakresie remontu dachu

Gmina Głogów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00332069
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00332069/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-09 09:05
Lokalizacja
Głogów, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-667f5e3a-3b28-4dda-93eb-807190d39c12
Identyfikator
6931940487
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Naprawa dachówNaprawa i konserwacja dachówWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyWykonywanie pokryć dachowych

Wykonawcy

1 przyznane

Przemysław Walasiak Dekarstwo Usługi BudowlaneGrębocice, PL · lot 0
242 243 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00332069 z dnia 2026-07-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynków komunalnych w Wilkowie w zakresie remontu dachu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Głogów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647311

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piaskowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Głogów

1.5.3.) Kod pocztowy: 67-200

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: 76 836 55 55

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gminaglogow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gminaglogow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-667f5e3a-3b28-4dda-93eb-807190d39c12

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja budynków komunalnych w Wilkowie w zakresie remontu dachu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-667f5e3a-3b28-4dda-93eb-807190d39c12

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00332069

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00028560/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Modernizacja budynków komunalnych w Wilkowie w zakresie remontu dachu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00266282

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.7.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 228584,45 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Modernizacja budynków komunalnych w Wilkowie w zakresie remontu dachu”.
2. Lokalizacja inwestycji: Gmina Głogów, miejscowość: Wilków, ul. Spółdzielcza, działka o numerze ewidencyjnym 591/13, obręb: 0017 Wilków.
3. Główny zakres robót remontowych obejmował będzie dach istniejącego budynku mieszkalnego. Z uwagi na duże ubytki i uszkodzenia w pokryciu dachu, rynnach i instalacji odgromowej spowodowane zużyciem materiałów oraz działaniem czynników atmosferycznych niezbędne jest wykonanie robót budowanych polegających na wymianie tych elementów z zachowaniem niezmiennej formy, geometrii i wyglądu dachu. Roboty remontowe swoim zakresem będą obejmowały: - demontaż na czas prac elementów, tj. rur spustowych, rynien, instalacji odgromowej, - usuniecie istniejącego pokrycia z papy i oczyszczenie konstrukcji dachu, - skucie tynku i oczyszczenie istniejących kominów, - zabezpieczenie desek i uzupełnienie, - wykonanie przemurowania i otynkowania od zewnątrz kominów w kolorze elewacji z zachowaniem wszystkich istniejących, - wykonanie nowego pokrycia dachu z papy termozgrzewalnej koloru czarnego, - wykonanie nowych rynien – zgodnie z zaleceniami DWKZ z blachy tytanowo- cynkowej, - wykonanie nowej instalacji odgromowej wraz badaniami rezystancji uziemienia.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 (Dokumentacja techniczna) do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45261910-6 - Naprawa dachów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 242243,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 267021,29 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 242243,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przemysław Walasiak Dekarstwo Usługi Budowlane

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 368183892

7.3.3) Ulica: Kwielice 27

7.3.4) Miejscowość: Grębocice

7.3.5) Kod pocztowy: 59-150

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 242243,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2026-07-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane