KOMPLEKSOWE USŁUGI CATERINGOWE PODCZAS SZKOLEŃ REALIZOWANYCH PRZEZ ZAMAWIAJĄCEGO

Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00332078
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00332078/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-09 09:07
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-924ba5ba-1092-4453-870d-12fd5a5eb094
Identyfikator
5250011875
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi przygotowywania posiłkówUsługi dostarczania posiłkówUsługi podawania posiłków

Wykonawcy

1 przyznane

ŁUKASZ ROŚKatowice, PL · lot 0
188 119,49 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00332078 z dnia 2026-07-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
KOMPLEKSOWE USŁUGI CATERINGOWE PODCZAS SZKOLEŃ REALIZOWANYCH PRZEZ ZAMAWIAJĄCEGO

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000327830

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Marymoncka 32

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-968

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: aleksandra.bojarska@awf.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.awf.edu.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

KOMPLEKSOWE USŁUGI CATERINGOWE PODCZAS SZKOLEŃ REALIZOWANYCH PRZEZ ZAMAWIAJĄCEGO

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-924ba5ba-1092-4453-870d-12fd5a5eb094

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00332078

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Postępowanie prowadzone w ramach projektu: FERS.01.05-IP.08-0358/25-00 - „Zgrany zespół, mocna administracja w AWF Warszawa”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00291087

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamawiający przeprowadził dwa postępowania na usługę cateringową W 1postępowaniu wpłynęła jedna oferta. Oferta ta została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp z uwagi na niezgodność jej treści z warunkami zamówienia. Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Pzp w drugim złozono 3 oferty żadna z nich nie mogła zostać wybrana jako najkorzystniejsza - dwie oferty podlegały odrzuceniu, a cena kolejnej oferty przewyższała kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.
Przesłanka z art. 305 pkt 2 ustawy Pzp, uzasadniająca zastosowanie trybu zamówienia z wolnej ręki, została spełniona w związku z unieważnieniem postępowania , w którym wszystkie złożone oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. Pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione w stosunku do warunków określonych w tym postępowaniu.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZPZ.271.31.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 163735,19 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„KOMPLEKSOWE USŁUGI CATERINGOWE PODCZAS SZKOLEŃ REALIZOWANYCH PRZEZ ZAMAWIAJĄCEGO”. Zakres usługi to: przygotowanie, dostarczenie, serwowanie, sprzątnięcie po posiłkach (lunch) oraz zapewnienie całodziennej przerwy kawowej podczas szkoleń realizowanych przez Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

55320000-9 - Usługi podawania posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: La Ros Catering Łukasz Roś

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5291635590

7.3.3) Ulica: Ks. F. Ścigały 8a/22

7.3.4) Miejscowość: Katowice

7.3.5) Kod pocztowy: 40-208

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 188119,49 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-07-30
2026-07-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi