Malowanie korytarza w budynku Delegatury Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lesznie
Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00332101
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00332101/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-09 09:12
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a5ad5c35-8a4c-44e4-b149-fe499bff7459
- Identyfikator
- 7781012911
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00332101 z dnia 2026-07-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Malowanie korytarza w budynku Delegatury Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lesznie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000514331
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Niepodległości 16/18
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-713
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: anna.ozimek@poznan.uw.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.poznan.uw.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://poznan-uw.logintrade.net/zapytania_email,230845,8d440770d379046d8437fccd8c76fa77.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Malowanie korytarza w budynku Delegatury Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lesznie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a5ad5c35-8a4c-44e4-b149-fe499bff7459
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00332101
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00051435/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Malowanie korytarza w budynku Delegatury Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lesznie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00248391
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OA-VII.272.5.20.2026.14
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 65040,33 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest malowanie korytarza na I piętrze w budynku Delegatury Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lesznie.
2. Szczegółowy zakres robót budowlanych i sposób ich realizacji został określony: w opisie przedmiotu zamówienia, przedmiarze, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, które stanowią załącznik nr 4 do SWZ.
3. Prace nie ujęte w przedmiarze, ale konieczne do realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest uwzględnić w zaoferowanej cenie zamówienia.
4. Wszystkie użyte do realizacji zamówienia materiały muszą być pełnowartościowe oraz posiadać wymagane stosownymi przepisami aktualne świadectwa jakości, świadectwa dopuszczenia, certyfikaty na znak bezpieczeństwa, deklaracje zgodności lub certyfikaty zgodności z Polską Normą.
5. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zamawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. W przypadku, gdy w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 4 do SWZ) podano nazwy materiałów, produktów lub urządzeń konkretnych producentów, należy traktować to jedynie jako określenie pożądanego standardu i jakości. We wszystkich takich sytuacjach Wykonawca może zaoferować równoważne materiały, produkty lub urządzenia o co najmniej takich samych parametrach. Przez równoważność produktu rozumie się zaoferowanie produktu, którego parametry techniczne zastosowanych materiałów są co najmniej takie same jak produktów opisanych w SWZ. W przypadku zaoferowania rozwiązania równoważnego, Wykonawca zobowiązany jest wykazać równoważność zastosowanych rozwiązań.
6. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne zobowiązany jest udowodnić/wykazać w ofercie, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. Wykonawca na etapie realizacji prac zastosuje materiały wskazane w ofercie, przygotowanej na podstawie dokumentów wymienionych w ust. 2.
7. Przed rozpoczęciem prac Wykonawca musi wykonać próby materiałowe powłok malarskich i powiadomić o tym fakcie Miejskiego Konserwatora Zabytków w celu ostatecznej akceptacji dobranych odcieni kolorów i rodzaju farb.
8. Zamawiający umożliwia dokonanie wizji lokalnej miejsca realizacji przedmiotu zamówienia, po uprzednim telefonicznym lub mailowym uzgodnieniu terminu z p. Zbigniewem Machowiakiem tel.: 65-511-82-35 lub e-mail: zmachowiak@poznan.uw.gov.pl.
9. Wszystkie prace remontowe Wykonawca musi wykonywać w sposób bezkolizyjny, tzn. bez uszkodzenia istniejących instalacji i zapewniający ciągłość pracy Urzędu.
10. Wymagany zakres robót Wykonawca winien zrealizować z należytą starannością, zgodnie z wymaganiami Polskich Norm, przepisami Prawa budowlanego, bhp, ppoż. oraz zasadami sztuki budowlanej.
11. Zamawiający umożliwi Wykonawcy realizację prac w dni robocze oraz soboty w godzinach od 6:00 do 20:00. Jednocześnie Zamawiający wymaga, aby prace uciążliwe i zakłócające pracę Urzędu wykonywane były po godzinach pracy Urzędu, tj. po godz. 15.30. Wykonawca zobowiązany jest do zachowania codziennej czystości i porządku po zakończeniu prac
12. Na bieżąco, w trakcie realizacji robót, Wykonawca zobowiązany jest na własny koszt wywieźć i zutylizować odpady budowlane, materiały z demontażu, śmieci i inne materiały pozostałe po przeprowadzonych robotach. Wykonawca zobowiązany jest do zachowania codziennej czystości i porządku po zakończeniu prac.
13. Po zakończeniu czynności związanych z realizacją przedmiotu zamówienia Wykonawca uporządkuje teren, na którym były wykonywane prace.
14. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca udzielił min. 36 miesięcznej gwarancji na wykonany przedmiot zamówienia, licząc od dnia podpisania (bez uwag) końcowego protokołu odbioru robót.
15. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za szkody powstałe na terenie wykonywanych prac i/lub w związku z tymi pracami w tym m. in. uszkodzenia/zniszczenia ścian, instalacji. W przypadku powstania jakichkolwiek uszkodzeń z winy Wykonawcy, podwykonawcy lub dalszego podwykonawcy, Wykonawca jest zobowiązany do poinformowania Zamawiającego, spisania protokołu i naprawienia szkody na własny koszt i na własną odpowiedzialność.
16. Osoby wskazane w umowie do kontaktu ze strony Wykonawcy zobowiązane są do uczestnictwa, na wezwanie Zamawiającego, w spotkaniach roboczych organizowanych w trakcie realizacji zamówienia, w szczególności w celu rozwiązywania bieżących problemów.
17. Przed rozpoczęciem prac Wykonawca przekaże Zamawiającemu listę pracowników wykonujących przedmiot zamówienia. Wykonawca zobowiązany jest aktualizować listę pracowników na bieżąco, w przypadku jakichkolwiek zmian w zatrudnieniu i przedkładać ją Zamawiającemu najpóźniej w dniu aktualizacji.
18. Prace będą wykonywane w obiekcie czynnym, w związku z powyższym Wykonawca zobowiązany jest zabezpieczyć teren robót w taki sposób, aby nie stanowił on zagrożenia dla pracowników i klientów urzędu, zapewnić bezpieczne dojścia do pomieszczeń dla pracowników i klientów urzędu oraz prowadzić roboty z jak najmniejszą uciążliwością w funkcjonowaniu Urzędu i pracy urzędników, zgodnie z art. 6 pkt 1 lit. a ustawy z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami.
19. Wykonawca jest zobowiązany do przeprowadzenia prac z uwzględnieniem minimalnych wymagań określonych w art. 6 pkt 1 lit. a ustawy z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami. Przedmiot zamówienia będzie wykonany zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie.
20. Zamawiający przewiduje wymagania, o których mowa w art. 95 ust. 1 ustawy Pzp i określa je, stosownie do art. 281 ust. 2 pkt 7 ustawy Pzp:
1) Zamawiający wymaga, aby wszystkie osoby wykonujące prace malarskie były zatrudnione na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę lub podwykonawcę;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 41285,18 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 97970,87 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 68011,21 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przemysław Panasewicz PAN-BUD
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 302437795
7.3.3) Ulica: Poniatowskiego 1
7.3.4) Miejscowość: Rydzyna
7.3.5) Kod pocztowy: 64-130
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 68011,21 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |